Българите сме най-тъпите хора на света?

  • 9 807
  • 148
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Кратка психоанализа на ПОДпарапсихолога и алтерЕГОнативния Апостол Апостолов (ползвам като цитат подписа на съфорумка) - "Мъжът след 50 -те е като динята-коремът расте, а дръжката съхне". Mr. Green

Централизирането на АЗ-а в писанията му издава маниакално желание за малко внимание! (даже и рима си има bowuu) . Лицеизразът му и стойката напомнят на един друг корифей на Българската и световна мисъл, комуто СКАТ се видя тясна, та после им вратата трясна......и сега раздава мозък и обилно количество плюнки в една новоизлюпена телвизия.
Проблемите в детството дават отражение в пенсионерска възраст.....ноооо, по-добре късно, отколкото никога, все пак.

# 16
  • Мнения: 146
Божееее! Човекът има нужда от диагностициране. Да му предпишат хапчета.. Жалка работа.. ooooh!

# 17
  • Мнения: 5 370
Забележете, обаче, той сам е подчертал основния си проблем, човечецът. Обърнете внимание на начина , по който си е скръстил двата показалеца-не ви ли напомнят на....клюмнало кокиче? Flutter

# 18
  • Мнения: 677
И все пак, за да сме честни, заглавието на статията е: БЪЛГАРИТЕ СМЕ НАЙ-ТЪПИТЕ ХОРА В ЕВРОПА!
Което все пак е нещо съществено. Т.е. американците пак си остават най-тъпите. Горките.
Но пък можем да се гордеем, че сме били по тъпота албанците.
И всички останали по хейтърство.

# 19
  • Мнения: 6 417
Предлагам да решим проблема му кардинално - пускаме му обява за запознанство във в. "Трета възраст". Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 25 666
След,като много пьти гледах филма Хан Аспарух,направо ме е срам да кажа ,че сьм бьлгарка.

А аз пък, колкото пъти срещна подобни умозаключения, толкова пъти ме хваща срам, че имам такива сънародници!  ooooh!
Поради що, о, неразумна, те накара въпросният филм да се срамиш?  newsm78

# 21
  • Мнения: 822
Ако днешният български филолог има речника на този господин, никак не бих се учудила да сме най-тъпите в Европа...
Аз лично се лаская от определението разбойничка-номадка...
Многообразието от покълнали семена по нашите земи все още ни е опазило от растения-мутанти, характерни за други ширини...
И аз бих прочела научните трудове на този гений.
Заинтригува ме.

# 22
  • Мнения: X
Ааааа, знам го този. Ходи и цвъка по хорските блогове.. все такива гениални мисли.
Смешен е, не го приемайте сериозно. Старост-нерадост.

# 23
  • Мнения: X
Веселба голяма! Въйййй...оправи ми настроението тоз човек!  Mr. Green

Тоз човек оправдава и приказката, че да си толкоз тъп е едно хубаво нещо - просто по-надолу не можеш да паднеш!  Peace

# 24
  • Мнения: 5 940
Тъжно и жалко. Не ми е смешно. Не можах да прочета докрай гениалните умозаключения, отвратих се.

# 25
  • София
  • Мнения: 62 595
Брей, да се чуди човек тоЙзи нашенец как изобщо се е ограмотил, че и станал човек. Язък, че не може да си източи кръвта и гените, че да не е българин вече. Отвратително.

# 26
  • Мнения: 1 479
След,като много пьти гледах филма Хан Аспарух,направо ме е срам да кажа ,че сьм бьлгарка.

А аз пък, колкото пъти срещна подобни умозаключения, толкова пъти ме хваща срам, че имам такива сънародници!  ooooh!
Поради що, о, неразумна, те накара въпросният филм да се срамиш?  newsm78
Филмьт е страхотен,но ни изкарват дивашко племе,което ходи напред-назад и тьрси земя да си построи шатрите и много важно как яздим коне и влизаме в битка и т.н.След ,като се запознах с културното наследство на други дьржави ние просто сме "гола вода".

# 27
  • Мнения: 25 666
Филмьт е страхотен,но ни изкарват дивашко племе,което ходи напред-назад и тьрси земя да си построи шатрите и много важно как яздим коне и влизаме в битка и т.н.След ,като се запознах с културното наследство на други дьржави ние просто сме "гола вода".

Като кои например народи?  Mr. Green Щом толкова си падаш по художествените измислици, надявам се, че си гледала филми и за древните французи, германци и англичани, т.е. - за племената, които са живели по техните земи. Нямам спомени да са оставили някакво особено културно наследство баш пък от онзи период.  newsm78 Да не споменаваме за горките американци, срам и позор - никакви предци, никакво културно наследство.  Crazy Направо да се зачуди човек що ли се гордеят, че са граждани на страната си, а не са си направили харакири от срам?   Crossing Arms
Да оставим настрана достоверността на историята точно по тези въпроси - откъде и кога сме тръгнали, не мисля, че националната ми гордост се формира само и единствено от достиженията на предците. Ако има някаква връзка, то също е срам, но затова, че сме загърбили и пропиляли наследството си, а не, че не са достойни за нас.
Виж, от съвременниците ми много ме е срам, ама много.

# 28
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не обичам такива генерални заключения. Обаче поне няколко пъти на ден и на мен ми минава тази еретична мисъл. И също толкова пъти на ден ми идва да убия някой роден специалист с ей тез две клечави ръчици.  #Cussing out
П.П. Аз явно съм от малкото хора, които не намират нито "Хан Аспарух", нито "Време разделно" за кинематографични шедьоври. Нито професор Стайков за голям режисьор (макар че е мил човек, да ме прощава, нищо лично).

# 29
  • Мнения: 2 492
Да ви кажа , защо е така озлобен ... не може да си продаде книгата човека .
Цяла година тормозеше един форум с книгата си за диети , беше ми втръснало да му трия съобщенията .  Rolling Eyes
Накрая му написах едно любезно писмо с цените за публикуване на Интернет реклама . Mr. Green

До колко сме тъпи не знам , но , че нещо куца на голяма част от хората лесно разбирам след една разходка от нас до офиса .
Надеждата умира последна казват , та и аз така се надявам , че ще изляза един ден и всички ще са ако не ухилени до уши то поне не толкова намръщени и озлобени .

Общи условия

Активация на акаунт