Норвежка, вкусна гъбена крем супа !

  • 57 523
  • 180
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 674
Винце, вчера си купих сьомга, довечера запрятам ръкавите  Mr. Green Няма само да точа лиги я  Mr. Green
Айде...  Mr. Green и да се отчетете после.  Hug

# 31
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Аууу, Винце, супата е разкошна, много ми хареса, влиза в графата любими рецепти. Хем не съм много по рибата, хеле пък рибена чорба  Mr. Green Но иначе сьомга обичам и похапвам. Както и да е, супата е супер, утре мисля да пробвам и гъбената  Mr. Green

# 32
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
ЧервеноВинце  -гъбената супа е страхотна,аз не съм много по гъбите и по рибата,но утре ще пробвам и супата със сьомгата,сигурно ще е страхотна пак. Hug
Само да питам сьомгата замразена ли купувате или консерва,защото аз досега не съм купувала. Embarassed

# 33
  • Мнения: 3 674
radost24...сьомгата сурова или замразена...не от консерва Wink

# 34
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
radost24...сьомгата сурова или замразена...не от консерва Wink
Благодаря за уточнението. Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 1 890
       ЧервеноВинце, току що правих супата и мога да кажа, че това е най-хубавата супа, която съм опитвала през живота си !   bouquet  Мъжът ми се скъса да ме хвали и каза утре да направя двойна доза.  #Crazy При мен се получиха 2 купички. Благодаря за страхотната рецепта !  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 3 674
      #Crazy При мен се получиха 2 купички. ...

Joy Да  наистина не става много ... Blush Всъщност дозата е за три порции.... Rolling Eyes  ама зависи какви  Grinning
 Инача наистина си е вкусотия  тая супа Heart Eyes И ние често я готвим, понеже е мноооого лесна. Hug

Отивам да допълна в  рецептата, че е за 3 порции, та да знаят мамите. Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 1 890
   Joy Нашите купички явно са по-големи.  hahaha
   Разгледах и другите ти рецепти, и съжалих.  Crazy Сега се чудя коя от коя да почна първо.  Laughing Да имаше как да ме осиновиш, веднага скачах на самолета !  Hug

# 38
  • Мнения: 3 674
   Joy Нашите купички явно са по-големи.  hahaha
   Разгледах и другите ти рецепти, и съжалих.  Crazy Сега се чудя коя от коя да почна първо.  Laughing Да имаше как да ме осиновиш, веднага скачах на самолета !  Hug

Joy Ааааа, пък нашите купички са малки...китайски размери  Joy Та нас нас двамката  ни се падат по две малки порцийки супичка... Joy

Благодаря   ти за милите думи относно рецептите Hug Аз поствам само тези които на мен ми харесват  Laughing

Някои манджи  може и да са малко страннички... Joy ...ама ако пък някой ги хареса, добре   Hug


# 39
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 499
Супата е страхотна.Още докато я четях си мислех за двойна доза.Лекичко я промених,като я приготвих от 3 вида гъби.Много ми допада -чудна е.

# 40
  • София
  • Мнения: 614
Оооо, направих си и аз супичката, да се отчета. Само че и аз, както някой по-долу беше писал, я пасирах накрая. Чудничка стана!
Благодаря, Червено винцеbouquet

# 41
  • Мнения: 3 674
Момичета, радвам се... Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 2 671
Червено винце, благодаря за рецептата, супата е чудна!  newsm10
Много ми напомня за моята най-любима Clam Chowder New England Style.

# 43
  • Мнения: 192
Винце,нямам думи!
Чак днес я спретнах,обаче едвам чакам да стане чесновото ми хлебче.Направо ми иде така да ям без повече да чакам.Превъзходна е!

# 44
  • София
  • Мнения: 1 163
с кладница става ли хубава, някой пробвал ли е, че в магазина само такива гъби са останали.

Общи условия

Активация на акаунт