Смятате ли че е справедливо така...

  • 4 106
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 401
Я стига сте философствали, ами си кажете сега, коя е от хубавите, коя - от умните  Wink

# 76
  • Мнения: 4 916
Я стига сте философствали, ами си кажете сега, коя е от хубавите, коя - от умните  Wink

"Е, аз да се разчекна ли?", както казала жабата.

# 77
  • Мнения: 2 401
Е, то е ясно, че  всички тука сме разкрачени .. Wink

# 78
  • Мнения: 17 407
Аз съм от умните, красотата ми е под въпрос. Laughing

# 79
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Е, то е ясно, че  всички тука сме разкрачени .. Wink
Точно като бабите си, както е казал един наш много мъдър сънародник.  Joy

# 80
  • Мнения: 1 172
Мисля, че е справедливо всеки да се възползва от преимуществата, които има. Не е срамно да си красив, умен или наследник на богат род.  Както и няма значение колко си учил, ако не прилагаш знанията, които си натрупал, за нещо, което си заслужава.

А всякакви обобщения са безпочвени и клонят към оправдания и самозаблуда.
 

# 81
  • Мнения: 5 370
Аз съм от умните, красотата ми е под въпрос. Laughing
Две станахме. Flutter
Едно време бях и слаба, и хубавка....сега....другите да кажат.
Впрочем, важни са не толкова чертите, колкото излъчването и чарът. Неслучайно се казва "има средиземноморски чар" или "тя е студена красавица".(да не вземат пак да подскочат красивите сега)

# 82
  • Мнения: 17 407
Да скачат, колкот си щат. НАли са красиви, че и умни, кво им пука Grinning

# 83
  • Мнения: 6 167
Аз съм дебела и хубава.  Мисля, че ме е целунала съдбата.
Борисе, няма такова нещо като грозна жена. Козметика, вода, сапун - всеки крокозъбъл може да е принцеса, стига да иска.

# 84
  • Мнения: 3 405
На първата част от питанията казвам "да", на втората част казвам "нямам представа".
Колко сериозно да възприема темата?

В разговор с психолог ми казаха точно това-че красивите жени са най-често сами...

Възможно ли е психологът да ти е казал това, което си искала да чуеш? Simple Smile

# 85
  • Мнения: 2 792
 Много мъчно ми стана от темата, горките дебели недооценени жени, горките красиви и недостъпни жени, няма справедливост, няма....

# 86
  • Мнения: 3 447

В разговор с психолог ми казаха точно това-че красивите жени са най-често сами...

Възможно ли е психологът да ти е казал това, което си искала да чуеш? Simple Smile
Според мен момичето по деликатен начин ни съобщава, че е красиво  Grinning

# 87
  • Мнения: 5 622
На Бобо ще кажа, че изобщо, ама изобщо не е прав за това, което е написал. В подробности няма да навлизам. Кой красив, кой грозен..Въпрос на лична преценка и усещане за хората като цяло. Освен това не мисля, че красивата жена е красива за абсолютно всички  Peace

# 88
  • Мнения: 4 447
Боре,

коя красавица не те иска, я си кажи?  Mr. Green

По темата. Някой мъже са целунати от съдбата. Кариера, пари, слава и т.н. Имат всичко, което си поискат. Физиката им е ... всякаква. Жените им са каквито си ги поискат. А има други мъже, които са с различна от физиката на успелия (или със същата) и целунат от съдбата мъж, и пак в един момент осъзнават, че и цял живот да си съдерат задника от бачкане, пак няма да имат 12 местна яхта.

Колкото до слабите жени. Времената са такива.

# 89
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Изобщо немисля, че е така  Naughty Красотата е много относително понятие  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт