пипа си пишката

  • 14 746
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 131
Моят син също така прави, и аз смятам, че е нормално. Никога не съм му се карала или забранявала да я пипа.

# 16
  • Мнения: X
Има си пишка, дърпа си я! Whistling
Мойте що не си дърпат? Щото си нямат Wink

Хахаааа, и аз това щях да напиша Mr. Green Peace

# 17
  • Мнения: 3 216
Е какьв е проблема. Че те и дьртите магарета си пипат пишките,пьк са на по  30 години. Интересно му е на детето,да не се шашеш и като се " втвьрди" от пипане.

# 18
  • Мнения: 3 634
И нашия си я подръпва, понякога я стиска силно и тогава се намесвам. Това, което ме уби обаче е моя приятлека, която чела в немската преса, че майките на ревливи момчета прибягват до галене и подобни, за да ги успокоят.   #Crazy

# 19
  • Мнения: 1 477
Е какьв е проблема. Че те и дьртите магарета си пипат пишките,пьк са на по  30 години. Интересно му е на детето,да не се шашеш и като се " втвьрди" от пипане.
Joy JoyМоят син още не е открил това забавление...

# 20
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Струва ми се съвсем естествено/нормално да си я пипа  Crazy и през акъла не ми е минавало да му се карам за подобно нещо  Peace Обикновенно момченцата го правят като са голички  Wink виж ако го прявят като са облечени ситемно бих му направила "забележка"   Mr. Green

# 21
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Нормално е, детенцето си опознава тялото. Не го спирай, за да не му се изгражда отношение към пишката му като към нещо мръсно, неприлично и т.н.

# 22
  • Мнения: 363
споко,миличка! мъжете от малки та до старини все си пипат пишката!

# 23
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
По-добре не му забранявай. Това е част от тялото като всяка друга - опознава се детето. Забраната може да има негативни последици, самото пипане - не.
Напълно съм съгласна Peace

# 24
  • Мнения: 2 660
Рене, да ти кажа - и като порастне също няма да престане да я пипа. Или си виждала мъж, който да не се побарва постоянно? Mr. Green Просто някои от тях се научават да завоалират леко - останалите продължават да побутват, почесват и наместват пред хората.

Има една много сладка картинка - едно бебе момченце, което седи и си дърпа пишката, а отдолу следния надпис: "The fascination never ends!"

Откровено казано, и аз да имах пишка, и аз щях да си играя с нея  Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 2 734
Ами аз като женска майка мога да кажа,че и при момиченцата е така,поне при моята дъщеря.От около месец си откри подробностите,като я оставя без памперс си вирва краката чак до ушите,за да си осигури максимален достъп.Никога не съм си и помисляла да й преча,защото знам,че ще упорства още повече.Оставям я да се напипа едно хубаво,само гледам да са й чисти ръцете,че да не си лепне някоя инфекция.След месец опознаване на интимностите се наблюдава постепенно стихване на интереса hahaha

# 26
  • Мнения: 137
Един виц:

Бяхме толкова бедни, че ако не бях момченце не знам с какво щях да си играя

# 27
  • Мнения: 3 634
Един виц:

Бяхме толкова бедни, че ако не бях момченце не знам с какво щях да си играя

Поздрав от роднина: "Мажи му пишката с мед, за да я харесват жените". Много гнусно ми прозвуча, но как се смееше мъжа ми.  Close

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Ха, ха така са Калояновците  Wink

# 29
  • Мнения: 753
напълно нормално за детето, какво мислиш че по-големите не го правят ли? smile3521

Общи условия

Активация на акаунт