Поза при сън при бременност

  • 26 625
  • 129
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 262
Препоръчва се на лява страна, но аз и по гръб спях, и как ли не, и каквато и поза да заемех, все ме боляха ставите... Пробвах и възглавница между краката, по едно време можех да спя само полулегнала - полуседнала...
[/quote

Да, това със ставите и при мен е ужасен проблем, ужасно ме болят и минават само ако стана и се разтъпча. Но нощно време хич не ми е до разтъпкване  Confused

# 121
  • София
  • Мнения: 979
Успявам да спя само на дясната страна и всеки опит да се обърна по гръб или наляво - е обречен на провал или се схващам или бебка протестира и отново заемам дясна позиция  Joy

# 122
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Нямах определена поза за сън

# 123
  • Бургас
  • Мнения: 891
най често настрани.

# 124
  • Мнения: 15
И аз така моми4ета....на гръб не мога да спя,на ляво ме рита беба...за сега само на дясно ама запо4ва да ми е трудно и така  newsm78...о6те малко остана...успех на вси4ки мами   bouquet

# 125
  • Мнения: 233
Аз писах по-напред в темата, но сега пак се включвам, за да кажа, че промяна в позите почти нямам. Вече съм в края на 7 месец и се събуждам сутрин по гръб  #Crazy Единствено вечер, като си лягам, не мога много да се въртя, че ми тежи. Не знам как олеквам на сутринта, но е факт...  newsm78

# 126
  • Мнения: 1 091
И аз спях на страни с възглавница между краката PeaceТака ми беше най удобно Laughing
И при мен беше така.А до 5-6 месец спях по гръб.Моята гинеколожка ми каза,че мога да спя по гръб до когато си искам,стига да мога.Но след 6-тия месец спях така както казва Искра. PeaceПожелавам ти лека бременност и много леко раждане.  bouquet

# 127
  • Мнения: 159
Моята лекарка ми препоръчваше да спя на лявата страна- така се кръвоснабдявала по-добре плацентата  newsm78 Но аз и без това так спях, не можех по гръб и по корем

# 128
  • Мнения: 17
Аз почти не спах но когато се случваше спях на ляво.

# 129
  • Мнения: 583
Най -удобно ми беше на ляво,иначе лекаря не ми е казвал как ...питала съм го и отговора беше както ти е удобно....е по корем разбира се беше невъзможно LaughingОще повече колкото и странно да звучи по време на бременност организма знае най-добре от какво има нужда и как.

Общи условия

Активация на акаунт