Дюкан завладя сърца милиони и овесените трици се купуват с кашони - 82 тема

  • 40 539
  • 929
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 200
Привет отново,
честито на рожденниците, здраве и всичко най хубаво им пожелавам.Имам един въпрос ако има някой от Велико Търново ,който може да ми отговори от къде да си купя овесените трици , защото един път ги намерих в П------ли и дотам сега ми свършват , а на мен много ми помагат.Благодаря предварително

# 31
  • Мнения: 2 013
Фоли, много съм съгласна с теб!   bouquet За трети път ми е да спазвам ограничения на определени храни и за своя собствена изненада установих, че мога, без да ми тежи при това. По друга причина повече от половин година не пих най-любимата си напитка - кафе. Всичко е в мозъка ни, а той подлежи на управление. Ако се тръшкаме, че няма да успеем, то няма да успеем!

Искам обаче да кажа и нещо друго. Ако по някаква причина - от слабост, лакомия или нещо друго, някой прегреши, най-тъпото нещо би било да каже "майната му, не издържах!" и да подкара нещата по старому. Два часа угризения на съвестта и срамуване в ъгъла и после да се върне към режима, без да губи време.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 3 360
Здравейте на всички. wavey

Влизам за малко. Вещи, страхотен аватар. Първото , което забелязах беше новата вещичка.
Бачи, писах ти , но ми е много бавен нета в момента, получи ли съобщението ?

На всички много гушки  Hug, но трябва да излизам да разхождам детето. Чао.

# 33
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Забравих...
Честит празник на рожденниците ни -Юзър, Бифана   bouquet  bouquet  bouquet
Честита месечинка на честващите днес  Hug..цвети  Heart Eyes
фоли- стимулираща както винаги  Heart Eyes
Исках да поздравя и катяджин за устояването  Wink
дидочка- вземи лъжичка парафин  newsm78

# 34
  • Мнения: 1 890

Искам обаче да кажа и нещо друго. Ако по някаква причина - от слабост, лакомия или нещо друго, някой прегреши, най-тъпото нещо би било да каже "майната му, не издържах!" и да подкара нещата по старому. Два часа угризения на съвестта и срамуване в ъгъла и после да се върне към режима, без да губи време.

 smile3521  newsm10  Абсолютно си права.  Hug

# 35
  • Мнения: 91
Добро утро  bouquet
Само да се похваля, че за 1 м(до вчера) съм -8кг.
Много съм щастлива и доволна Laughing
Поздравления за новата темичка  bouquet
Момичетаааааа, много, ама много ви обичам  bouquet
Лек, ползотворен и слабеещ ден на всички.

Честито на всички, които имат повод да празнуват Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 2 061
Здравейте красавици!

От галавечерята и нишестените в миналата седмица на трета фаза и съм +800 гр. Не ми харесва тая работа и то хич.... Crossing Arms Днес ми е П ден, утре ПЗ и се надявам да се разкарат тези плюсове, но...все така ли ще е   - натгоре-надолу....? Мъка! Продължавам. Не се отказвам, ама не ми харесва така. Thinking

Успешна и отслабвяща седмица на всички ви!

# 37
Деата благодаря,чаках с нетърпение някой да ми отговори,а твоето мнение ме успокои/още повече,че си авторитет за мен със своята трета фаза.Така ,че смело продължавам напред.Имам горчив опит със толкова много диети и само Дюкан и вие ми дават надеждата ,че най-после ще успея завинаги!!! newsm10

# 38
  • Мнения: 392
Момичета наистина ме изненадахте с пожеланията за РД.Благодаря ви !Заповядайте от мен -
салатка!
количка!
В петък след работа си взех Калмацин .На другия ден имах облекчение на болките в прасеца,а днес вече смея да кажа ,че въобще не усещам болка.Много се бях притеснила ,но сега вече съм много по-спокойна.
Лека и отслабваща седмица на всички!

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 745
И така, забравих всичко извън режима изхвърлих го от мозъка си.

Мдааааа. Така си е. Фоли, написала си много правилни и важни неща.  Hug

Юзер, Бифана - само щастие, здраве, любов, хубави емоции! Умната с почерпките!

Жедира,   bouquet

Цвети,   bouquet

Кри, искрено ти съчувствам за това покачване. Килограмите, които постигна, различават ли се от тези, които дюканският калкулатор ти дава?

