пипа си пишката

  • 14 729
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 266
Моя син само чака да остане гол и се почва едно дърпане, пляскане (чак се притеснявам да не се нарани, понякога е много груб), а мъжът ми се кефи  ooooh!
Не е никакъв проблем факта че детето се опознава, и в никакъв случай не бива да се забранява и да се насаждат комплекси, пише го даже и по разни книги  Peace
Притеснително би било според мен ако не се възбужда, радвай се че му става  Sunglasses, помня че бях в 16-та седмица бременна като се видя че е момче и доктора даже изкоментира "ето пениса е в ерекция"

# 31
  • Мнения: 2 090
Моето момченце от една година и повече даже пипа,дърпа,мачка бубата като е голичък.Никога не ме е притеснявало това.Той и косата си дърпа понякога,и ушите,стиска си нослето(съдистче hahaha),мушка си пръстчето в пъпчето Joy.Разбирам интереса му,и мисля че това са си съвсем естествени действия  Peace

# 32
  • Мнения: 363
Ха, ха така са Калояновците  Wink

и въобще всички с пишки!

# 33
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Голяма работа Simple Smile
Все едно да се притесняваш, че на 3-4 месеца си е лапало ръцете..
Опознава се човека  Crazy
Моя вече и си я мие  hahaha
Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 2 802
Като е голичък и моят син си играе с нея, дърпа я, но той си играе и с ушите и му е много забавно. Така че това е в реда на нещата, опознава се, не виждам нищо притеснително в това.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Според психологията това е нормално нещо и изобщо не бива да му се карате,за да не насадите у него чувство на страх или срам от това,което прави.В по-късен етап може да даде горепосочените признаци на страх,срам и това вече не се изкоренява.Постепенно ще престане,важното е да знаете,че това е най-нормалното нещо и както са писали и другите мами по този начин то опознава част от себе си.

# 36
  • Мнения: 8 999
Всички момчета си играят с пишките си. За съжаление, при някои това остава като навик дори когато одъртеят.

# 37
  • Мнения: 2 000
Ами любопитно му е на детето. По-тревожно ще е, ако не я пипа  Mr. Green

# 38
  • София
  • Мнения: 6 268
И аз, като мъжка майка, да се включа - ами нормално си е и да я пипа, и да е станала на колкалче. На сина ми ставаше на кокалче от няколко месечен. А към 8-9 м. я откри при къпане и почна едно пипане, ама му мина бързо май. Ако има нещо, което д а му привлече вниманието и спира и се захваща с друго. И аз съм чела,ч е така си опознават тялото и не трябва д аим се караме, защото може да им асе насади чувство за срам и че вършат нещо нередно. А то не е така. Всички мъже си пипат пишките, нали?  Mr. Green И моя мъж много му се кефи като почне да си я пипа, ех, мъже, мъже Mr. Green И се радвай, че му става все пак, това е една напълно нормална реакция на тялото. 

# 39
  • Мнения: 5 393
Напълно нормално е да я пипа. Интересно му е на човека.
Иво  понякога си я разтяга като ластик, мъжа ми като го види и се присвива Joy

# 40
  • Мнения: 961
Аз като бъдеща мъжка мама се интересувам от темата.
На моя приятелка момченцето от много малко започна да си играе с мъжката си гордост. Обаче родителите му го оставиха, без да му правят забележка и като поотрасна, то само ги викаше: "Виж, мамо, кокалче". Приемаше тази ситуация за нещо съвсем нормално, както и трябва да бъде.
Не смятам, че има нещо нередно в това, все пак детето си опознава тялото.

# 41
  • София
  • Мнения: 6 011
Нормално е. Сина ми също я дърпаше и заиграваше, но аз не му обръщах никакво внимание нарочно. Сам се отказа.

# 42
  • Мнения: 873
като си пипа краката шашкаш ли се?

# 43
  • Мнения: 27 524
Всички момчета си играят с пишките си. За съжаление, при някои това остава като навик дори когато одъртеят.

Ох, БайБиби, развесели ме страхотно и се опръсках с кафе, залях си и клавиатурата  Crossing Arms

# 44
  • Мнения: 3 423
Ако продължаваш така яко да се коркаш, ще
направиш от детето си я педал, я импотент.

Общи условия

Активация на акаунт