Баба Марта се задава,пролет май че приближава!Благоевград№5

  • 9 452
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Благоевград
  • Мнения: 4
Здавейте на всички Hug
Добре дошли на новите попълнения.Радва се, че "компанията"расте Simple Smile
За съжаление немога да кажа още дали със сигурност ще дойда на срещата, но нали знам мястото-може да "цъфна" в последния момент  bouquet

# 286
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добре дошли на ina_maria и Ники при нас!  bouquet
Ники за съжаление Вики е голяма вече и не знам точно как сега става взичането на храна от кухня. Частна кухня също не съм чула да са направили вече. Sad
Аз току що се върнах от масаж, че нещо много ме боли гърба на последък от това висене пред компа. 1 час направо се размазах в салона, голям кеф беше. Laughing

# 287
  • София
  • Мнения: 6 011
Благодаря ви за бързите отговори!  bouquet
Явно ще му купя пюрета и ако не ги яде ще го пробвам с манджите на свеки. Кой знае, нейните пък може и да ги хареса!  Mr. Green Laughing

Благодаря ви за топлото посрещане също така, много сте мили! Hug

# 288
  • Мнения: 286
Здрасти и от мен.
Добре дошла при нас Ники
bouquetприятно изкарване в Благоевград,и  все пак пробвай с манджите на свеки,пак пюретата са ти в кърпа вързан вариант.
Аз също не съм чувала за частна кухня,дори никога не съм взимала от държавните дори.Ние винаги им готвим на близнаците,но ти си знаеш детето все пак.
Аз съм се разучила ,че зверчетата ей сега ще скокнат от сън.Да се стопля вече,че съм измислила място за следващата среща-на онова заведение Лоди с градинката и детския кът,че моите не са ходили още там и ще им хареса.
Аз окончателно ще идвам утре сама,че да мога да си кажа някоя приказка с вас.
  Hug Peace

# 289
  • Мнения: 224
Браво jinjer, значи няма само аз да съм сама утре, че ме беше малко срам да ти кажа честно Simple Smile

# 290
  • Мнения: 286
Хич да не те е срам Ели,че майките нямат ли нужда от 1 час за себе си с приятелки да се разтоварят. Hug Peace

# 291
  • Мнения: 286
Заповядайте в новата тема:Тема №6

# 292
Здравейте!
Аз се поизгубих ама нямам много време да сядам да пиша. Много завиждам на Marci за масажа благородно разбира се. Аз се каня от както съм родила да отида и все отлагам. Няма да мога да присъствам на сбирката нашият татко неможе да ме смени така е , като бабите са заети. Надявам се следващият път да дойда и да се запознаем. Sad. Приятно прекарвани.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт