защо критикуваме

  • 2 251
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 114
защото е най-лесно да го правиш,добре скрит зад измислено име и удуобно изтегнат в дивана на анонимността Hug
не е задължително!
личен пример: леля ми беше(почина преди 2 г) страшно прям човек. ако не я познаваш, дори беше грубян! винаги ми казваше нещата грозно- този(мой възлюбен) е простак- след време се оказа,че си е такъв(но в момента ме болеше), тази дреха ти седи като на клошар- аз сърдита и пр. на момента ме заболи, сърдя се... но се замисля... защо така грубо ми говори- и взема, че ме осени истината
майка ми - мека. не трябви така, мило дете, защото... на мен от едното влязло...
истината много боли, но трябва да се каже в очите, за да се разбере

# 31
  • Мнения: X
о,аз отговарям единствено за себе си. Изобщо не мога да знам останалите защо критикуват. А аз освен,че критикувам,много добре умея и да хваля Outta Joint

# 32
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Обикновено критикуваме, защото критиката ни кара да се чувстваме добре. Един вид, ние сме по-добричките, а онези, дето ги критикуваме са... тъпи/невъзпитани/неинтелигентни и т.н. - ти си избери.

Понякога критикуваме, защото си въобразяваме, че знаем всичко за живота по-добре от този, дето го живее този живот.  Или пък защото си мислим, че едва ли не изпълняваме дълга си. Както искрено се обърна един мой близък - ами ако аз не ти кажа грешките ти, кой ще ми ги каже? В моето съзнание той остана човекът, който ме е наранявал най-много. Не си спомням да успя да ме накара да се замисля сериозно над критиките му. Обидата или ядът ми към него бяха прекалено силни, за да остане място за разума.

Има и други причини. Вероятно.  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 654
съжалявам ако съм критикувала някой.вярно е че отскоро съм регистрирана,но отдавна следя какво се пише,и не мисля че времето има значение.това което гледаме по филмите в някой ситуации е нищо в сравнение на това което се случва в реалния живот.ако всички хукнем по доктори кой ще пише.

# 34
  • Мнения: 263
Защото има различни хора, с различни разбирания и начини на възприемане на нещата.
И защото често пъти има и "пързалки".

# 35
  • Мнения: 4 668
За критиката - ОК ! Прекалено много и различни хора , очаквано е да са им различни мненията .

По - дразнещо е откровеното заяждане и злоба от един кръг потребителки , които ако не направят някой на пух и прах денят им е минал напразно  Confused
Просто прекалено сериозно се вземат някой хора и си мислят , че мнението им е миродавно винаги .

На мен лично не пука изобщо , даже много пъти смешно ми става от позите на ССФ  Simple Smile , но не ми се струва редно да се нападат по толкова груб начин новите потребители , които са объркани и наистина търсят съвет ... / не говоря за темите в ДиС / .

# 36
# 37
  • Мнения: 4 362
Защо критикуваме? А защо не?  Mr. Green
Когато човек зададе въпрос или поиска съвет, трябва да може да приеме и мнение, което не отговаря на разбиранията и очакванията му.

Съгласна съм!
Разбира се,аз съм за това нещата да се казват/пишат по поносимо,но по добре понякога е да си директен!
Мен по ме дразни фалша във форума.

# 38
  • Мнения: 583
Съгласна съм, че трябва да има критика и да се казват нещата такива каквито са, и някой да ти отвори очите. Когато е страничен човек наистина може да ти каже, че правиш грешка, но има такива, които просто не си мерят думите и се отпускат в писането на определения към пишещите - това според мен идва в повече.

# 39
  • Мнения: 917
От зодията ми е, така че ми е простено  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт