Подарък за абитуриент/-ка

  • 12 159
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 186
Дай пари, да си купи каквото иска. Цветята отделно. Laughing
Подкрепям Peace....така ще си купи каквото иска Peace

# 16
  • Мнения: 3 880
И ние ще имаме близка абитуриентка и смятам да й подарим парички, струват ми се най-подходящи и най-ще й вършат работа.
Друг е въпросът, че няма да съм там и изпращането на пари ще е най-удобно и за мен, отколкото да опаковам подаръци и да се чудя дали ще пристигнат, но си мисля, че и да присъствах на място пак пари щеше да е. Парфюмите и бижутата са въпрос на вкус, бельото също  newsm78 абе трудна работа си е, да измислиш нещо подходящо за тази възраст.....

# 17
  • София
  • Мнения: 604
ако нози злато-златно синджирче, гривна, има и много ефектни бижута от сребро Peace

# 18
  • Мнения: 305
Според мен ако и дадеш парички най ще им се зарадва. newsm74

# 19
  • Мнения: 30
По-добре не подарявай нещо, за което не си сигурна, че ще и хареса. Или евентуално поразпитай някой от родителите какво харесва.  Simple Smile
Парфюмите и бижутата според мен не са от най-уместните подаръци, а незнайно защо по балове основно това се подарява. Аз получих 3-4 парфюма и само един от тях горе-долу ми допада и използвам. И с бижутата същата работа - 3 златни пръстена, а не нося злато. Два са от баща ми и баба ми(да уточня - не живея с тях и нямат преки наблюдения какво нося), те споменаха предварително нещо за злато и аз си казах - злато не нося. Бяха си наумили и това си ми купиха. Третият е от леля ми, тя покани ме да обиколим магазините, разбра горе-долу какво харесвам и пръстенът ми харесва много, но все пак повече бих се радвала на сребро.
Така, че ако не си сигурна, по-добре и дай пари, така ще си избере нещо по неин вкус. И един хубав букет.   bouquet
Моите най-запомнящи се подаръци бяха допълнение към същинските подаръци - едни интересно аранжирани цветя, нещо от този тип http://www.elfgarden.eu/gallery/galleries/koshnici/kosh%20(6).jpg
и една майтапчийска картичка, с надпис: "Днес направо си кат` вип персона, всичко живо ще те зяпа от балкона. Бъди щура, готина и секси и без никакви комплекси!", изписана от горе до долу с много мили и оригинални пожелания (то направо си е цяло есе, доста е дълго) Simple Smile

# 20
  • Мнения: 13
Моята голяма дъщеря миналата година беше абитуриентка.Всичко което получи,му се зарадва много.По-близките по-скъпи подаръци,а приятелките ми и поднесоха едно чекче на стойност 40лв. за магазин,,Бонжур",та си спомних че тя с радост си накупи от там козметика която и хареса и и липсва.Така,че помисли и като такъв вариант.

# 21
  • Мнения: 3
 Hug  bouquet
Че трябва да има букет,ако е момиче трябва!Но тъй като не си всеки ден абитуриент очакваш подарък много по-различен от други поводи.Наистина е много трудно да избереш най-подходящото!

# 22
az kupih na edno mom4e ot priatelsko semeistvo cifrov fotoaparat a na 2 momi4eta im vzeh mnogo hubavi noshni4ki sateneni i moi snimki v ramka

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
az kupih na edno mom4e ot priatelsko semeistvo cifrov fotoaparat a na 2 momi4eta im vzeh mnogo hubavi noshni4ki sateneni i moi snimki v ramka


Ей сега точно в този момент не искам да съм момиченце  Joy Joy Joy Joy

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Хубав халат за баня, сатенена нощница,бижу.Парфюм не бих подарила.
А ако имаш финансова възможност фотоапарат.



 Peace - За момче също не лоши подаръци са кожено портфейлче с колан /зависи как се облича де , но има доста видове и модели така че става /
както и чанта за път - изпипана може и кожена /грозна гледка са момченца изглеждащи ок със закърпени багажни чанти като че ли тези неща не са скъпи, но често се забравят , а като си имаш едно хубаво" бижу "то ще се ползва и повече години /.Парфюм за нищо не бих подарила  Naughty !!! За пари на ръка също не съм съгласна , за да не изпаднеш в ситуацията ама малко ли дадох , много ли дадох.Като е подарък и то добре подбран с по-малко или с тези пари можеш да постигнеш добри резултати и подаръкът да не изглежда ,че е евтин, а и избягваш момента на "точната сума"  .
Питай директно родителите на момчето .Ефектът на изненадата не би се изгубил, защото абитуриент ще е той / тя , а не родителите !   

Общи условия

Активация на акаунт