Тест - готови ли сте да имата деца?

  • 2 281
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Интересно...Докато четях, се убедих, че нито съм готова, нито някога ще бъда готова за дете Wink
А аз си мислех, че синът ми е див ...

# 31
  • Мнения: 19
Голяма веселба  Joy
Но нещо май ... взех да се замислям дали съм готова за такова чудо  Whistling

# 32
  • Мнения: 160
Много готино и точно Joy,а когато е  по  две, става страшно! #Crazy

# 33
  • Мнения: 228
 Mr. Green Party много точни попадения.... но като се замисля май може още да се допълни...

# 34
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
 rotfImao Мдамм

# 35
  • София
  • Мнения: 5 758
много се смях  Hug
Нощен тест:
Напълнете малка платнена торба с 4-6 кг. пясък. Намокрете изцяло с вода. В 8 вечерта започнете да люшкате торбата и да й тананикате до 9 ч. Сложете я да си легне и навийте часовника за 10 часа.Станете, вземете торбата и й изпейте всички песни, които някога сте чували. Измислете още десетина и ги пейте до 4 сутринта. Навийте часовника за 5. Станете и направете закуска. Продължавайте така 5 години. Видът ви трябва да е бодър и свеж.
тук само може да има корекция в кг, все пак за 5г става дума  Mr. Green Crazy  Joy

# 36
  • Мнения: 9 973
 Flutterмного съм очарована.........дали да не си продам детето newsm78 Joy Joy

# 37
  • Мнения: 35
Голям майтап newsm62
Напряво се попиках докато го четох...Ами то май моя малък принц е направооооо ... цветенце   ukliam1

# 38
  • Мнения: 1 701
много се смях  Hug
Нощен тест:
Напълнете малка платнена торба с 4-6 кг. пясък. Намокрете изцяло с вода. В 8 вечерта започнете да люшкате торбата и да й тананикате до 9 ч. Сложете я да си легне и навийте часовника за 10 часа.Станете, вземете торбата и й изпейте всички песни, които някога сте чували. Измислете още десетина и ги пейте до 4 сутринта. Навийте часовника за 5. Станете и направете закуска. Продължавайте така 5 години. Видът ви трябва да е бодър и свеж.
тук само може да има корекция в кг, все пак за 5г става дума  Mr. Green Crazy  Joy

Аааа, а кат сА намокри?  Mr. Green

# 39
  • София
  • Мнения: 5 758
много се смях  Hug
Нощен тест:
Напълнете малка платнена торба с 4-6 кг. пясък. Намокрете изцяло с вода. В 8 вечерта започнете да люшкате торбата и да й тананикате до 9 ч. Сложете я да си легне и навийте часовника за 10 часа.Станете, вземете торбата и й изпейте всички песни, които някога сте чували. Измислете още десетина и ги пейте до 4 сутринта. Навийте часовника за 5. Станете и направете закуска. Продължавайте така 5 години. Видът ви трябва да е бодър и свеж.
тук само може да има корекция в кг, все пак за 5г става дума  Mr. Green Crazy  Joy

Аааа, а кат сА намокри?  Mr. Green
не знам колко става тогава, не съм вдигала 4-6кг мокър пясък  Mr. Green , но сина ми вече е почти 15кг, а до 5г има още бая време  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт