Тюрбан!!!

  • 23 717
  • 170
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 224
Чудя се кога ли ще дойде модата на фереджетата?  newsm78
Май и двете я чакаме с "нетърпение"  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 363
Би х сложила но не знам дали ще ми стои добре. Някой от моделите ми харесаха. Момичета снимайте се с вашите плииз

# 62
  • Мнения: 750
Би х сложила но не знам дали ще ми стои добре. Някой от моделите ми харесаха. Момичета снимайте се с вашите плииз
Ооооо....с удоволствие!  Flutter
По късничко! Wink

# 63
  • Мнения: 750
Чудя се кога ли ще дойде модата на фереджетата?  newsm78
Що,да не ти е голям носа? Mr. Green

# 64
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Мисля че тюрбаните не за за всяка тиква, и за всяка която е решила, че е доживотен роб на модата. Една чалгаджийка си сложи такъв, комбинира го с някакъв халат и ръкавици и реши, че е много модерна  #Crazy Тюрбаните в съчетание със стилни костюми и жени на порядъчна възраст е много добра комбинация Grinning Изключение правеше Людмила Живкова, но я оправдава индийската философията която изповядваше  smile3521

# 65
  • Мнения: 750
Не съм нито на средна възраст,нито робувам на модата но ужасно много харесвам да съм 'забрадена' с нещо си....било лента(от широките)за коса,кърпи,шапки всякакви,както и ми е много удобно да се 'залижа' на конска опашка! Sunglasses
Знам,че имам лице на което отиват подобни нещица!А и се чувствам адски конфортно!
Днес ме заглеждаха доста с новичкият ми спортно-елегантен тюрбан! Mr. Green
Ах как обичам да предизвиквам интерес у фората!
Обичам да съм различна!А когато започна да срещам много жени в БГ с тюрбани....аз лично ще си измисля нещо друго за главата!  Sunglasses
Още на 18 носех кърпа на главата със слънчеви очила лятото(като мацките от рекламата на Ферари Mr. Green)
Ей сега ще ви пусна една снимка от преди 12 год! Joy

# 66
  • Мнения: 2 000
Единият ми модел е като тозиТУК!
Събота ще съм с него! bowuu
Не го гледайте тоз грозник там...гледайте тюрбана! Mr. Green
ОХ,ДЖЕЙН,ще ме убиеш бе ,душа:))Смея си се сама ..... Joy Joy Joy Joyс глас:))) В събота ще дойда само заради вас с Емел HugДа си сложите най-фешънските си  тюрбани  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

ПП.Аз не се шегувам Crazy Peace Peace

# 67
  • Мнения: 880
Бих сложила,да.Те хората тук още с шапка те гледат странно,пък за тюрбан представям си как ще се втрещят Shocked Миналото лято на морето имаше една госпожица,която на плажа се изтипосваше с тюрбан.Тогава много ми направи впечатление.Като я видях един ден без него,ми се вдия безлична,явно просто много й подхождаше.Стига да се уверя,че ми отива,въобще не бих се поколебала,обичам да екпериментирам и да пробвам различни неща.

# 68
  • Мнения: 750
Единият ми модел е като тозиТУК!
Събота ще съм с него! bowuu
Не го гледайте тоз грозник там...гледайте тюрбана! Mr. Green
ОХ,ДЖЕЙН,ще ме убиеш бе ,душа:))Смея си се сама ..... Joy Joy Joy Joyс глас:))) В събота ще дойда само заради вас с Емел HugДа си сложите най-фешънските си  тюрбани  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Що бе мила....ко ми се смееш! Mr. Green
Имай късмет да не дойдеш в събота! Twisted Evil

Ай сега и едно фото от мен преди мнооооого години,когато също бях фенка на тюрбаните без да знам за съществуването им! Mr. Green
smile3509

# 69
  • Мнения: 750
Ама що съм ги пуснала тез двата кичура на челото си тогаз ooooh!
Мислила съм си,че съм фИешЪн! Mr. Green
И като се замисля,може и след още 15 год.като погледна снимките от днес...пак да се хващам за главата! Joy
Важното е да съм хепи! Party
Утре снимки със спортно-елегантния ми тюрбан(тази вечер ще го разходя Mr. Green)....а в неделя....от събота(строгия модел Sunglasses! newsm68

# 70
  • София
  • Мнения: 7 798

Утре снимки със спортно-елегантния ми тюрбан(тази вечер ще го разходя Mr. Green)....а в неделя....от събота(строгия модел Sunglasses! newsm68

Утре ще се оглеждам значи за тюрбан.  Laughing Hug

# 71
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Днес ме заглеждаха доста с новичкият ми спортно-елегантен тюрбан! Mr. Green
Ах как обичам да предизвиквам интерес у фората!
Обичам да съм различна!
Да не си била с анцунг и маратонки Адидас  hahaha hahaha и аз да бях и аз щях да те гледам с интерес  hahaha hahaha

# 72
  • Мнения: 750
Днес ме заглеждаха доста с новичкият ми спортно-елегантен тюрбан! Mr. Green
Ах как обичам да предизвиквам интерес у фората!
Обичам да съм различна!
Да не си била с анцунг и маратонки Адидас  hahaha hahaha и аз да бях и аз щях да те гледам с интерес  hahaha hahaha
Ха-ха-ха!Много смешно!
Ще ти се! smile3534
Кака Джейн има стил! bowuu

# 73
  • Мнения: 764
Много харесвам жена с тюрбан,но за жалост не ми отива.А пуснете снимчици да ви видим де.

# 74
  • Мнения: 750
Айде една снимчица от мен да мине! Flutter
ТУК
Утре още снимки! Wink

Общи условия

Активация на акаунт