Отчет на набор 2003 - 19

  • 9 443
  • 295
  •   1
Отговори
# 60
  • гр.София
  • Мнения: 219
 welcome на новите мами и наборчета.

Моят Дамян не скърца със зъби, спи със отворена уста и леко похърква. Мисля да го заведа на УНГ, дано не е трета сливица.
В детската градина сме от Септември и с част от мамите не се познаваме. Предполагам, че може и да подарим общ подарък, защото като събирахме пари за учебни помагала ни останаха.
По отношение на тръгването в първи клас мисля, че е индивидуално. Има деца, които са готови да тръгнат на училище на 6 и половина, а други на 7 и половина. По принцип в детската градина им правят така наречените тестове за Училищна готовност, които са апробирани и адаптирани за български условия. 

# 61
  • Мнения: 177
Ами имам една отворка вкъщи и не знам дали да плача или да се смея.ходи на градина и е в група на по-големи,което според мен е по-добре.учителките ѝ са прекрасни.а,от ст.загора сме.сега решихме да имаме второ дете и тя е много щастлива.вчера ходихме при приятелка,която наскоро роди и симона беше много щастлива.

# 62
  • София
  • Мнения: 15 222
 Hug

# 63
  • Мнения: 7 201
Е-е-х как не искам да пиша за болести...,ама през нощта Дани се събуди със силна кашлица. Confused че примесена с храчки... ooooh!
Тази сутрин естествено веднага на личната.Гърдите чисти,но гърлото леко зачервено и пак тая пуста секреция---
Веднага пуснахме гърлен секрет и засега само сиропа за кашлицата и Марсианци му взех.
Дано се разминем с това! Praynig Praynig PraynigЧе тържеството се е задало,а мин.година пак по това време ми беше болен и не можахме да идем на празника! Sad

# 64
  • Мнения: 14 133
Дано Дани само с това се размине!!!!  Praynig
Толкова бързо си научи и допълнителното стихче, а да не може да отиде на тържеството.  Cry
Няма да е честно.  Naughty

# 65
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Mam4e,намажи гърлото с йоден разтвор.Аз така правя на моето и до сутринта гърлото е ок.
 Praynig Дано да е чист гърления секрет

# 66
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
как йоден разтвор,ели?!? ShockedНе боли ли много?
мамче,дано не дойдат и други "екстри"-като сополяци ,температура и .т.н.Стискам палци да се разминете с усложненията! Praynig

# 67
  • Мнения: 7 201
Дано Дани само с това се размине!!!!  Praynig
Толкова бързо си научи и допълнителното стихче, а да не може да отиде на тържеството.  Cry
Няма да е честно.  Naughty
Да--дано,chibi!Наистина няма да е честно! Crossing Arms


мамче,дано не дойдат и други "екстри"-като сополяци ,температура и .т.н.Стискам палци да се разминете с усложненията! Praynig

Praynig Praynig PraynigСилно се надявам!
Ели,не смея да рискувам с този разтвор,а надали ще ми позволи да го мажа! Confused

# 68
  • Мнения: 177
към всички мами:от септември месец давам на симона капки саменто.два пъти се мъчи да се разболее,но ѝ увеличавам дозата и я пресичам,а миналата година бяхме през 2 седмици на антибиотик.много мои познати също дават на децата са и всички сме възхитени ит тяхното действие.

# 69
  • Мнения: 14 133
Йодният разтвор не е ли само за външно мазане?  newsm78

# 70
  • Русе
  • Мнения: 7 794
На клечка от уши капвам две-три капки йодасепт и потупвам сливицата.После същото и с другата.Или гърлото.Внимавам да не докосвам глътката че става страшно  Sick
Питала съм всичките му доктори и един не каза нещо против. В темата за третата сливица също често го споменават този метод.От там го знам.Досега издънки съм нямала и ефект винаги е имало.Хронично са увеличени сливиците на Алекс и след като няколко пъти ги мазах взеха да се свиват.Понеже не знам колко често мога да ги мажа,го правя два пъти в седмицата профилактично.Понякога пропускам.Сега като се разболя,гърлото беше зачервено,веднага го намазах и до сутринта всичко си беше наред.Остана само високата Т.
Алекс свикна а и аз действам внимателно.
 Hug

# 71
  • Мнения: 14 133
Ясно. Явно при внимателно мазане не е толкова страшно и ефикасно.  Peace

# 72
  • Мнения: 298
 smile3549  Седя си тук самичка!Къде сте мамииииииии!Да не учите стихчета за осми март,или умувате къде да избухнете на празника!?! Аз днес пак  afwitch  яхнах метлата!Госпожата пак се оплака от своеволията на Вики,прави каквото и скимне и това е няма оправия ooooh! А и свекървата...................тоз хубав човек.........тиииииииииит!Утре,ако не мине котка път си отивам на село и два дни няма да си включа телефона!Ще взема на Вики колелото,макар че не заслужава,да кара да не ми се мотае в краката и релакс!

 Лека вечер!И болните бързо,бързо да оздравяват! smile3525

# 73
  • Мнения: 468
Аз да се оплача.Днес тъкмо излязох на разходка с дребната и към 2.30 - 3.00ч. ми звънят от детската градина да си прибера Люби , че е с разстройство.Веднага се изстрелях до там и си го прибрах.Дадох му от прахчетата Хидрасек.( май така се казваше) Правих чай от шипки.От как съм го прибрала само веднъж е ходил.Дано да му мине.Смятам да ме дам Осцилукокцинум , като превантивна мярка , че  да не се разболее повече.Инъче друго няма.Няма Т.  Не кашля , няма сополи.Нищо.
Хайде оплаках се.Лека вечер на всички.

# 74
  • Мнения: 953
На клечка от уши капвам две-три капки йодасепт и потупвам сливицата.После същото и с другата.Или гърлото.Внимавам да не докосвам глътката че става страшно  Sick
Питала съм всичките му доктори и един не каза нещо против. В темата за третата сливица също често го споменават този метод.От там го знам.Досега издънки съм нямала и ефект винаги е имало.Хронично са увеличени сливиците на Алекс и след като няколко пъти ги мазах взеха да се свиват.Понеже не знам колко често мога да ги мажа,го правя два пъти в седмицата профилактично.Понякога пропускам.Сега като се разболя,гърлото беше зачервено,веднага го намазах и до сутринта всичко си беше наред.Остана само високата Т.
Алекс свикна а и аз действам внимателно.
 Hug
Ако имат гной сливиците преди йодасепта ги обирам с кислородна вода, пак с клечки за уши.

Общи условия

Активация на акаунт