Случайно да има мами тук от Обеля /Сф/?

  • 5 893
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 165
BIBI, аз ходех при една докторица дето е чак в 22 ДКЦ. И досега не знма защо при нея, но минало свършено. Не бих я препоръчала и затова си премълчах. Тукашните не ги знам. Аз в тая поликлиника не съм ходила освен да търся педиатър и нямам мнение. Лека бременност и дано попаднеш на добър лекар.

# 31
  • Мнения: 11
Румена,аз също ходя с малката в училището.Тя проходи отскоро и също обича да катери стълбите нагоре-надолу.Ние сме с количка триколка-жълто и сиво.В училището ходим към 13 часа,понеже съм я записала на кухня.Момичета,аз ходих при Тошева на консултация.Има нещо вярно в това,че претупва пациентките си,защото наплива при нея е голям.Но тя ми беше най-близо,а и от 3 год.все при нея съм си ходила.

# 32
  • Мнения: 2 524
Дизи, я сподели малко информация за детската кухня - доволна ли си, къде се намира, какво е менюто, че чувам много противоречиви неща за детската кухня в Обеля 1.

Като гледам май учредителната среща ще бъде в училището. Лошото е, че аз с моя хубавец излизам след 12.30 когато се е наял и докато стигна до вас, сигурно вие ще сте си тръгнали.
То пък и едно време за разходки, не е истина.

# 33
  • Мнения: 11
Аз лично съм доволна от кухнята.В началото бях скептично настроена,но реших да пробвам и макар,че ми е доста далеч няма да се откажа.Нищо не ти пречи да пробваш детето дали ще я хареса храната.Кухнята се намира в последното блокче на Обеля 1 .....вижда се магазин ХИТ.А менюто е разнообразно.Супички,гювеч,мусака,тиквички с ориз,пиле със зеленчуци.Десерта обикновенно е крем приготвен от прясно мляко и с парченца плод.Само да се оправи времето и ще се срещнем.

# 34
  • Мнения: 6 274
Детската кухня се намира в блок 118 в "Обеля"- 1Peace

# 35
  • Мнения: 2 524
Мерси за инфото.

# 36
  • Мнения: 219
Ей, добре, че пак реших да търся хора в Обеля Simple Smile
И аз съм от Обеля 2, на ълъгла дето свива трамвая за последната си спирка. Много е кофти да излизаш да се разхождаш и да не познаваш никой и да обикаляш като идиот с детето. То затова и не излизам често Sad Но сега като ви намерих, а се надявам и други мами да се включат, разходките ще станат по-приятни Simple Smile
Биби, честито и лека бременност Simple Smile И аз така миналата година разбрах (е, месец по-късно, щото не очаквах) и декември ми се роди дъщеричката. Ще помагаме с каквото можем Simple Smile Но аз тогава живеех на квартира на центъра (откакто съм тук ми е по-добре, всичко има наоколо, а на центъра са само дискотеки нощем, няма от къде хляб да си купиш, ако ти се наложи), и затова и генеколожката ми е от там, до парка Заимов. Аз съм доволна, 1 път месечно ходех на преглед, и макар по ЗК да имаш право на 3 видеозона, тя ми правеше всеки път, не ми е взимала никакви пари и е добър специалист, долкото знам. След раждането пак ходих няколко пъти при нея. Лошото е само, че има много чакащи, макар, че бременните са с предимство и си имат точни часове, но пак има чакане.
Надявам се да намериш добър доктор и всичко да мине нормално (аз не съм се стряскала излишно, затова ти препоръчвам и да не четеш много много, щото човек почва да се шашка за всяко нещо).
Сторм, ти да не си доктор? Големи познания имаш.
Днес мислех да излизам, ама ще видим какво ще реша в крайна сметка, че пак се заоблачи  #Cussing out

# 37
  • Мнения: 263
Ето ни и нас  Hug

И ние сме обелска мама с малко дете Wink Mr. Green От другата седмица ще се заседявам в квартала (сега седя повече в Надежда при майка ми) и съм с 2 ръце "за" една среща   bouquet
Ако има и други навити - ще се разберем. И аз живея до колелото на трамвая във втора част, може да сме и от един блок Wink bowuu

# 38
  • Мнения: 6 274
Мисля, че имаше и друга мама, която е близо до колелото на трамвая. Виж по напред в темата. И добре дошла.  Hug

# 39
  • Мнения: 219
Абе ще се съберем май, ама кога ли ще стане Simple Smile
Иначе Обеля 2 около трамвая май сме вече 3 (ако не бъркам) Simple Smile

# 40
  • Мнения: 263
Сега остава да се окаже, чче сме и в един блок Wink Аз съм в 234  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 219
Аз съм в 231 Simple Smile

# 42
  • Мнения: 263
Значи трябва да сме наблизо Wink

# 43
  • Мнения: 6 274
Значи трябва да сме наблизо Wink
Наблизо сте - само трамвая ви дели.  Wink На един трамвай разстояние сте.  hahaha

# 44
  • Мнения: 2 524
Сторм, ти да не си доктор? Големи познания имаш.
Не съм бе, ма за да не ме лъжат докторите, станах половин медик.

Я сега споделете къде ходите, та да кацна и аз, щото  градинката в селото ,  хич не ми е присърце. Макар, че се запознах с две майчета, които пишат тук, обаче никове не знам...

Общи условия

Активация на акаунт