Една по-различна теория за звуците и миризмите в една връзка

  • 4 571
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Кезо, хвърли един боб.
Тия гадини нищо няма да ти кажат.

# 76
  • Мнения: 17 546
А това е сладурско, нали! Като мине време обаче... гадно било Mr. Green

# 77
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 280
Ние пък си имаме куче и горкото винаги то е виновно за странните миризми понякога. Mr. GreenКой кво прай се кучето го пуснало по терлички... Joy

# 78
  • Мнения: X
Ние пък си имаме куче и горкото винаги то е виновно за странните миризми понякога. Mr. GreenКой кво прай се кучето го пуснало по терлички... Joy
хихи,и на нашето му се приписваха подобни навици Joy

# 79
  • Мнения: X
Винаги когато някой ми хареса....просто някаква симпатия да е, но трябва да не става така, си го представям как ака. Как се напъва и после как се бърше. И всичко ми минава Hug

П.С. От моят си мъж не ме е гнус щото го обичам с всичко, но той НИКОГА не прави умишлени такива неща пред мен.

# 80
  • Мнения: 1 318
Ние с моя човек бяхме много смешни първата година - отиваме на почивка (аз, той, моята най-добра приятелка с гаджето си). Сутринта се събуждам аз, пишка ми се, обаче не смея да отида до тоалетна, защото ужасно много кънти и в тишината не ми се искаше да го събуждам с тези звуци. Чак като излезе, тогава отидох до тоалетна. Държа да подчертая, че и той запазваше дискретност относно тези дейности.
Сега след 4 години не е същото Blush На няколко пъти съм повръщала пред него - при хранително натравяне, съпроводено със всичките му екстри Embarassed Толкова ми беше зле, а той горкия ми държи главата и ме милва. Случвало се е вечерта да се събудя от звуци от неговата половина на леглото, но това не ме смущава. Разбира се, неприятно ще ми е, ако всичко се прави с някаква показност.

# 81
  • Мнения: 686
За повръщане,повръщала съм,ама много пред него(и двете бременности)и ми е чистил повръщано(щото аз не можех на краката си да стоя,особено като бях бременна с малкия).За пръцкането,обикновено или навън или много тихичко(по терлички),ама детето ги усеща тези работи и винаги огласява събитието:"Мамо,мамо пък тати пръдна!"

# 82
  • Мнения: 4 138
я, каква свежа и благоуханна тема, жалко че е стара..........
двете, дето пускат водата..........разбирам ви напълно. аз я пусках допреди около 2 години.
има доста вярно обаче в твърдението в началото. поне за мен. само от двама човека в живота ми не съм се погнусявала дори леко при подобни ситуации и за двамата знам, че ги обичам. е, откакто се появи детето станаха трима, ама там вече подобни звуци ме умиляват направо. ooooh!
иначе и веселите моменти са налице. знам, че когато започне да ме е гнус от един човек при елементарни житейски ситуации, значи връзката ни е приключила.
сладурска тема, посмях се доста.

# 83
  • Мнения: 616
Ех, че Убава тема!

Преди няколко месеца, при нас се случи така:
той (смръщен): мммм, на какво мирише???
аз (с поглед тип котаракът в чизми от шрек): на Пръц...
той - истеричен смях след отговора.

Е, не го направих нарочно, ама на - това стана гладък преход в нашите отношения. Откакто забременях, някак си ми е много трудно да се контролирам. Какво да направя...
Не смятам, че е нещо с което да се парадира и да си тровим живота (буквално), обаче когато си си вкъщи е доста трудно да мислиш постоянно и за това, как да ограничиш физиологичните си функции. Така че за сега не ме дразни. Това е част от живота...

# 84
  • Мнения: 1 318
В "Секса и града" имаше такъв епизод - бременната Миранда не можеше да се контролира и пръцкаше постоянно - в кафенето, в магазина за обувки... И тя с такъв поглед се извиняваше на приятелките си Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт