клюка за пловдивските майки

  • 1 907
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 524
Цитат
Хубави са им стоките. Аз никога не съм попадала на китайско или дефектно нещо. Може би за различните пазари ги шият на различни места, не знам.
Хубаво се загледай в етикетите. Аз лично купувам от Софийския магазин.

# 16
  • Мнения: 802
Ще се радвам ако е вярно. newsm44 Ако някой има повече инфо да пише.  Peace

Дано скоро имаме инфо къде ще се намира .

# 17
  • Мнения: 60
Къде ще се намира?

# 18
отваряме месец август в квартал тракия на булеварда от мебелна къща към пощата

# 19
# 20
  • Мнения: 2 674
Като разбереш повече пиши пак.Много дълго време го чакам този магазин.В Пловдив е,но мисля да пътувам- това не ми пречи.

# 21
  • Мнения: 2 132
отваряме месец август в квартал тракия на булеварда от мебелна къща към пощата


Мале ..чак в Тракия. Много далече...

# 22
  • Мнения: 2 674
Супер, сега съм толкова доволна  bouquet

# 23
  • Мнения: 154
Крайно време беше и Пловдив да се сдобие с такъв магазин.
А по-въпроса за качеството:
Цитат
да,но качеството е на доста високо ниво

С това не мога да се съглася, въпреки че пазарувам оттам често и имам клиентска карта, защото:
1. Цените им са надути - заслужава си единствено сезонното намаление и не съсвем - щото на повечето неща  от дрехите на етикетите пише  "Made in Cina", а лично аз предпочитам българското пред китайското , пък колкото и да е добро последното;
2. Купувала съм бодита на сина - първите бяха направо супер - переш , гладиш и обличаш - не мърдат. Вторите - от затворения пакет на едното боди беше без едно  секретно копче, на второ - две паднаха при първото пране, избеляха;
3. Купих зимна шапка - еми сори, но естетическия етикет на центъра на челото беше лепнат незнам где си и винаги седеше на криво шапето.
4. Купих му буйки, наподобяващи маратонки - познайте този китайски продукт как се обува и как после крачетата са му потни.
5. За играчките - о да, заслужават си плюшките. Но все пак те са си плейгро , ферр, чико /на последните не съм фен/. Само че като изчерпим възрастта 0+ до 6+ играчки за по-големи деца липсват.
Според мен вече трябва да се примирим с факта,че всички големи марки изработват продукцията си в страни,където им излиза по-евтино.За това пише Made in China.Сестра ми носи на хлапето от САЩ марки като H&M,които също са скъпи,баща ми му купува пък от Германия като пътува, но до сега почти не съм видяла нещо 'Made in USA'. Да не забравяме,че един от най-големите символи на Америка- дънките Levi's вече нямат фабрика в САЩ,а в съседна Турция.За това пише Made in China,Made in Turkey,Made in Bangladesh.
Аз лично харесвам Premaman,но нямам нищо против и българските като тези на Вис Виталис.Ползваме всичко,което ни допада, не робуваме на марки и снобизъм.

# 24
  • Мнения: 802
отваряме месец август в квартал тракия на булеварда от мебелна къща към пощата



 newsm10       СТрахотно !

# 25
  • Мнения: 4 451
Нямам представа за качеството на дрешките, които продават там, но съм разглеждала каталог и изглеждат красиви.
Голямата ми дъщеря е с ADHDи трябваше една играчка за развиване на фината моторика, която я имаше само там. А магазинът е чак в Стара Загора. Поръчах я чрез една мама от форума, за което и благодаря безкрайно. И сега се радвам, че вече ще си имаме такъв магазин и в Пловдив. Grinning

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 834
По принцип имаше тема в "На пазар" къде предпочитат майките да е магазина-в Тракия или до Новотела,доколкото си спомням.Сега прочетох,че са решили да е в Тракия.Аз съм оттам,но се учидих на решението да е на булеварда от Мебелна към Пощата-ако е там за където се сещам при едни нови коооперации и блокове.Просто там почти няма поток от хора-само кълба автомобилен пушек,но вие си знаете ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт