"Idealist" na Estee Lauder?

  • 3 518
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
Какъвто и крем да вземеш защита ще му е 15-ти,най-много 25-ти фактор, което пък за лятото е крайно недостатъчно.При всички положения ти трябва крем със защита.Ако искаш влез в темата на Ягодка-там момичетата ще те посъветват доста компетентно,за да не спамим темата  bouquet

# 16
  • Neverland
  • Мнения: 143
И аз съм много доволна от Идеалиста.Видимо ми изглажда порите. Има разлика с и без него.Но задължително  слагам и  крем Peace

# 17
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Не съм доволна... при мен няма6е никакъв ефект...

# 18
  • Мнения: 1 645
Момичета,продуктите за които говорите са тип серумчета.Действието им се изразява в визуално заличаване/свиване на порите с действие единствено докато продукта е нанесен върху кожата.След измиването няма и следа от ефекта-разбира се.Те не лекуват а просто елеминират,прикриват временно дефекта.
Ползвала съм 1-2 пъти Идеалиста а Pore minimizer - серумчето по дълго.И двата са много добри продукта и наистина изравняват кожата на лицето,правят я по гладка и свиват порите и ги правят незабележими.Разлика-Идеалиста ми дойде малко по тежичък и не бих го ползвала всеки ден а примерно за специални случаи,когато слагам повече грим.Защо? Ми тези серумчета едно че заглаждат и изравняват,но второ са и много добра база за грим и го правят свеж и сияен.
Същото важи и за Сити блока въпреки,че по предназначение няма нищо общо между тях Peace

# 19
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Момичета,продуктите за които говорите са тип серумчета.Действието им се изразява в визуално заличаване/свиване на порите с действие единствено докато продукта е нанесен върху кожата.След измиването няма и следа от ефекта-разбира се.Те не лекуват а просто елеминират,прикриват временно дефекта.
Ползвала съм 1-2 пъти Идеалиста а Pore minimizer - серумчето по дълго.И двата са много добри продукта и наистина изравняват кожата на лицето,правят я по гладка и свиват порите и ги правят незабележими.Разлика-Идеалиста ми дойде малко по тежичък и не бих го ползвала всеки ден а примерно за специални случаи,когато слагам повече грим.Защо? Ми тези серумчета едно че заглаждат и изравняват,но второ са и много добра база за грим и го правят свеж и сияен.
Същото важи и за Сити блока въпреки,че по предназначение няма нищо общо между тях Peace

мими23, можеш ли да поясниш, защото това за Сити блока не го разбрах Embarassed

# 20
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Момичета,продуктите за които говорите са тип серумчета.Действието им се изразява в визуално заличаване/свиване на порите с действие единствено докато продукта е нанесен върху кожата.След измиването няма и следа от ефекта-разбира се.Те не лекуват а просто елеминират,прикриват временно дефекта.
Ползвала съм 1-2 пъти Идеалиста а Pore minimizer - серумчето по дълго.И двата са много добри продукта и наистина изравняват кожата на лицето,правят я по гладка и свиват порите и ги правят незабележими.Разлика-Идеалиста ми дойде малко по тежичък и не бих го ползвала всеки ден а примерно за специални случаи,когато слагам повече грим.Защо? Ми тези серумчета едно че заглаждат и изравняват,но второ са и много добра база за грим и го правят свеж и сияен.
Същото важи и за Сити блока въпреки,че по предназначение няма нищо общо между тях Peace

според сайта на ести. идеалиста свива порите, и зали4ава малките бръ4ици и избистря тена, след него се поставя хидратира6т крем
 серумите действат в дълбо4ина...
http://www.esteelauder.es/templates/products/sp_nonshaded.tmpl?C … DUCT_ID=PROD77176
козмети4ни продукти за камуфлиране на раз6ирени пори, имат Канебо и Кларинс....

# 21
  • Мнения: 1 645
Момичета,продуктите за които говорите са тип серумчета.Действието им се изразява в визуално заличаване/свиване на порите с действие единствено докато продукта е нанесен върху кожата.След измиването няма и следа от ефекта-разбира се.Те не лекуват а просто елеминират,прикриват временно дефекта.
Ползвала съм 1-2 пъти Идеалиста а Pore minimizer - серумчето по дълго.И двата са много добри продукта и наистина изравняват кожата на лицето,правят я по гладка и свиват порите и ги правят незабележими.Разлика-Идеалиста ми дойде малко по тежичък и не бих го ползвала всеки ден а примерно за специални случаи,когато слагам повече грим.Защо? Ми тези серумчета едно че заглаждат и изравняват,но второ са и много добра база за грим и го правят свеж и сияен.
Същото важи и за Сити блока въпреки,че по предназначение няма нищо общо между тях Peace

мими23, можеш ли да поясниш, защото това за Сити блока не го разбрах Embarassed

Ситиблока е слънцезащитен фактор,който се нанася над крема а серумите са си серуми и се слагат под крема.Инак мисълта ми беше че и той леко матира кожата и е идеална база за грим като го прави дълготраен и свеж Peace

# 22
  • Мнения: 5 228
Аз вместо Сити блок ползвам Superdefence - има и за мазна кожа, с фактор е.
А от продуктите за свиване на порите за сега съм най-доволна от серума за свиване на пори на Кларанс в комбинация с матиращ лосион.

# 23
  • Мнения: 1 645
Момичета,продуктите за които говорите са тип серумчета.Действието им се изразява в визуално заличаване/свиване на порите с действие единствено докато продукта е нанесен върху кожата.След измиването няма и следа от ефекта-разбира се.Те не лекуват а просто елеминират,прикриват временно дефекта.
Ползвала съм 1-2 пъти Идеалиста а Pore minimizer - серумчето по дълго.И двата са много добри продукта и наистина изравняват кожата на лицето,правят я по гладка и свиват порите и ги правят незабележими.Разлика-Идеалиста ми дойде малко по тежичък и не бих го ползвала всеки ден а примерно за специални случаи,когато слагам повече грим.Защо? Ми тези серумчета едно че заглаждат и изравняват,но второ са и много добра база за грим и го правят свеж и сияен.
Същото важи и за Сити блока въпреки,че по предназначение няма нищо общо между тях Peace

според сайта на ести. идеалиста свива порите, и зали4ава малките бръ4ици и избистря тена, след него се поставя хидратира6т крем
 серумите действат в дълбо4ина...
http://www.esteelauder.es/templates/products/sp_nonshaded.tmpl?C … DUCT_ID=PROD77176
козмети4ни продукти за камуфлиране на раз6ирени пори, имат Канебо и Кларинс....

Ето го и на английски за да могат да прочетат и другите.
Разбира се че не камуфлира,разбира се че действа от вътре и в дълбочина,но само докато се ползва продукта,това ми беше мисълта...след спирането лицето се връща в изходна позиция,защото това не е продукт с лечебна цел. Или поне този извод си вадя аз ,за да не правя резки заключения,защото може и аз да съм грешка Peace

PORES LOOK SMALLER
Idealist's revolutionary Pore Diminishing Technology makes enlarged pores look virtually invisible by treating their appearance from the inside out.

• Immediately, it begins to dissolve away pore-clogging debris.

• Dead skin cells are continuously cleared away.

• A super-potent anti-oxidant—NDGA—also helps shrink the look of enlarged pores by helping reduce the build-up of excess oil deep within pores.

SKIN LOOKS SMOOTHER
Idealist banishes flakiness and roughness and helps your skin naturally speed fresher skin cells to its surface. Gives skin an overall more even tone.

• With 3 times more Glucosamine (a sugar-derived, non-acid refinisher) than our previous formula, it loosens the bonds that bind dead, dulling and flaky cells to your skin’s surface.

• A proven blend helps fade the look of dark spots and discolorations over time.

Underneath the skin you see, is the skin you want.
Feel it.
See it.
Have it now, with Idealist.

# 24
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Аз съм ползвала само Pore Minimizer на Клиник и бях доволна, имаше видим ефект след 1 опаковка. Ама вече нямам така разширени пори, откакто посетих дерматолог и си правя седмично почистване на кожата, порите ми са почти невидими  Flutter Този Идеалист (става въпрос за новия, синия,нали?) и аз го гледах, ама реално май нямам нужда от него  Thinking

# 25
  • Мнения: 5 228
Аз съм ползвала само Pore Minimizer на Клиник и бях доволна, имаше видим ефект след 1 опаковка. Ама вече нямам така разширени пори, откакто посетих дерматолог и си правя седмично почистване на кожата, порите ми са почти невидими  Flutter Този Идеалист (става въпрос за новия, синия,нали?) и аз го гледах, ама реално май нямам нужда от него  Thinking

Оххх, кажи тайната, моля!  Laughing Порите са ми голям проблем.

# 26
  • Мнения: 776
.... Pore minimizer-a на Клиник.....
  Pore minimizer - серумчето,което е 40 мл и излиза 30 лв в ягодка- и ако на това му казвате скъпо
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=35506&goChar=C

Аз имах предивд цените в моловете, където Idealist-a e 100 лв., иначе за Ягодка - да Peace, там цените са по-поносими, особено продуктите на Клиник - най-изгодни за пазаруване - но чак пък да генрализираме, не съм съгласна. Защото всичко е до приоритети и финансови възможности. Малко off Peace, но имам приятелки, който повече от 10 лв. за крем не дават, защото не искат, други, за съжаление и да искат, не могат да си позволят и т.н.
Иначе мими23 го е обяснила най-точно - това са мазилца с временен ефект, които не решават проблема с разширените пори. За съжаление, много хора, както и аз Blush, се лъжат от рекламата (тази на Idealist-a е много подвеждаща, все едно не иде реч за временно решение) в стремежа към хубавата кожа!

Общи условия

Активация на акаунт