Порок ли е един мъж да харесва жените

  • 3 811
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 783
Пророк ли е един мъж, на който му пада пред жените?
Или нещо не разбрах?

# 46
  • Мнения: 2 161
Аз одобрявам наболата брада,но не харесвам когато мустакът тъмнее.

# 47
  • Мнения: 2 161
Пророк ли е един мъж, на който му пада пред жените?
Или нещо не разбрах?
Аз не разбрах кое му пада.Пророк е всеки с бяла брада,на който му е все едно пада ли или не пада.

# 48
  • Мнения: 234
Аз пък не можах да разбера какво е виновно Борето. Като има жени,които да му се връзват ,той няма да се опъва я?  Mr. Green
А иначе Боре,има нещо смахнато в психиката на такива като тебе май.  Rolling Eyes
 Ама и жена,която живее с такъв човек трябва да е голяма патка,че да не се усети какво става покрай нея. Whistling
 

# 49
  • Мнения: 5 370
Хъх хъх....абе не ви ли е ясно, че е  петък, ден на майстора, Борето няма разярени клиенти, дето да му предлагат пачки с подкупи, той да ги отказва пламенно и от скука каквооооо-ми пуска поредната лексиконна тема. Mr. Green
Който си пада по жените прекомерно много-напрао действа, брато. Не пуска тема в гнездото на осите, все пак. Mr. Green

# 50
  • Мнения: 599
Не е порок ако само гледаш менюто без да поръчваш.
Почнеш ли да поръчваш и то лакомо, е тогава не е добре.
Да не съм на мястото на жена ти.

# 51
  • Мнения: 2 161
Не е порок ако само гледаш менюто без да поръчваш.
Почнеш ли да поръчваш и то лакомо, е тогава не е добре.
Да не съм на мястото на жена ти.
Е,това вече се обзалагам,че сама си го измислила.Не ти е помогнал Жак кой беше?

# 52
  • Мнения: X
Не е порок ако само гледаш менюто без да поръчваш.
Почнеш ли да поръчваш и то лакомо, е тогава не е добре.
Да не съм на мястото на жена ти.
Joyхихи,това ще го предложа за рекламно лого на ресторантите на баш-шефа,за да може по-бързо да ме уволнят дисциплинарно.

# 53
  • Мнения: 660
Борисе,да порок е,ако постоянно подсвирква след фустите и се обръща като шматарок.Ако постоянно има нужда от жени и да се сваля,значи е комплексар или тийн до 18 години  Joy
За всичко си има време..И примерно ако някой е създал семейство и мъжът продължава все още постоянно да се свалка с разни жени,нека си ги харесва,ама не да им бяга постоянно след гъза  и да ги сваля...Та разликата е голяма,налис е сещаш...Пък нека мъжа да си харесва жените,а пук жената мъжете...Ама да е в рамките на нормалното Peace Mr. Green

(фиатаджията,верно ли бе,кога успя да стигнеш до този извод,бързо се опознаваш значи хихихи)   Mr. Green

Последна редакция: пт, 22 фев 2008, 20:37 от Ира_ Ира

# 54
  • Мнения: 750
Смятате ли че е порок и недостатък един мъж да харесва жениТЕ. Нарочно подчертавам че става въпрос за жениТЕ, а не само за женаТА. Смятате ли че е порок един мъж да обича жените, да му харесва да прави секс с жени, да говори с тях, да флиртува абе изобщо да обича жениТЕ.
Питам защото обикновенно на такива мъже вие жените им викате к.рвари като в тази дума се влага негативно значение нещо като "Абе остави го тоя к.рвар..." Това значи че за повечето жени това влечение на мъжа към други жени е нещо отрицателно и един вид порок и недостатък. Често влечението на мъжът към други жени е повод дори за разводи т.е. явно е нещо много гадно и порочно.
Обаче си мисля аз следното. За да се ожени един мъж то той трябва да си пада предимно по жени все пак. Значи докато се ожени един мъж трябва да харесва жените, а веднага след като се ожени той като с магическа пръчка трябва да престане да харесва жените. Е как ще стане тая работа не ми е ясно.
Не е нужно да се разкриваш чак толкова! hahaha Joy

Ми то и аз харесвам мъжете....ама не се секся със всички само защото ги харесвам! Crazy
Просто си ги харесвам,гледам ги,любувам им се....и т'ва е!Все пак е само един който обичам!

# 55
  • Мнения: 4 447
Притеснително е, когато започне да харесва мъжеТЕ.  Peace

Все едно да попиташ, порок ли е, че мъжете имат очи?

# 56
  • Мнения: 1 043
Според мен докато човек не е готов да се спре само на една жена - или мъж то не би трябвало да се жени Peace
Има и такива който цял живот го карат като пубертети - ей на 60 уж не е като да си на 18 ама как им текат лигите пусто по тинейджърките с голи кръстчета ... днес точно бях слушател на масата на двама мъже - единият над 40 а другиаят над 55 , но седнаха до нас едни малки каки и им лъснаха прашките и моите събеседници взеха да заекват  Laughing 

Е на моят мъж  Outta Joint никак не се заглежда Simple Smile

# 57
  • Мнения: 39
Не мисля че е порок,както не мисля че е порок и една жена да харесва мъжете.Лично аз не мога да си представя да търпя един мъж повече от шест месеца(поне засега).

# 58
  • Мнения: 5 940
Не мисля че е порок,както не мисля че е порок и една жена да харесва мъжете.Лично аз не мога да си представя да търпя един мъж повече от шест месеца(поне засега).
Не си го срещнала, с пороците или без Grinning
По темата-който не може да се откаже от пороците, да си остане в тях. Харесвах много мъже, докато не харесах един, който според мен ги събира.

# 59
  • Мнения: 599
Не е порок ако само гледаш менюто без да поръчваш.
Почнеш ли да поръчваш и то лакомо, е тогава не е добре.
Да не съм на мястото на жена ти.
Е,това вече се обзалагам,че сама си го измислила.Не ти е помогнал Жак кой беше?

Шанел,душко, какво съм ти направила,че съм оставила следа в съзнанието ти?Не помня да съм имала някакъв конфликт с теб по форумите.
Аз рядко помня кой какво написал,освен няколко учителки тук.

Общи условия

Активация на акаунт