Раждането. Трудно? Лесно?

  • 5 757
  • 144
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 663
И двата пъти родих вагинално,много лесно и без анестезия.Дъщеря ми е на 6 месеца и вече искам трето

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Горе-долу лесно без анестезия.Раждането ми беше 6 часа, и сега си го спомням само с хубаво.Беше страхотна емоция!  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 27 524
Лесно, нормално и без анестезия  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 4 784
Секцио, с епидурална упойка, лесно, непланирано, но пък мина страхотно и винаги, когато се връщам към този момент се просълзявам от добри чувства и спомени.

# 34
  • Мнения: X
Раждането ми беше прекрасно - планово секцио. Особено сравнено с първите три месеца от живота на дъщеря ми  Twisted Evil.
Искрено се надявам и второто секцио да мине така, както първото, не казвам по-леко, защото не вярвам да има по-леко от това, което беше първото.

# 35
  • Мнения: 617
Лесно родих  - нормално без упойка, като се първи път доста добре Mr. Green

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Сега,след толкова време гласувах лесно/секцио по спешност/,но всъщност като се замисля доста трудно беше възстановяването ми.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Лесно, вагинално с анестезия  Peace

# 38
  • Мнения: 111
Лесно, вагинално с анестезия  Peace
Hug и аз така  Laughing

# 39
  • Мнения: 728
При положение че спах по време на раждането не мога да кажа че е било трудно. Но след събуждането.. тогава ве4е ми беше трудно

# 40
  • София
  • Мнения: 3 064
Нормално родих, гласувах лесно, защото от приемането в болницата за 5 часа родих, не мога да кажа, че е било тежко раждане, но хич не ми беше леко през това време. Без анестезия. Възстановяването не мога да нарека трудно. Два - три часа след раждането станах да се мия и отидох на обяд. Две седмици трудно сядах, но това беше.
Интересно ми е, че посочилите "леко с анестезия" и "трудно с анестезия" са почти еднакъв брой.

# 41
  • Мнения: 1 183
И аз и аз  Laughing

# 42
  • Мнения: 287
Родих много лесно без анестезия.

# 43
  • София
  • Мнения: 4 588
Ами мога да кажа Лесно (планово секцио), планувано от предишния ден. Е, в началото беше болезнено, но бързо минава и се забравя. Сега съм изпълнена само с хубави спомени. Heart Eyes

# 44
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Аз родих лесно, защото след като направих разкритие родих с 3 напъна и безброй шевове. Трудното според мен са болките от контракциите до получаване на разкритие. Родила съм без упойка.

Общи условия

Активация на акаунт