Вещи, Бачи, ще успеете ли с таблицата?  Hug

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 10:16 от dorchester

# 40
Здравейте!
Отново след дълго мълчание съм с вас .... Искам да се похваля, въпреки че имам няколко прегрешения към диетата, вече ги няма около 8 кила !!!! Много добре се чувствам и всеки ден си обещавам, че няма да се предавам докато не стигна мечтаните /за мен/ 80 кг.
Ако има начинаещи в момента онлайн това е за тях: ДАВАЙТЕ МОМИЧЕТА СМЕЛО, никак не е трудно и  всеки ден ще виждате резултата - чувството е много приятно... УСПЕХ

# 41
  • Мнения: 567
Здравейте момичета!
Липсвахте ми много! Не зная дали всички го осъзнаваме, но ние сме събрани заедно да вършим отговорна, трудна и стриктна съвместна работа! Работа заради самите нас, за собствения ни нов живот, който ще ни промени към ново тяло, и по-важно ново самочувстие, нови усещания и нов поглед на всичко, което ни заобикаля.

Благодаря на Фоли за споделените мисли! Подействаха ми много стимулиращо, приех ги като моя цел, която ще следвам до край, заради самата мен! Фоли,  Hug
Само да споделя за четиридневното си отсъствие. Бяхме извън София малко на разпускане, но  Naughty аз не съм се разпуснала! Спазвах стриктно режима - с ограничени млечни, по 1 яйце, пилешка пържола и риба и нищо друго - само вода. Резултатът е минус 2 кг.!  newsm44
Та след отклонението ми преди известно време, за което вие знаете, сега след 2 седмици си върнах теглото, а за тези 4 П дни извън къщи свалих нови 2 кг. Сега съм 80,200 кг!  newsm44  Боооооооооооже, за малко да видя 7ца! Утре имам рожден ден - как искам за подарък да я видя! Дали някой си е пожелавал по-чудноват подарък!  newsm78 Само вие, мили момичета можете да ме разберете!  Hug
Не съм чела последните 2 теми и ще се върна отново като ги изчета!
Виждам, виждаааааааааам нов, мнооооого хубав и полезен /за новичките готови отговори/ изглед на темичката ни! Благодаря на момичетата, които са се погрижили!

# 42
  • Мнения: 210
Здравейте на всички отслабнали и отслабващи!
Честито и на всички с поводи за празник.

Снимките ви са просто супер!

След вчерашния неделен ден, в който си мисля просто прекалих с яденето на само режимни храни, за мое голямо учудване кантара ми клони към 68кг. Но понеже не е електронен, ще се похваля (надявам се ) утре.   

Иначе продължавам напред! Не се отказвам за нищо на света .
Кураж на всички с лоши мисли, и склонност към прегрешения!

Лек и усмихнат ден на всички.

# 43
  • София
  • Мнения: 6 803
Добро утро!
Обящавам вече да съм редовно активна в темата. Party
Днес съм на 200 Култура с трици, за обяд 4 сварени яйца.  ooooh! Че няма измъкване от офиса тия дни.
За вечеря съм намислила сирене по шопски, или някакво Дюканско подобие на него.  Hug
Отслабваща седмица на всички!!!

# 44
  • Мнения: 352
Да се запиша и аз в новата темичка Flutter
Честит Рожден ден на Юзър и Бифана! newsm51
Честити 6 месеца на Цвети! smile3525
Честит месец и на V_petbouquet
Фоли  Hugмного стимулиращ пост.Съгласна съм,че всичко е до нагласата на човек.Аз също бях много режимна във втора фаза.Сега също мисля че съм в трета Rolling EyesСега обаче ми е много по трудно да си наложа граница,защото има много по-голямо разнообразие и свобода.Докъто бях във втора фаза например изобщо не ми се ядеше шоколад или сладолед,Дюканските десерти напълно задоволяваха глада ми за сладко.Сега обаче като пробваш и ти се иска още и още EmbarassedДано да издържа на изкушенията,защото знам,че това е най-важната фаза Praynig
Кри  Hug съжелявам за +.Каквото и да говорим и колкото и да сме сигурни,че с няколко П дни всичко ще се оправи,пак си е гадно SadАз вчера бях на ПЗ и от днес съм на П докъто не падне +,за който споменах след галата Crossing ArmsСледващата гала чак на 8 март ConfusedАз дори и след нишестените качвам  Rolling EyesИскаше ми се поне 2 пъти в седмицата като хапна нещо различно(без да прекалявам разбира се) да нямам някакво голямо увеличение и както ти казваш да се връщаме месеци или седмици назад.И все пак това,че и при други така се получава ме успокоява някак,вие сте ми опората Heart Eyes
Деата Heart Eyes
Сънче  Hug вчерашните снимки са супер
Вещи мерси за темичката Hug Hug
Лек и усмихнат ден на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт