вярно ли е

  • 2 893
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 932
Бабини деветини....

# 16
  • Мнения: 1 898
Моят корем беше 'остър' и всички баби ми пророкуваха момче-така и стана.
Въпреки това, не вярвам в подобни дивотии и поверия-шанса винаги е 50/50. А полът на детето в никакъв случай не зависи от формата на корема.

# 17
  • Мнения: 164
Формата на корема не определя пола на бебето Naughty.

# 18
  • Мнения: 1 536
не е вярно,поне при мен не беше така

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Пълна глупост. Корема ми беше много ниско долу и остър.  Shocked Много мои познати ми казваха, че съм щяла да имам момче, тъй като корема ми бил остър и ниско долу  ooooh! .Момичетата се носели високо и коремите били закръглени  smile3532 . Естествено на никого не се вързах, пък и 2 пъти ехографа каза друго и накрая се доказа.  Laughing . Родих си прекрасно момиченце. Да ми е жива и здрава  newsm30

...........когато мама е бременна с момиче по лицато и се появяват петна.

И това не е вярно  Laughing

# 20
  • Мнения: 655
Не, това не е вярно. Но има нещо друго, което си е вярно-когато мама е бременна с момиче по лицато и се появяват петна.

Еми и това не е вярно. Аз по принцип си имам лунички, ама петна не са ми избивали докато бях бременна с дъщеря ми. Виж комшийката ми имаше петна по лицето и при двете си бременности. Има момче и момиче. Иначе и аз съм чувала, че когато е бременна с момиче жената погрознявала, защото бебето й крадяло красотата  hahaha


Ами аз го казвам от личен опит, а и се случи с много приятелки, които имаха момичета. Не казвам, ме е задължително, но определено важи за повечето случаи.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 185
НЕ - бабини деветини! Формата на корема зависи от структурата на тялото на конкретната жена!!!

# 22
# 23
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Някой смятат, че е вярно, някой че не е Wink
Чувала съм, че ако майчето расте на дупе, бебето ще е момиче, а ако расте на коремче ще е момче Wink
За себе си мога да кажа, че ми порастна само коремчето, докато бях бременна и то толкова "много" растеше, че в 7ми месец много от приятелите ми не бяха и разбрали, че съм бременна Laughing

# 24
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Колко пъти го чух докато бях бременна, че ще родя момче.Дори лелките на пазара без да ги познавам даваха "компетентни" мнения.Родих момиченце.

# 25
  • Мнения: 2 000
Изобщо не вярвам на това. И двата пъти нямах остър корема, а имам 2 момчета.

# 26
  • Мнения: 207
Моя корем беше остър и родих момченце! Така че за мен е вярно Grinning

# 27
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Поредната бабина деветина ooooh!.
И двата пъти коремът ми беше заоблен, а пък родих момчета. Според мен е до структура и до положението, което заема бебето в матката.

# 28
# 29
  • Мнения: 337
Не е вярно Naughty

Общи условия

Активация на акаунт