Мама лекичко коремчето поглажда, ОКТОМВРИ бебенце ще ражда!

  • 11 664
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 817
Руми и аз имам проблеми със съня. По цял ден ми се спи, а нощо време ... Ако заспя сънувам гадни сънища, събуждам се много често и трудно заспивам после пак.
А темичката скоро ще я подновим  Wink

Сиси, наред ли е всичко при теб? Защо си вкъщи, да не си болничка?

# 271
  • Мнения: 206
Сев вкъщи съм, з-то трудно се справям с неразположенията през деня, за сега така мисля че е най-добре PeaceПо- спокойна съм, днес дойдох на работа за да се уверя, че не става така и да говоря с шефа Simple SmileСега вече ще натискам да поправим по-бързо комп.вкъщи и пак ще съм с вас, постоянно ви мисля Hug

# 272
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
Ех ама колко нещо сте изписалииии Crazy

nadeto_pm..искрено съжелявам за случилото ти се мила.Бързо възстановяване ти желая и скоро пак да се похвалиш с коремчее Hug


а аз да се наоплаквам,такъв грип ме тъшна че незнам къде се намирам... Confusedяко хрема ,кашлица,темература......Кажете освен чай,парацетамол,мед .....друго каквоооо? Confused


За гърдите и аз да кажа,моите сутрин са абсолютно добре и за няколко часа пак стават напрегнати,чувствителни ...А да питам на някои вече потъмняха ли им ареолите около зърната? newsm78

Добре дошли на новите мамчета!  bouquet

# 273
  • Мнения: 120
Моите започнаха да стават по-тъмни. Гърдите ми са едни такива - наляти все едно. Със спането при мен нещата са същите - през деня спя, спя , а нощно време се въртя. Много ме тревожи един кошмар, който ме преследва години наред. Имам чувството, че някой/ нещо иска да ми вземе душата. След инсеминации ми се е случвало на съм да повтарям бебето ми, бебето ми. Викам на сън и мъжът ми ме събужда. Сега много ме е страх да не стане нещо лошо, докато спя smile3518
Иначе от време на време сънувам и сънища за бебета, не особено приятни. Но това било нормално. Само да не беше тоя  кошмар щях да съм задминала седмото небе вече. Дайте някакъв съвет.

# 274
  • Мнения: 65
а аз да се наоплаквам,такъв грип ме тъшна че незнам къде се намирам... Confusedяко хрема ,кашлица,темература......Кажете освен чай,парацетамол,мед .....друго каквоооо? Confused
 Гале, някъде из БГ МАМА се мотаеше една антипростудна рецепта, която пробвах и ми подейства много добре! Имах и висока температура. 1-2 лимона + 2-3 (може и повече) лъжици мед. Слагаш го на водна баня (било изключително важно да не е директно но котлон) и си го поразбъркваш и побайваш почти до кипване. После пиеш лъжичка по лъжичка (или на малки глътки) докато е ТОПЛО! и така можеш да си приготвяш през известно време.

В кошмарената групичка също се записвам. Предишните ми бременности приключваха точно след един сън. Идентичен и двата пъти.  #2gunfire

# 275
  • Мнения: 32
Здравейте момичета   bouquet
Памук не се притеснявай че симптомите  на бременността ( болки в гърдите, гадене) ти са слаби. И при мен е така! Бременностите са различни за всяка жена и всеки път. Първата ми бе от самото начало твърде трудна.
Сега се разминавам с 1-2 часово слабо сутрешно гадене и търпими болки в гърдите. Предния път толкова много повръшах, че шефа ми ме изгони от работа щото 3месеца съм била прекарала в тоалетната!! #Cussing out
Северинке , тикера ми показва термин 28 октомври  Laughing - за статистиката.
Имам един въпрос... Последния ми цикъл започна на 25 януари, евентуалното забременяване при мене е настъпило на 3-4 февруари, а тикера показва 5та седмици и един ден бременност.  Shocked Убедих се че съм въвела данните правилно. Възможно ли е да има грешка  Confused ?
Наде ПМ много ми е тъжно за новините около тебе. Ще се моля за теб съдбата да те компенсира за мъченията ти с най-здравото и послушно детенце. Амин!
Лека вечер на всички  Heart Eyes

# 276
  • Мнения: 65
Нещо не ми се получи горния цитат, сори.

легео - не му отдавай значение, на кошмара. мисли си, че се дължи на променящото се тяло и хормони, а сигурно е и точно така.

Позитивно мислене! - съвет и към самата мен...

# 277
  • Мнения: 65
svetla_zh - и аз не си сложих тикер по същата причина и исках да питам защо отчита разтеж от датата на последната М, а не от предполагаемата ОВУ. Явно така се брои !?

# 278
  • Мнения: 817
Светле, няма грешка. Гестационните седмици се броят от датата на последния цикъл, точно в 5-та седмица си  Wink

# 279
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
pamuk...благодаря ти,много.кажи само лимоните нарязани ли да са или само сок от лимон трябва?  Thinking

# 280
  • Мнения: 65
Сок, сок!

# 281
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
 Embarassed знаех си аз че е по-добре да питам,за всеки случай... HugБЛАГОДАРЯ ТИ!

# 282
  • Мнения: 44
Хора, как се справяте с главоболието?! Направо ми иде да си отрежа главата, за да спре този ад. Sad



ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА!

Това главоболие може да бъде заради ниско кръвно налягане,което пък е напълно нормално за начална бременност.Може да опитате с айран с малко сол...кой колкото може да изпие.Това определено помага.На мен непрекъснато са ми студени ръцете,а да не говорим за краката...Причината е същата.
Добре дошли на всички нови майчета!

# 283
  • Мнения: 44
...да ви попитам ...как сте със сексуалните желания?Аз съм много зле,нямам никакви.Откакто разбрах,че съм бременна не сме правили секс!Ужас,на мен все и се гади,спи ми се или просто изпитвам някакъв страх...Знам,че няма нищо по-нормално от правенето на секс обаче на мен не ми се иска

# 284
  • Мнения: 11
Здравейте момичета!
Добре дошли и от мен на всички,които се включиха тези дни  bouquet
Някъде към една седмица вече, нямам напрежение в гърдите,само ги виждам и усещам по наедрели.Днес да се похваля ми беше ден без гадене и така ми се иска да няма вече... Confused реших като ми се догади да си правя чай с мед и лимон и да ви кажа  ми помага.
Severinka каза ли на шефовете си? Надявам се всичко да е минало добре  Hug
Nikozi на мен доктора ми забрани за сега да правим секс,та си отписах желанията още след прегледа  Grinning
Pamuk , Ssissi вие да се оправяте бързо  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт