Рицарки на Червено-бялото кантарче 24.02.2008 - 02.03.2008

  • 9 665
  • 338
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 873
Здравейте. Heart Eyes

Трогната съм. HugОт всички пожелания ,всички мили думи. HugБлагодаря ви от сърце.  bouquet

На Андрю пожелавам да расте здрав и послушен за радост на мама и тати.Целувки. Heart Eyes

Поздрав най-сърдечен и за рожденничката на Таня.Да е жива и здрава!  bouquet

Ще ви чета подробно по-късно.Чао за сега. Flutter


Даниелка,ще чакам да ми звъннеш. Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 1 479
Добро утро, девойки! Отчет за вчера:
- закуска - нес кафе с изкуствена сметана
- обяд- задушени броколи с кашкавал -200 г и салата домати
- вечеря - свинско , не тлъсто с прясно зеле-вода -1 и половина л
прегрешение - 2-3 залъкаа с топъл хляб с масло
Моля, Аринча да ми прати на лични и--мейла си! Трябва да бягам, че ще турболирам и ще ходя на работа!
Лек и режимен ден!

# 62
  • Мнения: 3 356
Добро утро и от мен.Вчера бях добре до едно време:
Активия
малко парче наденица
картофи ,ориз и моркови
и след това на Плиска ми стана лошо и си взех един голям хот дог.
Нещо преумората ще ме довърши,нощес ,като ставах да сипя на мрънкалото сок,пак ми стана лошо в кухнята.
Трябва ми почивка.

# 63
  • Мнения: 697
Добро утро  Simple Smile Доживях и аз да се запиша един път с ранобудните.  smile3503

# 64
  • Мнения: 720
Добро утро дами. Hug
Да се похваля, един килограм си отиде, тра-ла-ла  Party Laughing. Как не съм знаела за ВМ-НВХ? Хапваш си  все вкуснотийки и сваляш кг.  Party Толкова съм щастлива, че дори не ми се яде сладко.  Crazy Домочадието размахва разни ...., а аз ги гледам почти с отвращение.  Mr. Green
Да си довърша отчета от вчера: на обяд и следобяд салата зеле, моркови, шунка, варено яйце и с.л. майонеза; Вечерта омлет със сирене; Водата почти 2.5 литра.
Сутринта закусих с ленено семе и кисело мляко и мляко с нес и малко мед. Имам една палачинка за втора закуска, после ще го мисля.
Камъче,  честит празник на Свекърва ти на патерица, да ти е жива и здрава.   bouquet
На всички хубав и усмихнат ден.  Hug Heart Eyes

# 65
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Камъче,  честит празник на Свекърва ти на патерица, да ти е жива и здрава...   bouquet

..... и най-накрая да те зарадва.  Hug

# 66
  • Мнения: 4 447
Здравейте, прекрасни!
Днес мисля да изпия 4 л. вода, че напоследък....

Честита половин годинка на Дудьо! Мариентка,да го нацелуваш по всички сладки местенца!
На Камъче ,...
И Камъче така с нейната рожденичка hahaha

Шегичка Wink Да ви е жива и здрава!
При вас ли е сега?
Ще пропусна някои места... hahaha
Благодаря ви, момичета. Hug
Мойто свеки е добричко. И да, при нас е Rolling Eyes. И много и харесва да е при нас.
Напоследък пожеланието ми към по-възрастни хора е - Да сме здрави докато сме живи.... Продиктувано от наблюдения и опит, разбира се.

Види му се края и на ремонта. Щом опряхме до лампите. Laughing

Теди, подаръка е много оготин. Не се съмнявам, че ще се ползва само по празници. Те са и доста скъпички, знам аз, щото исках да взема,, ама много бе... Та можеш бизнес да правиш с него - под наем. Аз ще съм първа за някой семеен празник, даже вече си представям как децата се амцотят  Laughing
Лек и режимен ден за всички! Hug

# 67
  • Мнения: 1 279
Пак бляла, недовидяла и с поздравленията окъсняла, ама...
 Mr. GreenШа са дотътрузя на патерици!!! Mr. Green
Честита ти рожденичка Ванче!
Честит ти полу-рожденик Мариетке!!!
Честита ти свеки-рожденичка Камъче!!!
Тъй както гледам, май и на трите ви трябва да пожелая да ви слушат рождениците!!! Mr. Green
Мойта работа - ала-бала...Добре тръгнах на фитнес, ама с яденето упущих работата...Срам ме е направо...Но кантарев не прощава...И истината е безмилостно жестока...А мерки и теглилки ще даваме през уикенда...Лошо!...При това на сладко налитам. Twisted Evil
Още месец остана и ще си взема отпуска та да идем на балкан.Изчака ми се чакалото вече.Уморена съм, недоспала, нервна...
МъжО и той нещо... CrazyСигурно му дотежа, че три вечери седмично го зарязвам да храни детитата /не, че не съм приготвила вечерята и не съм сложила масата!/...Вчера се опита да вкара някаква реплика за фитнеса и за времето, което престоявам там, ама бързо го отсвирих! Twisted Evil...Дано това ме стимулира още повече...И с храната... PraynigЧе аз така най-лесно свалям - някой като ме изнерви и ме понастъпи по опашката!!!
Иначе фитнесът е голяма забава!Само дето вчера имаше сума ти навлеци! Mr. GreenНе, че аз съм голям професионалист, ама вече знам какво да правя, а те...Сигурно е нова мода тинейджърите да идват вкупом на фитнес.То по-добре, отколкото да опъват фасове по кафенетата, ама и много се пречкаха...Мотат се из залата, заемат уредите, а нямат и идея к`во да правят на тях и как да си ги пуснат...Да видим колко от тях ще продължат да идват и занапред! Mr. GreenЩо не си бяха запазили инструкторски час - не разбрах!...Ама беше забавно да ги зяпам как се почесват  newsm78 и подпират тук-там!...Фаворити обаче са ми едни младежи, дето помпат-помпат и току ходят да надуват бицепси и да си гледат плочките по коремите пред огледалата...Толкова са ми забавни, че ми иде да се смея с глас! Laughing...К`во ли си мислят и те за мен...Няква дебела лелка  Rolling Eyes заема уредите!!! Joy Ама не ми дреме! Mr. GreenНали работя върху непукизма си!!!Може да не отслабна колкото ми се иска, ама поне да избия някой комплекс и да не ме е срам толкова от мен самата! Wink

# 68
  • Мнения: 1 279

Влюбих се в тая дума!!! Laughing
Хем ам-кат, хем се мацотят!!!
Много подхожда на шоколадовия фонтан!!!
 newsm78То и във фонтана се влюбих, ама... Mr. Green

# 69
  • Мнения: 4 447

Влюбих се в тая дума!!! Laughing
Хем ам-кат, хем се мацотят!!!
Много подхожда на шоколадовия фонтан!!!
 newsm78То и във фонтана се влюбих, ама... Mr. Green
hahaha

# 70
  • София
  • Мнения: 1 642
Здравейте мили рицарки   bouquet!

На всички, които имат поводи - честитя ви ги, че нещо пак изпуснах нишката - Ванче, Танче и Мариетка  Hug Ако изпускам някой да не ми се сърди молА!

Аз съм нережимен, неводен и нервен! Около мен промените започват да се случват - дано е за добро! Като съм готова да пиша - ще!

Бях на планина събота и неделя, ако някой го интересува, и разбира се в това слънце си взех слънцезащитен крем. Но - това съм аз все пак - забравих крема в колата  ooooh! Сега резултата е изгорели лица, някои сме като раци, други дет са зодията рак са изгорели на очила. Дребната кара ски, а майка й го раздаваше кибик - кат е проста и си загуби наколенката  ooooh! ooooh! (подчертавам - в габдероба - то не е гардероб а джунгла, ама нейсе) А без наколенка няма спорт, щот после има много бол. Обаче се пързалях по г.з и беше супер - ем весело, ем антицелулитно по неравния лед. Хам така и аз бонус.

Голди - да знаеш, че скоро в планината сняг няма да има. Много бързо се топеше тези два дена и ако не застудее - забрави за ските след седмица-две.

Изабела ти къде живееш, че се подвизаваш по Плиска - може да сме съседки, както и с един куп други рицарки. Дет се вика отърване от нас няма  Joy от мен особено  Joy

# 71
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!

Успешен воден ден си имах и днес съм на 6.
Таня, пожелавам да ги изпиеш.

Минавам на безсрочен Дюкан - т.е. не знам за колко време. Краката са най-зле, ама за това ще пиша после.

Успех на всички!

# 72
  • Мнения: 1 488
Добро утро и от мени  Hug виждам добре започваме деня.Ели бравос за килото.
Аз не мога да се похваля със същото след съботната бомба... да не ви разправям кантара е безмилостно жесток.Ще си местя лентичката май.Върнах се на старите 67 кила.Или ади до края на седмицата ще изчакам да видя какво ще покаже.Забелязала съм,че когато луната намалява и аз спирам да свалям кила,а когато се увеличава кантара започва да показва по малко  newsm78 странна работа.Ади махам се,че зверо напълни гърнето и офунтя навсякъде  Sick

# 73
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
ДобрЮтрУ!
Ели, бравос  bouquet!

Кантарев е твърд, гащите се олабват, настроението е на 6 Party.
Ако и аз успея да се видя с едни мили Рицарки - още по ще е кеф Peace!
така. Взеха мярка за шина на Калоян - няма да се оправи без нея. Много е ентусиазиран, иска още днес да е готова. Дано свикне и я носи, че ...
Дудьо дрънка оттатък с едно дайре и крещи - трябваше да го заведа на кастинга на Мюзик Айдъл hahaha.
Айде до после.
ще излизаме днес по-рано, мушвам и фотото в количката, че ако дойдат Рицарките да се отчетем със снимков материал /аз съм сЮрьозна, не кат някой дето ни оставиха на сухо Mr. Green.../.

# 74
  • Мнения: 1 279
Голди - да знаеш, че скоро в планината сняг няма да има. Много бързо се топеше тези два дена и ако не застудее - забрави за ските след седмица-две.

Ние планираме да ходим в Берковица при кръстниците ни...
А на ски съм се качвала веднъж, по едно нанадолнище и спрях в едно борче, точно като меченцето от анимацията за Сънчо, която даваха едно време!Само дето не се затъркалях като снежна топка!!! Mr. Green
Тъй, че отивам да разпускам!
Ама с найлон ще се спускам, ако ми се отдаде възможност!
А и високопланинските градове са ми страст!Искам да живея в планина, в малко градче...Въобще не я харесвам тая Варна...
Първите ми 7 години са минали на село, в Котленския балкан, в игри по поляните и къпане в студената река...Искам си ги пак!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт