загубих моята звездичка

  • 9 405
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 384
Благодаря ви за подкрепата. Вие наистина ми помагате. Знам че само вие разбирате болката ми и споделяйки с вас ми олеква.  Hug
Всички останали се опитват да не говорят за това което се случи а аз имам нужда да споделям. Таткото  се опитва да избягва темата за да не ме разстройва а аз имам нужда да говоря.  Аз знам колко много искаше бебка и колко я обичаше и това ме натъжава още повече. В очите му виждам нашето слънчице и знам че тя щеше да прилича на него.
Бъди щастлива там кадето си мила моя!!!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 31
Приеми искрените ми съболезнования.  Hug Пожелавам ти съвсем скоро ново щастие и живо и здраво детенце   bouquet
Знам,че не помага в случая,но искам да ти кажа,че аз преживях същото. преди близо 5 години, както всичко беше наред според лекарите изведнъж в 35 г.с. нещо стана-кръвоизливи, контракции....накрая ми казаха че съм родила момиченце, но мъртво. Не мога да ти опиша каква болка изпитах. Бях приготвила детската стая,кошарка, дрешки...а накрая тя остана празна в продължение на 2 години. Избягвах да влизам в празната детска ,защото се разплаквах неудържимо и така около 2 години....
В крайна сметка сега съм мама на 3 прекрасни деца и искам и 4то.
За това знай,че не се забравя ...но само 1 живо и здраво детенце ще притъпи болката ти. Не се предавай.  Hug Hug

# 32
  • Мнения: 384
Прегръщам ви силно и ви благодаря от все сърце! Hug
Вие ми давате надежда, че един ден и аз като много от вас ще бъда щастлива мама и ще имам здраво бебче. Пожелавам успех на всички мами на ангелчета! Трябва да бъдем много силни и главите горе! Господ пази нашите деца и се грижи за тях!!!
smile3518

Общи условия

Активация на акаунт