Рицарки на Червено-бялото кантарче 24.02.2008 - 02.03.2008

  • 9 653
  • 338
  •   1
Отговори
# 15
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро!

Честит рожден на Криската! Да е здрава, красива, ученолюбива, да вземе смелостта на тати и сръчните ръце на мама!



Аз днес отчитам още 300 гр. намаление и съм вече 68,5 кг Flutter.

Довечера ще водим Калоян на ортодонт в Търново - сигурно ще се наложат скоби, но няма как, няма да го оставя с криви зъби.


Тюх, забравих - днес Андриан става на половин годинка Grinning!
Черпя:

# 16
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Честит рожден ден на чаровницата Криси   bouquet
За мама - големи  Hug

# 17
  • Мнения: 720
Добро утро и честита нова тема. Литъл, супер е.  Hug
Честит рожден ден на Криската на Ванчето. Да ти е жива и здрава, много радост да ти носи.   bouquet Hug
Мариета, браво за минусчетата. Както си тръгнала, скоро ще ти дишам прахта.  Laughing  Hug
Сутринта си направих бъркоча от сметана, кис. мляко, лен и сусам;
Сега си изпих кафето с мляко.
Ще имам три закуски тази сутрин, щот имам и палачинка.  Crazy
Айде изчезвам да се правя на домакиня, че да имам време следобед за разходка.
На вън е тооооолкова хубаво и слънчево.
Хайде и седмицата да ни е такава слънчева, и в неделя да отчетем много минуси.  Hug

# 18
  • Мнения: 720
Честита половин годинка на Адриан.   bouquet Мариета, да ти е жив и здрав, да расте много щастливо дете.  Hug

# 19
  • Мнения: 4 447
Днес ще бъде един прекрасен ден!  bouquet
Ванче, честит рожден ден на Криската! Златна рибка била тя, а! Да я нагушкаш и нацелуваш! Да е все такова сладко дете, никога да не губи чара си!

Днес и моята свекърва има рожден ден! Нека и тя да е жива и здрава!
Целувки и на Дундьо! Heart Eyes

Мисля,че умението човешко да си щастлив,не се определя от мястото на което се намираш.Ако нещо ти трови живота тук,в родината,ще ти го трови и навън.Трудно е да избягаш от себе си само с една промяна на местожителството.Утре го няма,няма го и вчера...Не забравяйте че има само -СЕГА! Hug Hug  bouquet  bouquet

Мисля, че си го казала страхотно, Шанси!  bouquet
Даже аз си го слагам при орденските мъдрости, макар да не е свързано с отслабването. Макар, че ако иска човек и с това може да го върже! Hug

Лек ден и успешна седмица на всички! Hug

# 20
  • Мнения: 181
Мариетке, честито и на Андриан! Да бъде здрав и много палав!


Прегледах ти последните творения, нямаш цена, защо не вземеш да печелиш от таланта си  Laughing То давал Дядо Боже в изобилие  Simple Smile

Камъче, да ти е живо и здраво свекито!

# 21
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ели, Камъче, Блу, благодаря за пожеланията  bouquet! Ще му ги предам Laughing!
Блу, ти що гледаш там Twisted Evil?

# 22
  • Мнения: 1 369
Дубрутру  Hug

ЧРД на Криската  Hug Да е жива, здрава, все така усмихната и чаровна, за радост на мама и тати  Hug

Честити полугодие на Дундьо! Жив, здрав, усмихнат и сладурест  Hug
А на мама, честито намаление   bouquet

Тани, честита рожденичка и на теб. Да е жива и здрава   bouquet

От вълнение забравих какво още щях да пиша  Blush Чакам утре с нетърпение  Blush

На всички хубава, усмихната и успешна седмица  Hug

# 23
  • Мнения: 2 331
Честити поводи на Ванчето, Мариетка и Камъче!Да са ви здрави празнуващите и мнооого щастливи!А и вас да ви радват!

# 24
  • Мнения: 4 116
Ванче, честита ти рожденничка!  newsm59
Мариетке, честита половин годинка на Дундьо  Laughing Flowers Bouquet Голям мъж стана вече.Изабелке, браво за свалените килограми!
Момичетааа, трябва да ме изгоните от темата. Много съм несериозна. А взера за капак, какъв подарък почучих... срам ме е да кажа... - шоколадов фонтан + 4 кг шоколад. цяла вечер си топихме мъфини в шоколада, близахме пръсти, омазахме се яко  ooooh!  срам и позор...
И сега все там са ми очите. Мъжа ми чак малко се ядоса, че такова нещо ми подариха, ама пък е хубаво  Blush и за децата е голяма атракция. 

# 25
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Алоооооооооуууу, фонтаните newsm66.
Я да не бараш на децата подаръка, че знайш ли bash! Ама ха!

# 26
  • Мнения: 2 492
А взера за капак, какъв подарък почучих... срам ме е да кажа... - шоколадов фонтан + 4 кг шоколад. цяла вечер си топихме мъфини в шоколада, близахме пръсти, омазахме се яко  ooooh!  срам и позор...


Тед да се стегнеш , че си такава яка мацка , а лято идва . Wink
Ако мислиш , че на мен не ми се нагъва шоколад , ама няма .
Каквото успях да смотам последните 10 дена и дотук .

Айде да се хванем двете сериозни ... сделка ?

Моето меню днес :

кисело мляко 400 гр
ленено семе 10 гр

броколи 200 гр
сирене 50 гр
яйца 3 бр
масло 10 гр

орехи 10 гр
сирене 30 гр
зеле 100 гр

кайма 200 гр
броколи 200 гр
кашкавал 50 гр
масло 5 гр

Calories Eaten Today
grams cals %total
Total: 1711
Fat: 126 1135 67%
Carbs: 31 114 7%
Protein: 110 438 26%

Вода 4 литра
Вит Е 2 кап , Приорин 2 кап
Супер кътс 4 кап

Спорт - комплекс с гирички / имам един диск към 40 мин /
Крос - тренажор - 20 мин / поне ще пробвам да видим как ще се държи болното краче /

Лесно е когато не си на работа , но я си представете как го правя това меню в офиса - разнасям кутии и т.н.

Днес исках да ходя на педикюр , но в салона , който ходя е абсурд да искаш същия ден час - все с една седмица напред .
А така се бях настроила и се надявах , като е понеделник да има свободен час .  Crossing Arms

От вчера продължавам да си пазя минус от 4 кг , представяте ли си колко може да задържи човек от лекарства и други гадории .
Направо съм потресена , но и много доволна , че вече не съм като балон в лицето и краката .  Sick

# 27
  • Мнения: 104
Добро утро рицарство,
Честит рожден ден на детенцето на Ванчето!Да е здраво и късметлийче и да радва родителите си.
Честита половин годинка на Дудьо! Мариентка,да го нацелуваш по всички сладки местенца!
На Камъче ,и те да имат хубав празник ,да и е здраво и добро свекито.
Хубав и успешен ден за всички рицарки и много минуси!
Хайде Блу кафе ,давай напред   bouquet

# 28
  • Мнения: 2 492
 
Честито на Криси на Ванчето , да е жива и здрава и да радва мама . Gift party023 Gift
 


Честито и на малкия ни рицар , да порастне голямо момче . Heart Eyes smile3541 Gift

# 29
  • Мнения: 1 479
Честито полугодие на Анди! Да е жив и здрав и послушен!
Честит празник и на Камъче! Да ти е живо и здраво свекито и много да те слуша!
На Мариетка - честити намаления!
На вдички останали лек и режимен ден!
Специални поздрави на Литълчо за новата темичка!

Общи условия

Активация на акаунт