Буйно дете.

  • 2 369
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 371
Hug, мойта е мургавичка уж, за това се притеснявам Tired
И аз съм мургавичка(ама че дума Laughing) и като се видим на някоя среща ще ти донеса една снимка от детските си години, била съм на три ако не се лъжа, краката синка до синка, рана до рана ooooh!
После се чудя моя дивак на кой прилича. Просто има и такива деца, дето не ги свърта на едно място Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря ви, отдъхнах си Hug
Никол, страх ме е е да правя кръвни картини, това е част от страха ми, просто страх от резултата...
Дуцка, и без снимка искам да се видим Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 3 216
и моето е буйно-в момента е подуто око ooooh!

За синините от една акушерка знам- намери си от ония пликове ,в които в болниците носят лекарствата-една такава кафява твьрда хартия-мокриш и лепиш на удареното място-не посинява. Peace

# 33
  • Мнения: 4 451
Буболинка, тъкмо влизах да напиша да направиш изследвания на кръвта за твое успокоение и гледам, че Никол вече те е посъветвала.
Но като разказваш колко е палава, струва ми се съвсем нормално. Grinning

# 34
  • Мнения: 63
И моя син е доста буен,понякога виждам някоя и друга синина по крачетата,но не се притеснявам.На мен също лесно ми излизат синини,като се чукна от бързане някъде и после хоп-разкрасена Simple Smile

# 35
  • Мнения: 8 229
И моят син е винаги в синини, защото изобщо не гледа къде върви. Днес например направи такъв челен удар с ръба на креватчето си, че сигурно видя звезди посред бял ден. Като спря да реве, отиде на същото място и вече по-внимателно и бавно, съвсем съзнателно си два пъти си дрънна главата на същия ръб. Той често прави такива повторения. Може би иска да разбере как точно се е ударил и да види дали ефекта ще е същият. На мен много лесно ми излизат синки. В повечето случаи дори не помня да съм се ударила някъде. Явно си е наследствено, защото и при майка ми е така.

# 36
  • Мнения: 3 929
И моят син е от буйните деца, което много ме притесняваше, но виждам, че с времето взе да се обуздава. Иначе краката му са все със синки, пада, става, удря се, защото е разсеян, като ходи. Да не говорим, че изобщо не иска да ме слуша. Но всяко нещо с времето си.

# 37
  • София
  • Мнения: 819
Джули все едно е правена за момче - катери се непрекъснато, пада, скача, удря се...
Не дава да й се каже дума, като катерица е.
Обаче напоследък виждам, че се насинява по краката ( от секцията, която е ниска и с остри ръбове), синките минават, тя си прави нови и така не могат да й се оправят.
Бързам да кажа, че съм я водила на лекар и съм показвала крачетата, но според двама доктори няма проблеми.
Падат ли често децата ви, как се справяте, синки излизат ли често?

Мило, ти какво очакваш от момиче РАК? Мойта е същата, няма спиране за секунда, още пада от кревата поне 1 път седмично, а е почти на 5 ooooh! Докато мине едната цицина, веднагически се прави нова, сякаш нарочно, от другата страна на главата, а краката й са целогодишно сини, баща й каза да я измия, ма то не е мръсно, ми синка до синка Joy Споко, по-добре да бушува сега, после постепенно ще пренасочи енергията в по-полезни дейности, а след година-две можеш ако искаш да я запишеш на някакъв спорт или танци - вродено им е на рачетата да танцуват и имат невероятен усет за ритъм Hug Hug Hug

# 38
  • Мнения: 4 371
Аз съм рак. И чакам рачка осмокрачка, от сега да му мисля значи ooooh!

# 39
  • София
  • Мнения: 819
Аз съм рак. И чакам рачка осмокрачка, от сега да му мисля значи ooooh!

Мдааааааааааааааа, дупе да ти е яко Mr. Green Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 4 423
Exxxx,  Пети, за това не се бях сетила Joy, вярно, че рачетата са така, ама голямата не беше чак толкова буйна а и тя е рак Wink
Синките минават, слава Богу, излизат нови когато се удари и така непрекъснато сме нашарени, само че аз наблюдавам внимателно и ги очаквам, за това постепенно по - малко се тревожа. Praynig
Дуцка, живо и здраво раче да се роди Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт