Криминални хроники

  • 2 679
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15 596
А ти присъства ли на случката?

ако въпросът ти е към мен - не не съм присъствала

# 31
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Питам, защото не стана много ясно от разказа ти. Останах с впечатлението, че и ти си била там.

преди два месеца по време на събиране с приятели се напи, извади пистолет и застреля право в сърцето един от присъстващите на събирането

# 32
  • Мнения: 17 407
Вемби, много зловещо. Ама така, както го разказваш, все едно си била там Mr. Green
Не познавам такива типажи, надявах се тука да прочета пикантерийки, ама- нъц. Споделяйте, бе! ИНаче, за познат на познатия-  и аз мога тъй Wink

# 33
  • Мнения: 15 596
Питам, защото не стана много ясно от разказа ти. Останах с впечатлението, че и ти си била там.

преди два месеца по време на събиране с приятели се напи, извади пистолет и застреля право в сърцето един от присъстващите на събирането

наистина така съм го написала  Embarassed - но не, не съм била и съм много щастлива, че не съм - представям си какво им е било на свидетелите  Rolling Eyes

# 34
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз съм много мнителна. Подозирам всеки
мил мъж, който ме пита колко е часът...

Ха, последният път, когато мъж ме попита колко е часът, в следващия момент вече дърпаше ланеца от врата ми.

По темата - познавах е по-точно да се каже. Повечето вече не са сред живите, но не от естествена смърт...

# 35
  • Мнения: 677
А, Нати, че Марто си е добре, бе.

# 36
  • София
  • Мнения: 7 097
А, Нати, че Марто си е добре, бе.

Ха, четеш ми мислите... Wink
Точно за него се сетих, като писах поста си - че е един от малкото.

Общи условия

Активация на акаунт