Недоносени деца - 8

  • 18 386
  • 305
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 685
честита месечинка на ПрЕСлАВА!!!  bouquet  bouquet  bouquetмного да обича и радва мама и тати Hug Hug      viki76 бързо да  оздравява сладурчо Mr. Greenмногооо ми е сладък ей Heart Eyesпу-пу

# 286
  • София
  • Мнения: 1 711
Честита месечинка на Преслава! smile3525 smile3525 smile3525 Да е жива и здрава и много щастлива.

Ние днес изкарахме 4 часа навън и сега съм скапана от толкова много ходене. Тук при нас на няколко пъти се опита да завали но само прикапа. Дано да се оправя вече времето и да е по-топличко Simple Smile

# 287
  • Мнения: 388
Прощавам ви, че изписахте темата толкова бързо и довечера трябва да пускам нова  Mr. Green  Laughing
Хайде и на мен ми простете, ако има нещо!  Hug

# 288
  • София,
  • Мнения: 4 267
Прощавам ви, че изписахте темата толкова бързо и довечера трябва да пускам нова  Mr. Green  Laughing
Хайде и на мен ми простете, ако има нещо!  Hug
Мимчо простено ти е! Ама вярно сме изписали темата, бреееейй ама сме бързи newsm78, ами май наистина ще трябва и нова темичка!

Прощавайте и от мен ако съм обидила или засегнала някой с нещо, макар и неволно! Hug

# 289
  • Мнения: 50
Честита месечинка на Преска! Да е жива и здрава и да радва мама и тати!
Тези два дни сме навън по 6 часа и съм гроги! А нали ходя и на работа...., изобщо не е за разправяне! Ама по-бързо ще влезна във форма и ще сложа пак късите поли и големите деколтета! #Crazy #Crazy #Crazy

# 290
  • Мнения: 802
И при нас времето се развали, излезнахме и се прибрахме след 5 минути....заваля. Така чакам да се  затопли трайно, за да събираме витамин Д от слънцето.... Peace А и навън децата спинкат добре на въздух, ох лято, лято..... Thinking
Да ! И аз чакам с нетърпение трайното затопляне , но съм сигурна, че като дойдат жегите и ще си говорим колко е топло ...

# 291
  • Мнения: 388
Прощавам ви, че изписахте темата толкова бързо и довечера трябва да пускам нова  Mr. Green  Laughing
Ей, да не взехте на сериозно това?! Нещо ви няма. Да пускам ли новата тема или да изчакам да изпишем още 1-2 странички? Сега като ни види слънцето и ние него пак ще забавим темпото на писане  Grinning. Хайде направила съм закуска. Заповядайте!

# 292
  • Мнения: 108
Добро утро на всички!!!!mim40 Страхотна закуска smile3501 Но определено няма да ми помогне да вляза във форма  smile3521 Дано днес е хубаво времето, ще пишем по -малко , но ще се разхождаме повече  newsm44

# 293
  • Мнения: 983
Ооо, с тази закуска няма как да не живнем  Mr. Green
Хубава седмица на всички, хубав ден и само весели моменти с прекрасните ни дечица  Blush

# 294
  • София,
  • Мнения: 4 267
Добро утро или вече добър ден, приятен и прекрасен ден на всички.
О Мимчо благодарим за закуската ама аз съм на диета мила, че тиа кила ми е трудно да си ги нося, а и вече идва лято и иииии............... ooooh! ooooh! ooooh! ох и кафе не съм пила още!

# 295
  • Мнения: 983
Момичета, чудех се дали да пусна нова тема, но не искам да бъда многословна...просто искам да попитам как минава един преглед при детски невролог? Ще ми бъдете много полезни, ако споделите вашите впечатления  Peace

# 296
  • Мнения: 139
Здравейте майчета. Лек и слънчев ден на всички.
Ние вчера ходихме на консултация и за три седмици сме пораснали с 1,5 см и 150 г. Доктрът каза,че си е много добре, макар че на мен ми се струва малко. Все пак сме на осем месеца, а тежим 6.350 кг.
Аз Преслава на невролог не съм я водила и нямам инфо по тоз въпрос,но ми е интересно да разбера, как точно преглеждат децата?

# 297
  • Мнения: 1 685
аз жоро го водя на невролог всеки месец-та ето как е при нас:въпроси ми задава относно развитието на детето /стои ли седнал ,   обръща ли се,   и такива разни  въпроси/оглежда го от тук от там  Laughingи така .

# 298
  • София,
  • Мнения: 4 267
Добро утро и прекрасен слънчев ден, хайде на разходка!
И ние вчера бяхме на консултация за месец и половина сме качили 700 гр. и сме пораснали с 4 см. Нещо ми се струва, че кантарът в поликлиниката не им е верен, изкараха я че тежи 6,050 кг. а аз в къщи си я  меря и сутринта тежеше 5,960кг. ама то е нормално да има разлика до 100гр. в различните канатри нали. Биха ни и ваксина и сега ни остава чак като станем на 1 г. и 1м. пак да ни бият следващата. А от следващите дни започваме да ядем и месни пюренца.
Мама жаба Вие вече ядете ли ги?  С кои започнахте, на нас ни казаха да започнем със заешко, после пуешко, пилешко и т. н. А аз си мисля че се започваше с пуешко и пилешко.
Хайде да излизаме, че следобяд може да се развали времето! Приятен ден на всички! Hug

# 299
  • Мнения: 139
Ами аз започнах с пилешко и след две седмици и дадох пуешко и заешко. Сега от време на време и давам и телешко. Пробвах на всички фирми, но най-си хапва на Ганчев и на Сънвал.
Мами докторът вчера ни каза, че мога да я слагам вече в паяк. Вие кога сложихте вашите мъници в проходилка и по колко време ги държахте. Абе малко инфо ми дайте, че си нямам и на идея как да процедирам.

Общи условия

Активация на акаунт