Маратонки за дребни къде?

  • 4 405
  • 95
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 947
А моделчетата само зимни ли са или има и такива, които стават и за пролетта? Защото една приятелка се оплака че имало основно зимни...

# 46
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
А моделчетата само зимни ли са или има и такива, които стават и за пролетта? Защото една приятелка се оплака че имало основно зимни...

  Не съм ходила скоро,но преди Коледа,когато ходихме имаше всякакви,дори и сандали. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 7 947
Току що получих брошура от МЕТРО - в нея е пълно с модели на Адидас, Найк и Пума, не само маратонки, но и облекло! Само се чудя дали имат и детски стоки... newsm78 А цените са повече от ниски!

# 48
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Детски там не съм виждала,има много рядко,но може да се разходиш.
 Аз нещо му нямам много вяра на това Метро,не знам защо. newsm78

# 49
  • Мнения: 7 947
Хаха, и аз нямам особена вяра дали въобще са оригинални маратонките!Ето например, в сегашната брошура има модели  Найк от 28 до 35 номер , високи , по 59,99 с ДДС, Рийбок мъжки и дамски на същата цена, тениска Адидас за 19 лв, блузи с дълъг ръкав Пума за 23 лв и тн..... newsm78

# 50
  • Мнения: 239
А ето такива кецове или подобни за мъници къде? ooooh!

# 51
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
А ето такива кецове или подобни за мъници къде? ooooh!

  Какви??? Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 7 947
А ето такива кецове или подобни за мъници къде? ooooh!
Ами има ги на Солунска... Joy Joy hahaha

# 53
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
А ето такива кецове или подобни за мъници къде? ooooh!
Ами има ги на Солунска... Joy Joy hahaha

  Само аз ли не виждам снимка??? newsm78

# 54
  • Мнения: 239
А ето такива кецове или подобни за мъници къде? ooooh!
Ами има ги на Солунска... Joy Joy hahaha

  Само аз ли не виждам снимка??? newsm78

 Joy Не!!! Просто тъпите не са я сложили Embarassed  Joy JoyJoy Извинете ме, ето я http://www.sanbe.com.tr/hector4.asp ! Laughing

# 55
  • Мнения: 239
А ето такива кецове или подобни за мъници къде? ooooh!
Ами има ги на Солунска... Joy Joy hahaha

  smile3534 newsm62 smile3533

# 56
# 57
  • Мнения: 7 947
Абсолютно всички модели/но май са до №22/ се продават в магазини "Мечо Пух" в София.Единият се намира в Дианабад точно срещу входа на 15-та поликлиника и е на спирката на автобус 94 в посока от Студентски град към центъра,а другия магазин е точно срещу входа на Студентска поликлинка на кръстовището откъм УНСС
И в магазин "Жаба" на Ломско шосе!
П.П. Инфото е от друга тема! Wink

# 58
  • Мнения: 1 881
Абсолютно всички модели/но май са до №22/ се продават в магазини "Мечо Пух" в София.Единият се намира в Дианабад точно срещу входа на 15-та поликлиника и е на спирката на автобус 94 в посока от Студентски град към центъра,а другия магазин е точно срещу входа на Студентска поликлинка на кръстовището откъм УНСС
И в магазин "Жаба" на Ломско шосе!
П.П. Инфото е от друга тема! Wink
Бях в магазина им преди 2 седмици, вече не ги внасят, имаха 1 модел, или два останали, без номерации....

# 59
  • Мнения: 7 947
А в Надежда ходи ли?
И в Хаджи Димитър ги виждах - във високия блок до пазарчето на Макгахан...
На мен също много ми харесват, но са с доста твърда подметка, което аз не харесвам!

Общи условия

Активация на акаунт