Клюкините от деня - 5

  • 14 906
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 6 999
Isa как си,още ли те мъчи анемията,че с тия шоколади,човек да те ожали.. Mr. Green
Кога е операцията?

Още ме мъчи анемията - поне месец трябва да пия хапчета, за да се натрупало, после почивка 3 дни, изследвания и евентуално пак месец...
Има някакъв гаден грип, който всички около мен са го пипнали и аз в това число. Мисля колегата го довлече  #Cussing out В понеделник ми е операцията и тъй като няма да съм на работа 1 седмица тази клиентите ми се колебаят м/у това да ме разкъсат на части и да ме изстискат като лимон  Crazy

...пък и сладура дето я подмята - отиват си...имам аз един таен мерак - да видя и мама на тая убавица

Девойко, ти мъж нямаше ли си?  newsm78 Laughing "Сладурът" е братовчед ми, на 37 ще стане и още е ереген, ма не го препоръчвам ич  Stop

Birdy браво за хубавите новини.   bouquet

# 271
  • Мнения: 671
Ма какво ще ти истискват бе Isa,ти имаш нямаш 45 кила... Joy Joy Joy
Стискам палци всичко да мине добре с операцията fingerscrossed

# 272
  • Мнения: 671
Айде време е за снимки,и не ме псувайте много-направих квото можах... Laughing


# 273
  • София
  • Мнения: 6 999
omorfis, мерси  за снимките bouquet Почти успях да се позная  Joy Joy Иначе съм точно 45 кг.

# 274
  • Мнения: 2 336
Я ме светнете кой кой е...  Praynig Май само Иса и СТрамел успях да позная.  Embarassed

# 275
  • София
  • Мнения: 6 999
На първата снимка сме /от ляво на дясно/: Аз, Герчо и Никси.

# 276
  • Мнения: 671
На първата са Иса,Герчо и Никси,на втората-мама Урса и СТрамел и на последната съм аз и СТрамел.Очаквах да бъдеме повече купонджийки,но за сметка на това си прекарахме чудесно. dazzler1

# 277
  • Мнения: 2 336
Мерси!   bouquet

# 278
  • София
  • Мнения: 17 329
Аууу, Никси ква готина бременна е  Peace
Макар че и тя нещо ми зачезна напоследък.

# 279
  • Мнения: 2 336
Благодаря на Траяна за фотосесията!   bouquet Много е слънчево детенце! Красива и усмихната малка госпожица.  Flutter

# 280
  • Мнения: 1 694
...

Иначе на мен sugarfree ми се загуби нещо напоследък, с нейния приятел джак да не са си се взели сериозно се чудя  hahaha

чак се чудя отде да те почвам, Бърди Laughing
ми то наш`та връзка с джак си е съвсем на сериозно, взели сме се отдавна, ама гледаме да не прекаляваме в общуването, че да не си омръзваме и да не изпадаме в плен на пагубни влечения.

инак, ако се броя изчезнала, бързам да уточня, че той е невинен.
причините са къде по-прозаични:
работа
много работа
деца - моите обикновено ми отнемат най-много време, с чуждите консенсус постигам къде по-скорострелно
(ей нА, днес стихчета разни - единия, другия, ама това българския не бил като английския, а да не говорим в какъв потрес ни хвърли Георги Сава Раковски - чете младежа, стига до Сава и вика `са ва тре биен`...поДлиглота ми той, накрай на един език не мож да се изкаже)

а ви чета, демек - под наблюдение сте, не се отпускайте Joy
и ви разгледах, който се е показал - Сиси че хубава, отдавна не е новина, ама Иса ако още веднъж си спомене килограмите при все шоколадовото лечение, ш я намразя по уайърлеса, по който ми  пращаше джак Mr. Green
и въобще - радвам ви се
и след като аз се отчетох - веднага да се явят останалите от листата на безследните: Никси, Каси...някой друг издирваме ли?

# 281
  • Мнения: 911
 newsm78 абе, Никси да не се е засилила да ражда внезапно? или аз нещо не съм в час

************

Момичета,
да ви осведомя, понеже повечето сигурно сте отдавна в офисите си и не сте гледали сутрешния блок на Нова - в понеделник се откривала конференция по проблемите на деца на разделени родители (в Софийския Университет), организирана от Фондация "Деца и родители отново заедно".

http://diroz.org/

Може и да знаете за тази фондация, но аз откакто съм се регистрирала тук, не съм чела, нито чувала за дейността на тази организация. На сайта им видях доста интересни неща, а дамите, които бяха в студиото и разказаха за дейността си ми се видяха много читави хора. Може би би било полезно да проследим какво се случва покрай тях. Говориха за законодателни промени и т.н.
Въобще, реших, че таз една инфо ще ви е интересна.

Иначе - приятен ден от мен!  Heart Eyes

# 282
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ИСА, боже никога не бих те познала - личното ми виждане беше за сериозна олегнала жена...пък на снимката ме гледа едно ведро почти малко момиче....така се ошашках, че извинявай но си позволявам да го напиша....
виж как външността понякога е различна от нашата нагласа за човека....
и да и аз се присъединявам към тези дето не искат да чуват кг-те ти особено при шоколадова диета....

всички сте МНОГО СЛАДКИ, мерси на всички за представянето и на снимащия за снимковия материал
за пореден път установих, че мъжете са или слепи или глупави или и двете на куп - поне вашите бивши...да ме прощавате

ИСА, има ммъж, ама много е сладък братовчед ти, пък аз реших, че е приятеля ти.....
аз си няма мроднини които така да обичат децатна ми /изключая баби и дядовци, щото не съм близка с братовчедите си особено/ та по моята си логика реших че е ТОЙ.....

# 283
  • София
  • Мнения: 1 352
newsm78 абе, Никси да не се е засилила да ражда внезапно? или аз нещо не съм в час
Не е. Болна е и си почива в къщи.

# 284
  • София
  • Мнения: 6 999
catnadeen, мерси, мила за 'момиче'-то... Аз съм си и сериозна и улегнала, но на - ген. Младея и до скоро ми беше голям проблем в работата, но сега вече първи бръчки, туй-онуй Mr. Green

Приятеля си го крия аз  Wink  Че ако ми го вземе някой, няма кога нов да си търся. Виж братовчед ми го давам одма, но после ще ми го върнете и пари ще ми давате  Joy Joy Joy Той е едно дете, няма деца и за родителите му Дариа си е внуче...

Общи условия

Активация на акаунт