Рицарки на Червено-бялото кантарче 24.02.2008 - 02.03.2008

  • 9 659
  • 338
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 479
Привет пак! Бачкане - това е! От днес се пробвам с новия режим! Ще видим до къде ще я докарам, до сега съм добре , но идва вечерта и дано си хапна само режино!
Лека вечер , девойки!

# 331
  • Мнения: 1 479
Добро утро, мили рицарки! Никакви ви няма! Вчера изкарах с триста на зора на новата диета с месото - много е гадно без салата, а и не пих достатъчно вода! Ще се мъча и днес! Снощи уж се прибрах рано - към 9 часа, а бях заспала над учебниците по английски и така не си доучих, но домашното, слава богу съм го написала! Сега пия нес кафе без захар и без сметана и без мляко и едва го гълтам!Правя турбото и бягам на английски!
Лек и режимен ден на всички!

# 332
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Добро утро  Hug
Ванчето е като ракета  с килцата Heart Eyes
Писах на Дика SMS и тя ми отговори - " Горе- долу съм добре , нямам никакво време да чета . Поздрави !"
Еви , какви нови дието почваш , че съм пропуснала  newsm78
 Heart Eyes

# 333
  • Мнения: 2 487
    Добро утро Heart Eyes

   Къде сте бре  newsm78 До това време само Евича и Росито се разписали . Нещо сте олабили фронта ми се чини Naughty

   Хайде , само аз ли ще слабея  Mr. Green

  И аз щях да питам за новия режим на Евич , но я зърнах в друга тема и вече съм на ясно Laughing

  Хубав ден ви пожелавам Hug

  Заела съм висок старт , че нещо ми е трудно да се прегъна за нисък  Confused

  Роске , благодаря ти за Дичето HugРадвам се , че е добре.

Последна редакция: вт, 04 мар 2008, 08:16 от Айя

# 334
  • Мнения: 720
Добро утро момичета.  Hug
Вчера беше воден ден, като изключим закуската от половин наденичка. Така се получи.
Сега си изядох млякото с лен, след малко ще бъркам тричави палачинки.
Целувки и хубав ден на всички.  Hug

# 335
  • Мнения: 1 369
Добро утро  Hug
Прибрах се от пътищата, три рождени дни ми се отразиха навсякъде  ooooh!, трябва да се стягам.
Айче, много ми е драго  Hug
На всички гушки и отивам да ви взимам мерките, че времето летиииииии  ooooh! Уф, то трябва и да се работи  Crazy

Хубава седмица, до послИ   bouquet

# 336
  • София
  • Мнения: 8 348
не и верноооооо
аз не съм олабила фронта ама и той не ме е олабил
закотвила съм се или по точно съм потънала като титаник и нито изплувам нито се заравям повече

здравейте момичета и хубава седмица

# 337
  • Мнения: 2 331
Здрасти!
Радвам се, че Дика е добре!Така, като се загуби някоя, все се моля да е от липса на време и хубави случки, че да не и е до нас!
Аз пак имам гафчета.Не знам какво става.И защо.
Отивам да чета дебели книги!
Хубав ден!

# 338
  • Мнения: 1 369
Били, Мими  Hug
Айде сега, всичкото народ, на новата тема  Hug
Очаквам продуктивност и резултати   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт