ОБИЧАТЕ да се гримирате? И ние ОБИЧАМЕ! Ела при нас! ;) - 18

  • 15 826
  • 479
  •   1
Отговори
# 450
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Здравейте, мили момичета.
Мисля, че намерих темата в която да си задам въпроса. Искам да си взема фон дьо тен или някаква кремообразна пудра, но идея си нямам каква. А и не съм много веща в гримирането. Доколкото се сещам 1-во ще ми трябва някаква база и след това някакъв основен продукт, че може и завършващ. Идея си нямам. Ако е нужно малко инфо, на 27 год. съм, кожата ми е нормална, а в Т-зоната е мазничка. А какъв ефект искам да има, да прекрива леки несъвършенства, но да не е прекалено покривен, че да не стане като маска. Може и с лек блясък. Попитах в темата за Ягодката (от там мисля да си поръчам нещо), но май тук мога да получа по-точен отговор.
Ако някой иска да ми помогне може и на лични да ми пише или да ми дадете линкче, където да прочета.
  bouquet

# 451
  • София
  • Мнения: 4 966
Аничке,страхотна си на тази снимка!Грима ти е на 6 ! Laughing Wink

# 452
  • Мнения: 3 782
Пепси, щом нямаш кой знае какви дефекти можеш да си избереш всичко от 5 до 150 лв ФДТ. Изборът вече си е твой, мисля едно време ги прафиха едни тагива гадни ФДТ-ните, сега само трябва да си избереш марка и да си олучиш нюанса. Аз лично преди да нанасена ФДТ си слагам крем, нищо друго.
Аничке,страхотна си на тази снимка!Грима ти е на 6 ! Laughing Wink
На коя точно.  Hug Heart Eyes
Защо стана скучна тази тема, нито Кармен, нито Джес, нито Карчева пишат вече  Thinking

# 453
  • София
  • Мнения: 4 966
Ау,те били много снимките.Аз само една бях видяла.
Таа,разгледах ги-на Всички си страхотна!И това е най-най хубавия ти грим!
                                  Hug

# 454
  • Мнения: 4 447
Ма кво прай там бе?  Crossing Arms

# 455
  • Мнения: 3 782
Исайкова  Heart Eyes  Hug Hug Вие защо не се гримирате вече  Sad

# 456
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Аничке,страхотна си на тази снимка!Грима ти е на 6 ! Laughing Wink
На коя точно.  Hug Heart Eyes
Защо стана скучна тази тема, нито Кармен, нито Джес, нито Карчева пишат вече  Thinking

И аз сега видях, че е било цяла фотосесия Wink
Значи наистина косата ти има нужда от освежаване, както с ножица, така и с някаква боя, иначе си перфектната кандидат съпруга- хубава, мила и добра(не знам дали си добра де, но предполагам)

# 457
  • Мнения: 3 782
Ох, май не искам да се боядисвам, такива грижи полагам за косата си, ще си направя кичури,но като наближи събитието...
Ами по принцип съм добра, зодия Везни,но докато не ме настъпят, търпя, но с мярка.
Ох, и прическа искамммм..... Тя жената като си смени прическата идва смяна и за мъжа, ама  Thinking няма....

# 458
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ох, май не искам да се боядисвам, такива грижи полагам за косата си, ще си направя кичури,но като наближи събитието...
Ами по принцип съм добра, зодия Везни,но докато не ме настъпят, търпя, но с мярка.
Ох, и прическа искамммм..... Тя жената като си смени прическата идва смяна и за мъжа, ама  Thinking няма....

Везни е готина зодия наистина Peace
Аз съм гаден рак и както е тръгнало ще съм като Елизабет Тейлър(по брой бракове) Joy
Кога ще е събитието?

# 459
  • София
  • Мнения: 4 966
Стига де Валке,това да не ти е n-ти брак?
Няма да говориш така,че мъжа ти ако те чуе... Naughty

Аз пък не съм с добри впечатления от зодия везни.
Много лицемерие съм виждала,много... Whistling

# 460
  • Мнения: 3 782
Вал, и аз се присламчвам къв Исайкова, те раците верно са малко бързовлюбчиви, баща ми е рак, но пък и обичат семейния уют.
Е Исайкова ,има от всяка зодия лицемери  Sad, за жалост.
Август ще е събитието, не сме решили още дата. Ух, сърцето ми се свива като си помисля.

# 461
  • Мнения: 19 326
хаха, и аз съм рак имай съм като Валката (за коментара с влюбването  Embarassed)

Аз само една снимка видях, на която Ани е с най-хубавия грим досега. Къде са другите?

Мен напоследък ми енещо депресирано и не ми се гримирва  Rolling Eyes

# 462
  • Мнения: 10 758
Тя жената като си смени прическата идва смяна и за мъжа, ама  Thinking няма....
ай сакън Mr. Green
Аз мойта си я меня няколко пъти в годината Joy

Наистина си много готина на снимките.И ми харесва това, че почваш да ползваш молива HugВиждаш ли как ти подчертава красивите очи  bouquet

# 463
  • Мнения: 10 758
Аз съм гаден рак и както е тръгнало ще съм като Елизабет Тейлър(по брой бракове) Joy
Кога ще е събитието?
И аз съм гаден рак Joy
Що, тва кой поред брак ти е Thinking

# 464
  • Мнения: 957
Айде ..нова тема и ново гримче скоро ..че нещо се забави тази тема..и съм много тъжничка. Cry

Общи условия

Активация на акаунт