А за колегите си има ли какво да кажете?

  • 2 850
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 065
Винаги съм работила с мъже и съм се разбирала идеално с тях.Въпросът не е до годините-колегите ми са между 53 и 19 години,и с всички отношенията ни са приятелски ,а не служебни.За почти всичко и по всяко време на денят зная ,че ще получа помощ ако им се обадя.Аз също  бих им помогнала с каквото мога.Колегите ми са много по-близки от роднините,с повечето от тях се познавам повече от 20 г. и ни свързват много спомени.За мен ходенето на работа е удоволствие и се чувствам сред приятели

# 31
  • Мнения: 1 898
Аз имам един колега,някъде 59-ти набор. Раздава го малко а'ла "вежливият лос", навсякъде разпръсва една такава соц-шармантност, редувайки я с фрази от рода на една,която бях публикувала в друга тема, и съвсем неподходящи за млади девствени уши... та на моменти просто се изморявам от слушане и пълнеене... ooooh!
Разкажи и тук, моля те! Не е честно така само да се пускат фишеци-нали обсъждаме колегите, все пак.

Винаги съм работила с мъже и съм се разбирала идеално с тях.
Това ми напомня да ви запитам дали отношенията ви на работното място, зависят по някакъв начин от пола? Аз лично съм забелязала, че с колегите ми мъже ми е по-лесно да се сработвам.Отношенията ни с тях са някак по-директни и изчистени, докато с колежките често се получават недоразумения, недомлъвки, а ако трябва да бъда напълно честна и  не рядко се е стигало до злословене и интриги.  Embarassed

# 32
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
Публикувана от: пепиляжка 
Вмъкни Цитат
Да,забелязала съм. Със 74-ти набор нещо не мога да меля брашно, а останалите...и те са пра-стари...

 newsm45

НЕДЕЙ ,ЧЕ И БЕЗ ТОВА ОСТАРЯВАМ ДНЕС Weary

# 33
  • Мнения: 516
За колегите си мога да кажа, че ме четат във форума. Mr. Green

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 4 728
От 150 човека няма как никой да не ме дразни или пък никой да не ми харесва.
Имам по-близки приятели, с които купонясваме и си организираме самостоятелни тиймбилдинги. Има и хора, които ми се ще да ошамаря здраво Laughing. А има и такива, които ту ме дразнят, ту откривам, че не са толкова лоши.
Хубавото е, че не ми се налага да общувам по проект с повече от 5-6 човека, та е трудно да ме ядосат едновременно повече от тази бройка.
Сякаш и с двата пола се разбирам еднакво добре, ядосвам се на повече мъже, но и те са около 90% от всичките колеги.
Единственият проблем, който имах с малко по-възрастните колеги, е да се отпусна да си говоря глупостите, без да се чувствам, сякаш ги говоря на баща ми. Laughing Това всъщност беше само 1 колега. Почти всички са на моята възраст +- до 5 години.

# 35
  • Мнения: X
Публикувана от: пепиляжка 
Вмъкни Цитат
Да,забелязала съм. Със 74-ти набор нещо не мога да меля брашно, а останалите...и те са пра-стари...

 newsm45

НЕДЕЙ ,ЧЕ И БЕЗ ТОВА ОСТАРЯВАМ ДНЕС Weary
ЕЕ,няма да се предаваш. Нямах прдвид,че са стари,амо че нещо малко на различни езици си говорим с тях...

# 36
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
 newsm10 шегувам се разбрах те

# 37
  • Мнения: 2 309
По-добре се разбирам с мъжете. Възрастта не е от значение. Но като че ли с по-възрастните правя по-бърз контакт.

# 38
  • Мнения: 158
Нямам проблем с колегите - щом работим в една служба, то значи имаме и еднакви цели и интереси /да реализираме съответните цели/. Не бих работила работа, която не ме привлича - следователно и хората, с които сме в един екип също са привлечени от съответната работа. Това ни сближава, но и предполага някаква еднаквост още преди да сме избрали и постъпили на съответната служба. "

Аз също виждам така работния процес...И винаги, допреди 1 год. съм била така...риятелски, искрени отношения. Винаги съм помагала и са ми помагали...Но на сегашната ми работа не е така: клюки, интриги, удари под кръста...Не мога да разбера откъде и защо хората се опитват, винаги да прецакат някой, за да са ок те.. А е толкова  хубаво да имаш приятели на работното място и да си помагате взаимно!

# 39
  • Мнения: 398
 О, има няколко , които са супер готини и се разбирам перфектно с тях и най-важно разбират странното ми чувство за хумор.
 С друга част сме просто в служебни взаимотноошения и малко са тези дето наистина ме дразнят - няколко "лелки" клюкарки.

# 40
  • Мнения: X
Понякога ми се виждат едни такива мили и добрички и смятам,че иначе не са лоши хора...но не всяка сутрин имам желание да слушам как се махали "пичовете" на доматите,как се гърлят картофите,на баба злата шурея какво бил рекъл,пък на дядо Гъдю очинайка му какво му отговорила ooooh!

# 41
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Има, но понякога влизат във форума.

# 42
При нас конкуренцията е голяма. Имам чувство,че им преча, страхотна завист. Първо да ви кажа ,че съм единствена жена. От другия офис като ми се обаждат се правят всички на началници. Но затова е виновен шефа, защото той създава интриги помежду ни. Имах даже възможност да напусна лятото, но то не бяха приказки от негова страна, куп обещания и нищо. Продавам много повече от тях и те ще се "изядат" от злоба.А много клиенти са ми споменавали, че не желаят да ходят при тях,защото се правят на много велики.Шефа го знае, но си прави оглушки, защото няма да намери балами като тях да работят за без пари.А Те го крадат Rolling Eyes

# 43
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
От близо 100 души предимно жени колектив какво може да се очаква? А?
Има от всичко по малко, съскане и мръсни номера по много. Има и свестни и приятни, има добри професионалисти, има и много ограничени и прости. Шаренийка. Има и една, която си беше въобразила, че всичко й е позволено, особено да сее обиди и псувни без да се съобразява. Случи й се да попадне на мен и сега си плаща, осъдих я.

# 44
  • Мнения: 146
От 7 месеца съм на настоящата си работа и за колегите нищо лошо не мога да кажа. Особено пък с колежката ми по офис много се забавляваме. Тя е по-малка от мен, но дай боже всеки му такава колежка   Laughing С останалите колеги се разбираме добре, всички са интелигентни и търпеливи хора. Веднага ме приобщиха към тях и не са се опитвали да странят от мен или да ме игнорират, както е ставало в други отдели, доколкото съм чувала. Дано и занапред да сме в добри отношения  Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт