Козметика Bilka

  • 9 835
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз също съм ползвала антицелулитния, но нищо хубаво за него не мога да кажа. Лепне, не попива, държи ужасно студено, дори и за лятото и мирише ужасно силно на мента  ooooh!

# 61
  • Мнения: 803
Хубаво, де.... Никой ли не може да каже колко често се използва маската за лице с мавруд??  Crossing Arms

2-3 пъти седмично за по 15ина минути.

# 62
  • Мнения: 2 631
Хубаво, де.... Никой ли не може да каже колко често се използва маската за лице с мавруд??  Crossing Arms

2-3 пъти седмично за по 15ина минути.

Благодаря!
Най - накрая някой да ми отговори!
  bouquet

# 63
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Вчера си купих паста за зъби(анти-парадонтозна с билки). Mr. Green

# 64
  • Мнения: 4
Аз ползвам шампоаните на Билка. Лично на мен ми се отразяват добре.

# 65
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Вчера си купих паста за зъби(анти-парадонтозна с билки). Mr. Green

Аз съм ползвала хомеопатичната им паста за зъби и вода за уста. Имайки предвид, че със с чувствителни зъби, съм доволна  Grinning

# 66
  • Мнения: 779
крем4ето за о4и и уста с мавруд-няма да го сменя Peace.мажа си устата и около нея малко,тк мойта е склонна там да изсъхва(за разлика от други места hahaha)....много съм доволна!но само за устата го ползвам,..на о4ите не ми харесва

# 67
  • Мнения: 1 798
И аз мерси за сайтчето!
Насочвам се да пробвам маската за лице, тъй като си имам крем за лице, исках маска да си взема.
Виждам, че я има само в маврудената серия.
Моля, ако някой я е ползвал, да сподели впечатленията си!  Hug

Маската  ми действа учудващо добре.С мазна кожа съм.Не спирам да я ползвам, през ден се мажа Laughing, а  да кажа, че и пъпки нямам вече.

# 68
  • Мнения: 779
маска не бях виждала!!може ли снимка Blush

# 69
  • Мнения: 1 798
В страницата на Билка, серия Мавруд е маската.

# 70
  • Мнения: 779
стр. на билка=??? Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 1 798
http://www.krasnaya-bg.com/bilka/bg/bilka.html
Маската е от серия Мавруд. Peace

# 72
# 73
  • София
  • Мнения: 39 764
Аз имам маска за лице, с подхранващ и овлажняващ ефект, екстракт от грозде мавруд. Доволна съм. Изпратих мъж ми до козметиката да ми купи крем Нивеа. Той ми купил кремовете + тази маска Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт