Да съберем дрехи за помощно училище интернат в Долни Дъбник - 2

  • 3 194
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 5 026
Момичета, пускам нова, втора тема, продължение на   тази , а тъй като не е писано отдавна в нея, ми излиза съобщение да пусна нова.

Върнах се на работа, след майчинството, поех 3 клас. Положението с дрешките е почти плачевно. Моля ви пак за помощ- децата имат нужда от бельо, чорапки, панталони. Ще съм ви благодарна за всяка оказана помощ!

# 1
  • София
  • Мнения: 9 857
Записвам се да следя темата. GrinningАтракция,както се разбрахме,ще ти дам нещата в почивните дни.Отделно ще проверя от Бубка нещо по големичко ако имам. Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 3 648
Атракция, ще прегледам какво имаме омаляло - дъщеря ми е 2-ри клас,но е доста висока/ около 150 см е/ и мисля, че дрехите ще са им помярка на твоите възпитаници!
Якета трябват ли?

# 3
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета, пускам нова, втора тема, продължение на   тази , а тъй като не е писано отдавна в нея, ми излиза съобщение да пусна нова.

Върнах се на работа, след майчинството, поех 3 клас. Положението с дрешките е почти плачевно. Моля ви пак за помощ- децата имат нужда от бельо, чорапки, панталони. Ще съм ви благодарна за всяка оказана помощ!

имаме доста дрехи и ако някой може да ги вземе ще бъде 4удесно Peace
на две места в Сф се намират ,нямаме възможност да ги пращаме с каквото и да било.Това е много багаж,който по куриер няма как Rolling EyesА и нямаме финансовата възможност за подобни мероприятия Confused

та,ако някой се наема да дойде до складовете и транспортира както дрехите така и други неща с голямо удоволствие ще помогнем на децата  Praynig

# 4
  • Мнения: 5 026
 lavender, сестра ми ще си идва от София към Плевен другата седмица. Ще говоря с нея и ще ти пиша. Ако намеря и друг транспорт, пак ще пиша. А за колко багаж става дума и  кои складове? Поне ориентир да дам Simple Smile

Вени*, всичко е от полза - сега се позатопли, но якетата ще се приберат от домакина за следващата зима  Peace

 Валенце, с теб ще се видим  през почивните дни  Hug

# 5
  • Мнения: 5 278
Атракция,сега се сещам ,че на село имам няколко кашона с такива по-големи дрешки. И тях ги бях приготвила за Детелина. Мога да ги докарам до Плевен,но от тук имаш ли как да ги транспортираш?

# 6
  • Мнения: 5 026
Мога да ги докарам до Плевен,но от тук имаш ли как да ги транспортираш?
Имам как, ще съм ти благодарна  Hug

# 7
  • sofia
  • Мнения: 7 477
lavender, сестра ми ще си идва от София към Плевен другата седмица. Ще говоря с нея и ще ти пиша. Ако намеря и друг транспорт, пак ще пиша. А за колко багаж става дума и  кои складове? Поне ориентир да дам Simple Smile

Вени*, всичко е от полза - сега се позатопли, но якетата ще се приберат от домакина за следващата зима  Peace

 Валенце, с теб ще се видим  през почивните дни  Hug

супер.Говоря за Люлин и симеоновско шосе PeaceИмаме багаж за камион,но мился на първо време един багажник на лека кола  Twisted Evil

дръж ни в те4ение Peace

# 8
  • Мнения: 5 026



супер.Говоря за Люлин и симеоновско шосе PeaceИмаме багаж за камион,но мился на първо време един багажник на лека кола  Twisted Evil

дръж ни в те4ение Peace
Ще проверя при директорката има ли възможност за транспорт, ако не-сестра ми ще помага. Но тя може само вечер, а вие?

# 9
  • sofia
  • Мнения: 7 477



супер.Говоря за Люлин и симеоновско шосе PeaceИмаме багаж за камион,но мился на първо време един багажник на лека кола  Twisted Evil

дръж ни в те4ение Peace
Ще проверя при директорката има ли възможност за транспорт, ако не-сестра ми ще помага. Но тя може само вечер, а вие?

ще го измислим някак PeaceКолкото може да вземе все ще е нещо.

# 10
  • Мнения: 5 026
lavender, ще ти е удобно ли , да ми пратиш някакъв телефон на лични?

# 11
  • Мнения: 2 584
една мама ми донесе дрешки за 8-9 г. деца има и бельо и чорапки, много е запазено и чисто

Роси от кой склад ще се взима, ако е от симеоновско шосе мога в неделя да го донеса

# 12
  • sofia
  • Мнения: 7 477
една мама ми донесе дрешки за 8-9 г. деца има и бельо и чорапки, много е запазено и чисто

Роси от кой склад ще се взима, ако е от симеоновско шосе мога в неделя да го донеса

ами,аз ве4е днес дадох от този склад малко багаж на сестрата на Атракция.Руми,по-добре в Люлинксия.Само,моля те обясни на Атракция какво е положението там-достъп,хора,време.......

Миленка,сестра ти е страхотен 4овек,разбрахме се да се организираме и за ПУ в която тя работи Peace

# 13
  • Мнения: 5 278
Атраксия, в понеделник нашите ще докарат кашона с дрехите от село. Пиши и на мама на Ниагара да се разберете как да вземеш тези,които са в нея.

# 14
  • Мнения: 814
Atrakca, малко ми трудно да се ориентирам в ръста на дечицата в това училище, но днес с  автобус минах край училището, което е на кръстъстовището от гр. Искър за Плевен от източната страна  и  видях дечица на възряаст до 4 - ти клас, които играеха в ограден двор на общежитие. Не  мога да преценя за тях ли  са необходими бельо -  предимно и облекла, но имам такива, които биха влезли в употреба. Да се уточним как и на кого  да ги предам ?

# 15
  • Мнения: 5 026
Това е училището,да! Децата са от 1 до 10 клас, като малките са по-нуждаещи се. Можем да се видим и ще ги занеса аз  Peace
Благодаря на Роси за дадените дрехи, ще помоля пак за  адреса на склада в Люлин  Simple Smile
Благодаря и на Мама на Ниагара и Джина  Hug

# 16
  • Мнения: 2 584
Това е училището,да! Децата са от 1 до 10 клас, като малките са по-нуждаещи се. Можем да се видим и ще ги занеса аз  Peace
Благодаря на Роси за дадените дрехи, ще помоля пак за  адреса на склада в Люлин  Simple Smile
Благодаря и на Мама на Ниагара и Джина  Hug

люлин-3 бл.363 пиши ми на лични и ще ти отворя и да вземеш каквото трябва за децата

# 17
  • София
  • Мнения: 3 648
Как да изпратя нещата - имам бельо - чисто ново - боксерки и потничета, якета, някои пролетни дрешки?

   

# 18
  • Мнения: 5 026
Как да изпратя нещата - имам бельо - чисто ново - боксерки и потничета, якета, някои пролетни дрешки?

   
Ако дам адреса,  ще ти  е удобно ли да ги изпратиш по пощата, влака или да мисля за друг вариант. Колко е е като обем?

# 19
  • София
  • Мнения: 3 648
Един доста голям плик! Мисля, че по автобуса е най-удачно, за пощата ще е обемно, освен, ако не намеря мякакъв кашон!

# 20
  • Мнения: 5 026
Един доста голям плик! Мисля, че по автобуса е най-удачно, за пощата ще е обемно, освен, ако не намеря мякакъв кашон!

Вени, аз мислих за вариант сестра ми и зет ми да ги докарат, но те са ходили до склада на Сим.шосе за дрешки и нямат място. Както ти е най-удобно на теб Simple Smile

# 21
  • Мнения: 5 026
 rut , в петък ще има превоз от София към Плевен. Снощи писах ЛС на ОВНЕ, но нямам отговор,а трябва да кажа на шофьора по кое време ще има човек там. Ще му дам някакъв телефон, но на коя от вас, за да ви звънне,че пристига?

# 22
  • София
  • Мнения: 3 648
А моите неща ще могат ли да отпътуват с транспорта?

# 23
  • Мнения: 2 584
rut , в петък ще има превоз от София към Плевен. Снощи писах ЛС на ОВНЕ, но нямам отговор,а трябва да кажа на шофьора по кое време ще има човек там. Ще му дам някакъв телефон, но на коя от вас, за да ви звънне,че пристига?

аз четвъртак, петък и събота съм на работа но утре ще и се обадя на Цецка ( ОВНЕ) и ще пиша тук кога ще е в тях

# 24
  • Мнения: 5 026
А моите неща ще могат ли да отпътуват с транспорта?
Аз не мога да кажа, дрехите ще ги взимаме от Люлин, ако там има кой да ги прибере, ще стане ОК   Peace

аз четвъртак, петък и събота съм на работа но утре ще и се обадя на Цецка ( ОВНЕ) и ще пиша тук кога ще е в тях
ОК, ще чакам. На лични ще ти пратя телефона си, ако случайно ви потрябва Simple Smile Дано не ви създавам голямо неудобство!

# 25
  • София
  • Мнения: 3 648
Аз живея до Арена, точно преди Люлин! Ако има място, пишете!

# 26
  • Мнения: 5 026
Аз живея до Арена, точно преди Люлин! Ако има място, пишете!
Хубаво е ,ако стане, за да не притеснявам и теб. По-нагоре, Рут е дала адреса в  Люлин, но не знам на кой телефон да звъннеш и с кой да се разбереш  Rolling Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 3 648
Писах на Рут, сетих се, че живея близо до Пепеляшка на Овне!

# 28
  • Мнения: 2 584
Писах на Рут, сетих се, че живея близо до Пепеляшка на Овне!

ами занеси ги на Цецка в клуба, аз съм на работа и няма как да отида до там

# 29
  • София
  • Мнения: 3 648
Ок, мерси!

# 30
  • Мнения: 814
Atrakcia, ще намеря време сама да отнеса приготвени за децата дрехи, възникна непредвиден и крайно сериозен проблем със свекъра ми и не мога да предвидя кога ще реализирам желанието си да съм полезна, на този етап ми е невъзможно...съжалявам...

# 31
  • Мнения: 5 026
Арита,  Hug

# 32
  • Мнения: 814
Atrakcia,  Hug  bouquet!

# 33
  • Мнения: 15
Atracia, ще се опитам да организирам акция в училището,в което работя, за да съберем дрешки за твоите възпитаници. Мисля си,че по този начин ще провокирам деца да помислят за деца в неравностойно положение. Ще бъде полезно и за двете страни.
Моля те,кажи ми колко са децата в момента,защото намерих информация само за това, че са от 1 до 10 клас. Може и да съм пропуснала нещо,разбира се, за което моля да бъда извинена.  bouquet

# 34
  • Мнения: 5 026
Децата са над 120, но не всички са крайно нуждаещи се.

# 35
  • Мнения: 15
ок, благодаря,започвам да действам по въпроса, пък дано имам успех

# 36
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ок, благодаря,започвам да действам по въпроса, пък дано имам успех

помощ трябва ли ти ?това си е доста работа с една такава акция Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт