Кой ли рита в ЮЛСКОТО тумбаче - малко лъвче или сладко раче

  • 14 154
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Искам да попитам по-вещите : никога не съм разбирала въпроса с трупането на бройката на публикациите ни, но ми прави впечатление, че днес писах на няколко пъти и все си ми стоят на 233 броя  newsm78

Ами просто не навсякъде се броят публикациите, а само в някои подфоруми Wink
Пише го в правилата:

Цитат
Форуми, в които броят на мненията НЕ се отчита:

Правила, условия и указания
Клюкарник
Форумите за обяви
Отчетните форуми
Календар на събитията
Татковци*
Дом и семейство* (мненията в подфорумите Нашият дом и Хоби се отчитат)

* Отчитането на броя мнения е изключено от 29.11.2006 г.

# 286
  • Мнения: 223
Слушайте внимателно, няма да повтарям.

Болничните ако са до края, т.е. се сливат с 45 дневния преди раждането - взимат се предвид последните 6 месеца преди болничните. И те не влияят на сумата за майчинството.

Ако са разпокъсани, т.е. вземаш си болнични, после пак ходиш на работа и не се сливат 45 дневния преди раждане - смятат се и те влияят на сумата за майчинството.

Дано е станало ясно веднъж за винаги, ей Simple Smile

# 287
  • Мнения: 142
Болничните ако са до края, т.е. се сливат с 45 дневния преди раждането - взимат се предвид последните 6 месеца предиболничните. И те не влияят на сумата за майчинството.

Ехааа, щом е така - супер - значи мога да не си хабя отпуската  Whistling Пърл, мерси много   bouquet

А да ви споделя - слушам си любима музика в момента и си пея, а бебето танцува или нещо подобно  Heart Eyes Мърда насам натам почти постоянно, а като започне някоя особено любима моя песен и съвсем се екзалтира Crazy Crazy

# 288
  • София
  • Мнения: 553
Благодаря Ивончето.

# 289
  • София
  • Мнения: 553
Да, Пърл - полезна информация. Аз това с вливанията не го знаех.

# 290
  • Мнения: 64
Ми не знам за тия болнични, но аз съм в болничен от втория месец и ако наистина се смятат последните 6 месеца преди 45 - те дни, няма да взимам ник`ви пари, `щот съм с егати мизерната заплата. Дано да е така, както казва Vessi to, че иначе таткото ще ни храни. Е, той и сега ни храни де, аз пък к`ви глупости пиша. Да е жив и здрав, че без него с два бебока сме за никъде.
mariq_m3, аз също от време на време я имам тази болка около пъпа, мисля, че е нормална.
Момичета, на вас изхвръкнаха ли ви пъповете навън? Моят беше тооолкова красив, страхотно прибран, винаги съм се гордеела с плосък корем и хубав пъп, акушерката ми го е направила перфектен кат` за мома. А сега ми изхвръкна и е мнооого смешен Rolling Eyes. Мислех, че това става към края на бремеността, ама не. Дано да ми се прибере, като родя. Praynig
По въпроса за пастите за зъби - за мен перфектните са Лакалут актив и Сенсодин Флуорид, даже ги редувам сутрин и вечер. Първата стяга страхотно венците, а втората ги прави по-малко чувствителни и намалява кървенето. Мойто свеки е стоматолог, та тя ми ги изписа +  Oralprotect за плакнене сутрин и вечер. Пробвах и тая - Пародонтакс, оообаче гаааднооо!  #Crazy #Crazy #CrazyКак може да я направят с такъв ужааасен вкус! Sick Освен това като се мия с нея ме болят венците! Shocked
За ехографа, не знам дали е облъчване или не, обаче мен ме гледат всеки месец на нормален, че нали съм рискова и аз питах доки дали не е вредно, а той каза, че не е.

# 291
  • София
  • Мнения: 1 902
 #Crazy #Crazyне разбрах,ако сега изляза в болничен до майчинството,няма да ми се отрази-така ли?Бре каква им е логиката на тез хора? newsm78

# 292
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Nip1977 моят пъп също е много красив и прибран по принцип Blush Вече започва и при мен да изпъква, през първата ми бременност също доста беше изхвръкнал навън, но като родих всичко си дойде на мястото Wink Така, че СПОКО Hug След раждането ще се оправят нещата Mr. Green

# 293
  • Мнения: 223
Хайде направете нова тема, бе, сладкиши!   bouquet Ивонка, не давай заето  Laughing

# 294
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Слушам и изпълнявам Wink Новата тема

Дано заглавието се хареса на мамите привърженици на по-семплите неща Grinning

ПП: Пърл, пак ти видях ЛС-то късно ooooh!

# 295
  • Мнения: 2 323
Слушайте внимателно, няма да повтарям.

Болничните ако са до края, т.е. се сливат с 45 дневния преди раждането - взимат се предвид последните 6 месеца преди болничните. И те не влияят на сумата за майчинството.

Ако са разпокъсани, т.е. вземаш си болнични, после пак ходиш на работа и не се сливат 45 дневния преди раждане - смятат се и те влияят на сумата за майчинството.

Дано е станало ясно веднъж за винаги, ей Simple Smile

Пърл, сигурна ли си 100% ??? Защото моята счетоводителка ми каза да не излизам в болничен ако мога, че ми се намалява осиг доход и после ще ми е по-малко майчинството

# 296
# 297
  • Мнения: 1 029
Здравейте!Мацки, моля ви добавете ме в списъчето ви.
След много истории- 4 години опити, спонтанни аборти и трудно забременяване, реших да се запиша при вас.
Термин- 29 юли, чакаме момиченце.
Живот и здраве, желая ви здрави бебоци на всичките през юли!

  bouquet

# 298
  • Мнения: 2 323
Данидан Simple Smile честито! Заповядай в новата ни тема, има линк по-горе

Общи условия

Активация на акаунт