Идеи за терасата?

  • 4 492
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Ментолке,
ако терасата ти е със заслон отгоре, няма как да се намокри повече, отколкото и жилището, в случай че си забравила прозореца отворен.

Обаче, ако смяташ да си я държиш отворена, най-добре е наистина да я направиш с теракот или гранитогрес, както и да направиш нужния наклон навън и оставиш място за оттичана на вода, защото ще ти се наложи често да я миеш.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 603
А корковия под как се слага? Лесно ли е? И от къде да погледна за такива подови настилки?

http://www.cork-bg.com/read.php?name=22&lang=bg - тук можеш да погледнеш.
А как се монтира и поддържа не знам Rolling Eyes - видях и харесах го, след като бяхме приключили с ремонта... като се наложи да подменя някоя настилка обаче /дано не е скоро  Wink/, мисля че, точно това ще сложа.

# 17
  • Мнения: 25
На моята остъклена тераса сложих тъмнозелен мокет за да имитира трева. На пролет ще нарисувам дървена ограда под прозорците, ще посадя малко домати и люти чушлета, ще сложа 2 шезлонга и масичка и ще стане малък оазис  Heart Eyes Или поне така се надявам. Когато е готово ще покажа и снимки.
А откритата ни тераса е с теракот, също е приятно.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Теракота  най лесно се поддържа.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 227
Абсолютно Simple Smile.

# 20
  • Мнения: 5 701
Теракот е най-добрия вариант!

# 21
  • Мнения: 3 036
Аз съм за гранитогрес,по устойвич е .
А теракота е лесно чуплив и вечно има нещо надраскано.
Вярно,че държи студено,но през зимата слагам една мокетена пътека и създава един уют и не е толкова студено.
Много зависи от това дали съседите се отоплят и дали тяхната тераса е остъклена.

# 22
  • Мнения: 1 679
Гранитогрес и много зеленина - да стане като градина  Peace

Общи условия

Активация на акаунт