Кой ли рита в ЮЛСКОТО тумбаче - малко лъвче или сладко раче

  • 14 170
  • 298
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 12
Нип, Маймунке, големи сте красавици, представям си какви сладки бебоци ще си имате..... Grinning Страхотни сватбени снимки   bouquet
От време на време чувствам лека остра болка някъде на нивото на пъпа, на вас случвало ли ви се е  newsm78 Дали е нормално.......?

# 271
  • Мнения: 2 070
А малката какво кърши снага на аватара  Joy. Това кючек, хип-хоп или какво е??? ха ха ха

Бе някакво нейно си е да ти кажа. Тя така танцува на всякаква музика, малко ориенталски танци го раздава, доста е кръшна. А не слушаме чалга, пускам понякога БГ радио, за да слуша песни на български или ММ и вече останалите западни музикални канали. На Златните лятото обра точките. Седнали сме  в един бар вечерта и пием коктейли, такъв външен, а на него танцуват две какички - и тя супер ги имитираше, те танцуваха на разни черни парчета, на хаус, на денс песнички и хитове. И хората гледаха нея, а не какичките. На аватара е в неделя в един парк тука в Плевен, застана в средата на това кръглото нещо и почна да пее нещо измислено и да се кълчи. И уточнява, че така танцуват само момичетата, момчетата скачат като зайци, нещо като хип хоп...  Joy

# 272
  • София
  • Мнения: 114
От време на време чувствам лека остра болка някъде на нивото на пъпа, на вас случвало ли ви се е  newsm78 Дали е нормално.......?

И на мен ми се случва понякога, надявам се да е от "нормалните" неща.
А за срещата и мен ме бройте, много ще се радвам да се запознаеме  Flutter

# 273
  • Мнения: 4 371
Аз сега се чудя за една екскурзия.......
По-добре прати баба й. Ако нещо се наложи кой ще те върне в Плевен? И кой знае с какъв автобус ще пътувате Thinking
Аз съм бъзлива и не бих тръгнала. Иначе тестването е добра идея, но ако може някой друг от родата да те замести.

# 274
  • София
  • Мнения: 3 437
Как не ми се работиииии
То и да седя в офиса голяма полза от мен няма... Чудя се дали да не тествам болничните как се изплащат за да съм психически подготвена след време  Mr. Green

# 275
  • Мнения: 693
ДеЩоВиди аз не бих рискувала да отида на тази ексурзия. Ходила съм на Перперикон и не съм сигурна, че ще издържиш, но ти си преценяваш!

Аз още на 8-ми заминавам за Варна да видя племеницата си, майка ми и брат ми (там живеят). Не съм ги виждала от ноември месец и ще остана поне седмица там  Mr. Green Така, че на среща мога до отида, но с варненки, а вие съберете снимков материал за такива, като мене!

ТоНи_79, моят болничен го изплатиха 3 седмици, след като го занесох на работодателя. Много зависи той кога ще го занесе в НОЙ и колко грамотно е попълнен!

# 276
  • София
  • Мнения: 1 902
Да,плащат ги с около месец закъснение,лощото е,че като сме в болнични си прецакваме майчинството Confused

# 277
  • Варна
  • Мнения: 289
Да,плащат ги с около месец закъснение,лощото е,че като сме в болнични си прецакваме майчинството Confused

Е нали 6 месеца като имаш нямаш проблем?

# 278
  • София
  • Мнения: 1 902
Сумата,която ще взимаш първите 315дни е 90% от заплатата ти за последните 6 месеца.А като си в болничен,работодателят не ти плаща осигуровки/само здравни/и така...ако съм болнични последните 6 месеца...ще взема нищо и половина,една минимална #Crazy
Аз поради тази причина не съм в болничен #2gunfire

# 279
  • непостоянно
  • Мнения: 981
ДеЩо, малката Яна е танцьорка голяма и невероятна сладурана Hug
Лелее, взех да говоря в рими вече Joy

# 280
  • Мнения: 62
А ако ги редувам болнични и от време на време на работа как се заплаща.
Защото мойта докторка ми каза че бебето го нося много ниско и ако не се вдигне с лекарства в къщи на леглото ще бъда и за това ме интерисува

# 281
  • Варна
  • Мнения: 289
Сумата,която ще взимаш първите 315дни е 90% от заплатата ти за последните 6 месеца.А като си в болничен,работодателят не ти плаща осигуровки/само здравни/и така...ако съм болнични последните 6 месеца...ще взема нищо и половина,една минимална #Crazy
Аз поради тази причина не съм в болничен #2gunfire

Аз знам , че е за последните 6 мес. преди болничните ...Дори питах в темата за счетоводството, тъй като след месец искам да си изляза в болничен .. Смятат се 90% от нетната заплата за последните 6 мес. преди болничния ... Peace Ето тук съм попитала мамите -счетоводителки , които отговарят много бързо : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=264913.100

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 17:34 от Vessi_to

# 282
  • София
  • Мнения: 553
Аз също знам, че ако сега излизаме в болничен, това ще ни се отрази на сумата която ще взимаме, като сме по майчинство и затова изчаквам и мисля малко по-нататък да си взема малко от натрупаната ми отпуска преди да ми дадат живот и здраве официалния болничен, който се дава 45 дни преди термина, въпреки, че имам да взимам отпуска за години наред, но никой няма да ми я даде наведнъж. Даже съм си мислила, че дори и да ми се наложи да си взема по медицински причини болничен, да си искам от отпуската, която си ми се полага по закон.
Иначе се взимат предвид 6 месеца преди въпросните 45 дни преди термина.

# 283
  • София
  • Мнения: 553
Искам да попитам по-вещите : никога не съм разбирала въпроса с трупането на бройката на публикациите ни, но ми прави впечатление, че днес писах на няколко пъти и все си ми стоят на 233 броя  newsm78

# 284
  • Варна
  • Мнения: 289
Е, аз пък зная че не е така, попитайте майките счетоводителки, аз доста въпроси задавам , тъй като бях и на нова работа преди да забременея.Хватката е да имаш 6 месеца пълни - да се събират толкова без болничния.След това дори да си в болничен се взима базата на тези последни 6 месеца преди него!!Именно поради тази причина много майки си азкарват в болничен бременността!!Аз си работя до сега защото трябваше да направя 6 мес. Е, ве4е ги правя след 2 дни и мисля най много 20-тина дни още ....И адио Рио ..

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт