А за колегите си има ли какво да кажете?

  • 2 859
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 898
Поне линк към темата дай, след като вече разбуди любопитството ми.  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 448
Моите са млади пичове, весело е тях.

# 17
  • Мнения: 5 370
От доста време работя в огромни колективи, сега не е изключение. При нас важи на 200 % принципа "един за всички, всички за един", такъв е типът работа, ако знаеш/можеш нещо, го споделяш и помагаш на другия, щото утре на тебе може да ти се случи да си с проблемна ситуация. Така че перфектно владея "работата в екип", която толкова често се цитира в изискванията в обявите за работа.

# 18
  • Мнения: 10 710
На предишната ми работа колегите бяха страхотни. Сдушихме се трима души от отдела и си прекарвахме страхотно. Помагахме си, покривахме се , купонясвахме заедно с други от нашата порода Simple Smile. Имаше и дразнители, но тях просто ги игнорирах.
В сегашната ми работа сме по-малко хора на брой, уж всички са млади и готини..., но интриги, клюки, пълна отврат. Вече една година не мога да разбера кой за какво се бори. Опитвам се да разсъждавам трезво и си казвам, че не е задължително да имам приятели на работното място, но като знам какво съм имала преди ми е много трудно да свикна със ситуацията.

# 19
  • MUC
  • Мнения: 297
Трудно ми е да кажа, понеже на мен почти всички ми се падат шефове...  Mr. Green
В момента аз и една колежка, която всъщност ми се води прекият началник, работим в офиса на друга фирма, а не в нашата си... Хората са готини, фирмата е голяма и много динамична, стресът обаче е адски много...
Колежко-шефката ми по принцип е малко странна, разбирахме се добре доскоро, но напоследък се раздели с приятеля си и почна да изтрещява. Вчера примерно можеше да си спести заядливия мейл, с който успя немалко да ме обиди и донякъде - демотивира...  Rolling Eyes
Абе... нещо и аз съм крива май  Mr. Green

По принцип съм най-младшата и колкото и да се разбирам с другите, не мога да кажа, че имаме много общи интереси и мога наистина да се сближа с тях. Но съм попадала и в много по-... кофти среда, с много завист, тормоз и интриги, та за момента не мога да се оплача.

# 20
  • Мнения: 794
Аз имам колега, който от лятото до декември миришеше изключително неприятно.

От Декември до сега,  смърди само в петък  Crazy

# 21
  • MUC
  • Мнения: 297
Аз имам колега, който от лятото до декември миришеше изключително неприятно.

От Декември до сега,  смърди само в петък  Crazy

 Joy Joy Joy

Що, почнал е да се къпе поне веднъж в седмицата ли? Може би в неделя, и до петък вече...

# 22
  • Мнения: X
Аз имам колега, който от лятото до декември миришеше изключително неприятно.

От Декември до сега,  смърди само в петък  Crazy
хахахам явно "петъчният ден",както казва една моя клиентка е много специален за него..май наистина "неделният ден" му е за къпане и до петък съвсем се вкисва...

# 23
  • Мнения: 7 001
С повечето се разбираме, някои са ми особено скъпи. Има и персони, които ми ходят по нервите, но това е нормално, не мога да харесвам всички, колкото и да съм любвеобвилна  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 404
За съжаление меко казано не харесвам сегашните си колеги. Sad
А на предишната ми работа бяха страхотни, повечето вече работят на различни места, но си останахме приятели.
И при мен е същото.Лицемери и подмазвачи.Има само един колега,който е новичък като мен и единствено с него намираме общ език.Аз съм от пет месеца на тази работа и направо съжалявам,че напуснах старата си работа.А я напуснах,защото заплатата беше доста ниска.
Май ще си търся нова работа.
 Cry Cry

Последна редакция: пт, 22 фев 2008, 11:29 от denica

# 25
  • Мнения: 1 898
A как стои въпросът с възрастовата разлика между колегите при вас?
Забелязала съм от личния си опит,че рядко има колеги с които ни делят повече деситилетия и с които да сме си станали близки.Сякаш еднаквата възраст предполага сходни интереси, манталитет и начин на работа и сближаването става по-лесно.Разбира се, има и изключения-в предишната фирма, в която работих, много лесно намерихме подход един към друг, въпреки разликата в годините.Понякога пък има и млади и свръхамбициозни колеги, които са готови да се издигнат с цената на всичко и с тях всъщност е доста трудно да се сработиш.
Изобщо забелязали ли сте по някакъв начин възрастта на хората да оказва влияние върху  отношенията им на работното място?

# 26
  • Мнения: X
Да,забелязала съм. Със 74-ти набор нещо не мога да меля брашно, а останалите...и те са пра-стари...

# 27
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Аз съм най-малкия, а съм им началник. Налага се да ме понасят и да се подмазват ...
Аз си ги харесвам лелите и нямам проблеми с тях.

# 28
  • Мнения: X
Аз съм най-малкия, а съм им началник. Налага се да ме понасят и да се подмазват ...
Аз си ги харесвам лелите и нямам проблеми с тях.
с кой? с бузощипачките ли? Не мога да повярвам.
Аз имам един колега,някъде 59-ти набор. Раздава го малко а'ла "вежливият лос", навсякъде разпръсва една такава соц-шармантност, редувайки я с фрази от рода на една,която бях публикувала в друга тема, и съвсем неподходящи за млади девствени уши... та на моменти просто се изморявам от слушане и пълнеене... ooooh!

# 29
  • Мнения: 740
Имам какво да кажа и то никак не е положително - моите колеги са лицемери, интриганти и негативни личности всичките до един. Как съм оцеляла досега само аз си знам. Лоялността ми е към шефа.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт