Баба Марта бързала, на Габровчето мартеничка вързала

  • 16 166
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Честит рожденник на Буба!!! Да ти жив и здрав и много да се обичате!!!

# 16
  • Мнения: 92
Благодаря ти PEPANP, но аз съм на центъра и ми е малко далече. Ако може някой друг да сподели.  bowuu
Честит рожденник, buba76_ , на патерици, да ти е жив и здрав!

# 17
  • Мнения: 910
Бубе,честит рожденик!Да ти е жив и здрав!

# 18
  • Мнения: 123
    В Габрово е една детската кухня . Готви се  на едно място и се разкарва до различни пунктове в града.. Аз живея също в центъра и детската кухня се намира на гърба на Клуба на пенсионера. Някой ако може да обясни по точно, защото  аз не се сещам как да го направя newsm78. Изискванията са такива, каквито ги е описала PEPANP, записванията за цяло габрово стават само в детска градина " Мики Маус", и то само в сряда, ако не се лъжа( да ме поправи някоя майка , ако е така) от 10.30  часа, до 11.30 часа. От там се и купуват първите купони , а всяко следващо закупуване може да става и в центъра, но единственно всеки първи понеделник на новия месец от 11 до 11.30 часа, в мястото където се дава храната. Млечната кухня наистина е от 6 месеца в Габрово Simple Smile, аз самата записах Васил на 8 месеца за млечната и от 10 месец за преходната. 1 лев е купончето , но май за малката кухня е по-малко,около 70-80 ст. на купон newsm78

Последна редакция: нд, 24 фев 2008, 10:20 от kallii

# 19
  • Мнения: 257
За млечната кухня купона е 85 ст. Наистина записванията са само в сряда и само тогава се продават купони- това за Мики Маус

# 20
  • Мнения: 92
Благодаря ви момичета  bouquet
kallii сещам се къде е Клуба на пенсионера.

# 21
  • Мнения: 252
Еее най-накрая се докарахме и до пролетната тема  Laughing
Всичко е готово вкъщи за бебока, даже и чантата за родилният си постегнах (остават още някои дреболии и съм готова) А в това чудесно време колко ми е кеф навън по цял ден се шматкаме с Наталка по улиците  Laughing, онзи ден вечерта бях толкова скапана от обиколки ,че ако трябваше да ходя да раждам тогава нямаше как да стане просто, нямах сили да отида да си легна  #Crazy
Колкото повече наближава термина ми толкова повече че хваща шубето ама няма как, връщане назад няма вече  Mr. Green
Това е от мен приятни разходки момичета в това чудесно време  Hug

# 22
  • Мнения: 108
Ами това е нейния фотьойл с Дора и има куклата също Laughing http://www.snimka.bg/album.php?album_id=163244&photo=112 -ето ги.Те са от Гърция и аз тук не съм ги виждала
Покрай живата кукла Дари, въобще не съм забелязала куклата Дора Grinning но като видях десена на фотьойла в мен се зароди надеждата, че може и тук да намеря нещо с любимата Дора (малката е направо пощуряла по нея), но явно само в България я няма Tired

# 23
  • Мнения: 252
Момичета (става въпрос за кандидат мамите) купих си шишета на д-р Браун от тези със супер спешъл системата против колики - много ги хвалят пък да видим дали ще подействат. Обаче съм се заблудила че в комплекта са едно малко и 2 големи - оказа се че сега съм с три шишета от 240 мл. ако някоя от вас е решила и тя да си купува такива нека се комбинираме по някакъв начин - аз ще и дам едно от моите големи а тя едно малко примерно ще се разберем само да има желаещи.
Приятни разходки от мен

# 24
  • Мнения: 123
Как минаха разходките, момичета ?

# 25
  • Мнения: 252
Не не нямам рожденичка днес беше преди един месец на 26.01 но нямам време да седна да оправя лентичката, мерси все пак  Hug

# 26
  • Мнения: 123
ralid погледнах на първа страничка и разбрах , че има объркване Wink и се коригирах Mr. Green

# 27
  • Мнения: 465
Благодаря за поздравите Hug

# 28
  • Мнения: 92
Момичета, времето навън е прекрасно за разходки и не намирате време за клюки пред компютъра, а? Simple Smile

# 29
  • Мнения: 252
Момичета, времето навън е прекрасно за разходки и не намирате време за клюки пред компютъра, а? Simple Smile
Момичета, времето навън е прекрасно за разходки и не намирате време за клюки пред компютъра, а? Simple Smile

и на мен така ми се струва  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт