Баба Марта бързала, на Габровчето мартеничка вързала

  • 16 187
  • 280
  •   1
Отговори
# 255
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Момичета благодаря ви за подкрепата  Hug Наистина малко остана , но пък мнооого тежко , до ей сега съм ходила от лекар на лекар заради непоносима болка в ребрата.
Стефинка е в болницата , снощи са и изтекли водите и до 16 часа днес не беше родила . Стискам палци скоро да се обади с хубавата новина.

# 256
  • Мнения: 252
Ох милата Стефинка, дано се е свършило вече и да си гушка в 9 часа бебока

# 257
  • Мнения: 11 009
Дано вече всичко е минало успешно и Стефинка да си гушка бебенцето! Чакаме хубавата новина Hug

# 258
  • Мнения: 108
Честит Първи Рожден Ден на Рая на Linofrina

да бъде все така чаровна и усмихната, да расте здрава и безгрижна и много да радва мама и татко

# 259
  • Мнения: 92
 newsm59   newsm38  Честит първи рожден ден на Рая на Linofrina !
Да ти е здравичка и много игрива малката принцеса!



Момичета, да почерпя за здравето на моето голямо момче ( мъжа ми, всъщност не сме женени ) и той е рожденник днес  Heart Eyes

                   

# 260
  • Мнения: 123
Честит рожден ден на Рая на Линофрина, пожелаваме и здраве, щастие и безгрижно детство .  bouquet Heart Eyes
Да е жив и здрав и половинката на ЛЕДЕНАТА,

# 261
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Честит първи рожден ден на малката чаровница Рая! Да расте здрава и винаги с усмивка на уста!



Момичета, още веднъж ви благодаря за споделените мнения.

# 262
  • Мнения: 11 009
Момичета, благодаря ви за хубавите пожелания! Ето и почерпка от нас  Hug




Честит рожден ден на половинката на ledenata! Много да те обича и да те слуша!

# 263
  • Мнения: 257
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА РАЯ!
ДА Е ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА, ДА НОСИ РАДОСТ НА МАМА И ТАТИ
чЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ПОЛОВИНКАТА НА ЛЕДЕНАТА

# 264
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Честит рожден ден на всички празнуващи , с пожелания за много здраве , щастие и късмет.  bouquet  bouquet  bouquet

На мен се пада честа да ви съобщя , че от днес се увеличаваме с още една мама
Днес в 00.30 Стефинка роди момченце , все още си няма име , но тежи 3850 и е висок 51 см. Да й е живичък и здравичкък и много да я радва.   bouquet  bouquet  bouquet

# 265
  • Мнения: 265
Здравейте, габровски майчета!Незнам дали това е най-подходящото място да попитам, но все пак...Интересуваме дали има организация на ДБМ или просто майки, който посещават децата в дома в Габрово.Бих искала да се присъединя към тях и да помагам с каквото мога.Ако пък намеря съмишленици бихме могли да се организираме сами.Моето семейство се премести от София преди 4 месеца в с.Враниловци.Аз самата съм от Каварна и не познавам много хора тук,така че ще се радвам да се запозная с някой от вас,пък дори и виртуално

# 266
  • Мнения: 11 009
Честита рожба на Стефинка! Да расте здраво и лъчезарно детенце! Hug
На 5.04 се раждат хубави хора!
Heart Eyes Heart Eyes

albenap, добре дошла! Hug Доколкото знам, в нашия град няма ДБМ, но със сигурност има майки, които посещават детския дом. Надявам се някой да знае повече и да ти пише.

Последна редакция: сб, 05 апр 2008, 18:33 от Linofrina

# 267
  • Мнения: 252
Честито на бебче на Стефинка - да расте здрав,чаровен и вечно усмивки на мама и тати да носи  Hug

Честито и на всички празнуващи днес - мъже и деца  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 268
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Честит рожден ден на Рая! Да е жива ,здрава и много щастлива!


Честито съкровище и на Стефинка!!!!! Да я радва и обича- предстоят незабравими мигове!!!

albenap радвам се за инициативата ти, като ученичка ходех в дома от клуба на ИМКА в Габрово, те по-рано се занимаваха с децата. И на лагери сме ги водели, сега нямам връзка. Има доста мами, които само четат темата, но не пишат, може те да знаят повече.

# 269
  • Мнения: 71
Здревейте,
albenap, доколкото знам, църквата на камъка също събира даренията за домовете в околията. Можеш да питаш и там.
ivap, като изстрадала майка ще ти кажа, че твърдо можеш да се довериш на Минев. Моя Кико беше на 2,5 год. когато му извадиха трета сливица. НО !!! Тя беше функционираща, постоянно беше болен, а нощем не можеше да диша. Спеше на висока възглавница и го вардех по цяла нощ за да не се задуши. Операцията е с пълно упойка, но мн. внимавай с анастезиолога (ако се стигне до там). По-късно ме светнаха по въпроса и ние се паднахме при възрастната. Груба грешка. Детето се мъчи много, когато излизаше от упойката. Изберете младата. (вече не помня имената)Те в Първа поликлиника са само 2. Иначе самата операция с вс. останало е 40 мин. Успех. Peace

Общи условия

Активация на акаунт