Само ние ли сме вечно болни....

  • 2 349
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 674
Пожелавам ви бързо оздравяване! Hug
И ние вкъщи сме болни - бебе, мама и тати. Габи се е разболявала май 3 пъти досега, което не знам малко ли е или много.
А във вашето голямо семейсто май е нормално все някой да се разболее, щом баткото ходи на училище, а сигурно и средното детенце на детска......

# 16
  • Мнения: 4 496
- от7 месеца все някакви вируси ни мъчат, а все си седиме вкъщи.

За мен отговорът се крие точно тук. Искаш да кажеш, че от септември месец не сте излизали ли?

# 17
  • София
  • Мнения: 679
А ние сме ви конкуренция от 21 декември до 15 януари цялата фамилия се изредихме каката, мама, тати, бебка, после пак каката. Три седмици бяхме добре и от 2 седмици вече 3 отново всички минахме на АБ няма край.  Cry

Вече незнам какво да правя, вчера пуснах каката на градина и от през ноща пак кашля, вече се колебая дали да не я спра поне до април.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 064
- от7 месеца все някакви вируси ни мъчат, а все си седиме вкъщи.

За мен отговорът се крие точно тук. Искаш да кажеш, че от септември месец не сте излизали ли?

И аз за това се замислих.

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Моята дъщеря имаше период на затишие- близо десет месеца не се беше разболявала сериозно.
Но от НГ насам е болна за втори път. Първо беше ангина, а сега нещата май към пневмония отиват  Tired

# 20
  • Мнения: 1 897
И ние сме така. Откакто тръгна на ясла, почти през седмица боледува.
Днес отново си е  в къщи и е на антибиотик. Sad

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 13:26 от Ulia

# 21
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Ние сме добре за сега  Blush

# 22
  • Мнения: 78
В нашето семейство болнавата съм аз  Cry Бебо до сега се крепеше фронта, но за 1 месец го тръшна 2 пъти някакъв стомашен вирус, даже снощи беше и с много висока температура и аз нали съм свикнала все аз да съм болната и направо не знам къде се намирам от притеснение за бебето. А доктори, баби, познати майчета, всички викат СПОКО,НЕ Е СЕРИОЗНО, което не пречи аз да се притеснявам много  Sad

Скорошно оздравяване на всички  Hug  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 2 217
- от7 месеца все някакви вируси ни мъчат, а все си седиме вкъщи.

За мен отговорът се крие точно тук. Искаш да кажеш, че от септември месец не сте излизали ли?

И аз за това се замислих.
Е, глупости, имам предвид, че не ходим по обществени места, не се събираме с хора, у нас никой не идва....

Общи условия

Активация на акаунт