Ползвали ли сте МАСЛА ЗА НОКТИ?!?

  • 23 272
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 559
kamelllia19 и аз съм използвала този на икаров,но при мен нямаше ефект.Колко време се мажа с йод и вода ?

# 46
  • Мнения: 3 050
На мен повече ми помогна на БиоТрейд кремчето - Макси ~5лв е и е икономично.  Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 31
Аз се мажа редовно с маслото на Икаров, но не за заздравяване на ноктите, а заради кожичките. Ползвала съм и масълцето за кожички на OPI, но не видях особена разлика от това на Икаров - масълце  Laughing А за заздравяване на ноктите мисля, че най-доброто е пиене на витамини и внимателно пилене на ноктите, по възможност с по-нежна пила. От известно време ползвам стъклена пила и съм доволна, но все пак предпочитам да отида на маникюр, за да ми ги скъси и оформи, защото аз се увличам и често ми се случва да ги разваля нещо  Blush По едно време исках да си взема заздравител за нокти на OPI, но все става нещо и вместо него си купувам нещо други и си карам със един бледорозов заздравител на Rimmel, който в интерес на истината въобще не е лош.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
А аз забелязах, че откакто почнах да пия фолиева киселина ноктите ми станах учудващо здрави

# 49
  • София
  • Мнения: 31
Разкажи по-подробно за фолиевата киселина Simple Smile За какво я пиеш, по колко.... всичко всичко Crazy

# 50
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Разкажи по-подробно за фолиевата киселина Simple Smile За какво я пиеш, по колко.... всичко всичко Crazy

Сигурно я пие заради бебето, и аз пия от известно време, сега като се замисля, ноктите наистина са ми по-добре, но дали е от това  newsm78

А пък едит, и на мен много ми харесва как ми ги оформя маникюристката, но нещо много скъпо ми излиза, 12 лева оформяне и лак, а плюс две картини стават 16 лв. Нещо много ми се виждат и вече реших, че ще се правя вкъщи пък ще ходя само за 4 лева да ме рисува  Laughing

# 51
  • София
  • Мнения: 31
Е и при мен е горе долу такава процедурата, само че аз ходя веднъж на 3-4 седмици да ми ги подкъси и оформи и да ми сложи лакче. Аз не си падам по декорациите и сама си се лакирам, а кожичките не обичам някой друг да ми ги оправя и съм си взела клещички, омекотители и т.н. и сама си ги оправям Simple Smile А и е толкова разтоварващо да си се занимаваш с ноктите Flutter Преди ходех всяка седмица на маникюр, но вече не - първо от финансова гледна точка и второ, че и сама мога да си ги лакирам, при положение, че не съм по засуканите декорации. Правя си френски и от време на време и като ми се занимава преливка между два цвята и това е. Най-важното е ноктите ми да изглеждат здрави и поддържани, другото вече само като имам време за глезотийки Party

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Да, наистина я пия заради бременността .Фолиевата киселина са витамини, но явно много добре действат  на ноктите-станаха ми много твърди , нещо с което не мога да се похваля преди. Пие се по една таблетка на ден !

# 53
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Eдит, я светни за преливката между два лака, как я правиш?!?

# 54
  • София
  • Мнения: 35
Маслото,което аз ползвам е на Икаров ,имам и на Перфект - както за кожичките около ноктите така и за самата нокътна плочка го ползвам  Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 31
Преливката се прави с обикновена гъбичка за миене на чинии Laughing Режеш си тънко правоъгълно парченце и мажеш от едната страна на гъбката единия цвят и от другата - другия и почваш да топкаш по ноктите. Хахах как го описах, ужас Laughing Не е трудно и става много красиво. Има много преливки и разяснения за тях в темата Nailart  Wink

# 56
  • Мнения: 1 559
Преливката се прави с обикновена гъбичка за миене на чинии Laughing Режеш си тънко правоъгълно парченце и мажеш от едната страна на гъбката единия цвят и от другата - другия и почваш да топкаш по ноктите. Хахах как го описах, ужас Laughing Не е трудно и става много красиво. Има много преливки и разяснения за тях в темата Nailart  Wink

Moje li  smile3509 na prelivkata

# 57
  • София
  • Мнения: 31
На тази страница има снимка на преливка - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=338902.60, nanndi е показала Peace

# 58
  • София, България
  • Мнения: 2 222
ехе, едит аз много се впечатлих от тази тема, която си ми пуснала ... страшна работа

Аз едно време правех някакъв вид преливка от два лака, които се нанасят мокри и веднага с една игла ги смесваш, става като космос, страшна красота (но много зависи от лаковете, някои просто не могат да се смесят добре)

# 59
  • София
  • Мнения: 31
Темата е страхотна и наистина много неща могат да се научат от нея. Много се възхищавам на творящите там Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт