Кой ли рита в ЮЛСКОТО тумбаче - малко лъвче или сладко раче

  • 14 182
  • 298
  •   1
Отговори
# 255
  • Бургас
  • Мнения: 337
Благодаря Души4ке златна,4е си ми оправила линка..нали знаете ,4е хи4 ме няма по тези компютърни истории....  Hug

Вси4ки снимки,които видях са много хубави... Дещовиди много си хубава беее.....и слън4ицето как те е напекло само....бравоо все така да сме хубави и хубаво време да е ,4е ве4е с тези студове ..ужасссс.

И на мен на 2 пъти ми прокървяха венците...и се мия с паста за зъби - сензодин....странен вкус има  Whistling но май помага...

А от феталната са мн хубави сним4иците...аз май ве4е казах....да сте живи и здрави!!!!

# 256
  • София
  • Мнения: 1 902
ДеЩоВиди много си сладка...да знаеш,аз нямам още снимки с корем/тази седмица ще се снимам/но иначе вижте ме без...да се запознаем все пак Simple Smile  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=222680&view=1&photo=1
 паролата е-1313

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 14:17 от kali-76

# 257
  • Мнения: 223
Човек може да лудне напълно, рисковете са навсякъде - мобилните телефони, ултразвук, ксерокси, принтери, за въздуха който дишаме да не говорим... #Crazy Горките дечица, във все по-смахнат свят се раждат  Cry

Някои от вредностите сами си ги причиняваме, например: недоспиване, преяждане, цигарки, пиене, прекаляване със сладките неща, диети, заседнал начин на живот и какво ли още не... Човекът е издръжливо животно и слава Богу Simple Smile Иначе всичко гореизброено да ни беше изтребило досега  Laughing

# 258
  • София
  • Мнения: 553
Ох, относно ехографите аз се успокоявам, че поне продължителността не е дълга при мойте прегледи. Вчера например ме гледа за 5 мин. само.

# 259
  • Мнения: 2 070
ДеЩоВиди много си сладка...да знаеш,аз нямам още снимки с корем/тази седмица ще се снимам/но иначе вижте ме без...да се запознаем все пак Simple Smile  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=222680&view=1&photo=1
 паролата е-1313

Ооо, разкажи ни малко повече за това хубаво място. По име звучи като Гърция..Ох, че ми се дотръгва нанякъде.

# 260
  • Бургас
  • Мнения: 337
а те и нашите до сега не са били по-дълги от 5 мин.ехографите...

аз ще се залавям за готвене след малко...

# 261
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Добър ден Grinning

Много хубави снимчици сте качили на мами и бебчовци Hug Страхотни сте всички  bouquet Пу-пу

Кали, и на мен като на ДеЩо ми стана любопитно къде се намира този разкошен остров Sunglasses Дай малко инфо Praynig

За кървенето на венците, което е нормално явление през бременността, бих препоръчала един простичък Лакалут Актив Wink Помага Peace

Искам и аз на преглееед Crossing Arms Вече 1 месец не съм си виждала човечето Crazy Нямам търпение да пътуваме до София, за да отида на лекар, но сигурно ще е чак към края на другата седмица ooooh!

Поздрави  Heart Eyes

# 262
  • София
  • Мнения: 1 902
ДеЩоВиди много си сладка...да знаеш,аз нямам още снимки с корем/тази седмица ще се снимам/но иначе вижте ме без...да се запознаем все пак Simple Smile  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=222680&view=1&photo=1
 паролата е-1313

Ооо, разкажи ни малко повече за това хубаво място. По име звучи като Гърция..Ох, че ми се дотръгва нанякъде.
Мдааа и на мен много ми се ходи някъде в това хубаво временце,ма нъц...в офиса и това е.А този приказен остров е в Гърция Simple Smile,пада се долу от ляво на Пелопонес и е от Йонииските острови,под Корфу/където също е много хубаво/но тук просто останах очарована от красивата природа,съчетана с прекрасен климат,кристална вода и усмихнати лъчезарни хора:)))Заслужава си да се види,наистина,а и не е чак толкова далече на 850км от София,и с ферибота около 40минутки и си там...просто на друга планета.А да не ви казвам,че бяхме в края на Септември и беше пълно с бебоци-всякакви възрасти,хората си почиват с бебчовците..Айде живи и здрави,догодина и ние там Peace

# 263
  • Мнения: 2 171
Кали, наистина е прекрасна природата на този остров Heart Eyes. Направо се прехласнах от снимките ти Grinning.

Ивонче, така ми се прииска и аз да си правя разходки по морския бряг, но вместо това си вися в прашния офис Crossing Arms. Ох, така си мечтая да живея на морето и благородно завиждам на момичетата, които имат този шанс. Даже врънкам мъжа ми да продадем апартамента в София и да си купим във Варна или Бургас, но той хич не приема офертата ми насериозно Tired.

Днес е супер времето, така ми се иска вече да съм отпуск и да се разхождам по паркове и градинки.

Аз съм съгласна за софийска среща на 9.03, така че ме бройте Peace. Колко станахме желаещите?

# 264
  • Варна
  • Мнения: 289
Днес е супер времето, така ми се иска вече да съм отпуск и да се разхождам по паркове и градинки.


И аз... Искам на разходкааа
Писна ми от шоурума , и от колите ми писна ...Искам слънце ...  Crossing Arms

# 265
  • Мнения: 2 070
Аз съм ходила на Пелопонес, с фериботчето. И отдолу, абе в Амалияда, точно където е олимпийския стадион. И сме се разхождали по брега на Йонийско море, но беше през март, пак топло, но едно такова сухо и каменисто, само пясъка на плажа супер ситничък. Явно на островите е по-хубаво.

# 266
  • Мнения: 4 371
Деси, не мога да ти отворя снимката Confused
Всички снимки, които видях са страхотни. Големи красоти сме се събрали тук, барабар с бебетата ни Sunglasses
Аз нали съм в болничен заради детето и цял ден мотаме гащи по градинките, голям кеф.
Бебето ме рита ниско долу и точно имам чувството, че напира да излезе. Неприятно и болезнено е. Също имам една болка отзад в таза, едва се изправям понякога от седнало положение.
За среща ме бройте и мен на 9-ти март.
А, лентичката ми се е променила Grinning Вече съм в 19-та седмица Flutter

Ох, че ми се дотръгва нанякъде.
Не ми говори, майка ми живее в Гърция, в момента е тук и сякаш донесе частица от там, иде ми вдруги ден да заминем с нея, без това са три почивни дни, но не ми стиска нещо Tired

# 267
  • София
  • Мнения: 18 679
Айде стига с тая Гърция дееее Crossing Arms Някои са пощеливи ли ядене, аз - на пътуване! Grinning Ходи ми се....навсякъде ми се ходи!!! Олее, само да се роди дечко, както няма да съм анагжирана с работа, такова обикаляне ще му хвърля smile3508Айде, живот и здраве, пу-пу Mr. Green

# 268
  • Мнения: 326
Здравейте. Днес 4 часа бяхме навън на разходка. Направо слънчасах, голяма жега е настанала. Ама и аз като не видяла слънце.
Кали снимките от Гърция са приказно красиви. Ние преди 2г. бяхме на о. Корфу и пейзажите много си приличат. Как ми се иска и сега да мога да отида, но до там има доста път (20ч.) и завои и по-добре да се задоволя с по-близки дестинации. Въпреки, че предишната бременност ходихме 3 пъти го Гърция, така че като се замисля малко ми трябва да се навием да бръмнем натам след месец.  Crazy
Маймунка, това на снимката което душичка показва ти ли си??? Лелеее каква красавица си била. Скоро ли е била сватбата??? С такива мама и тати бебето ще бъде още по-красиво.
ДеЩоВиди ама и ти не падаш по-долу. ?Много добре изглеждаш. И съм сигурна че коремчето си личи повече заради позата. То така на всеки би му се очертало тумбачето. А малката какво кърши снага на аватара  Joy. Това кючек, хип-хоп или какво е??? ха ха ха
Отивам да полегна че главата адски ме боли от толкова разходка на припек.  Rolling Eyes
belinda  не се дразни така от приказките за пътувания. Аз си мисля че може и сега да си щъкаме напред назад, стига с бебчетата всичко да е наред. Ние ходиме вече трети уикенд извън София и съм много щастлива.  Mr. Green Е, не е кой знае къде, но както се казва "да ти мине мерака"  Grinning

# 269
  • Мнения: 2 070
Дуци, сега пробвах пак, отваря се, даже доста бързо, не знам защо така при теб.
Как ми даде и ти идея. Баща ми е на много готино място в Испания, пак така на юг, но нямам пари да му ида на гости, далече е, за самолет пък съвсем. Не искам и да му искам да ми праща пари с тази цел. По-нататък съм решила един голям престой да му спретнем, като стане бебето и то на 3-4 години. Ама с кола или самолет да идем, по-добре с кола, че да си спираме и разглеждаме насам-натам.

Аз сега се чудя за една екскурзия, която организират от градината на Яна . За 200лв за пет дни за майка с дете, в Родопите - ще се посети Перперикон, Маджарово и някаква скална местност. Ще има организирани занимания, разходки по полянки разни. По принцип искам да ги тествам, да видя занапред ще мога ли да пускам Яна сама, защото организират лагери през лятото и т.н. Пътя с автобус през Стара планина малко ме притеснява, в началото на май вече ще съм с по-голям корем, а ще трябва и багаж и дете. Госпожите ми казаха, че ще има кой да ми носи багажа, само пътя малко ще ми дойде в повече, Яна и на нея ще и писне може би. Още се чудя.

Общи условия

Активация на акаунт