Хипоспадия и Пирогов - отново

  • 4 327
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 93
 За бъбреците май ще ходим отново на изследване. Лятото на 2007 се бяха усъмнили че има рефлукс след преглед с ехограф, след друго излседване се оказа, че всичко е ОК. Днес пак бяхме на преглед установиха уж същото нещо. Не ми се помисля  дори, че трябва отново да повторим изследването, беше доста неприятно.
 Но не  зависи от нас,ще говорим с докторите в Пирогов и ако се наложи, пак ще се прави.
 А операцията ще е при д-р Момчилов, много добри отзиви получих за него.

# 16
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
За бъбреците май ще ходим отново на изследване. Лятото на 2007 се бяха усъмнили че има рефлукс след преглед с ехограф, след друго излседване се оказа, че всичко е ОК. Днес пак бяхме на преглед установиха уж същото нещо. Не ми се помисля  дори, че трябва отново да повторим изследването, беше доста неприятно.
 Но не  зависи от нас,ще говорим с докторите в Пирогов и ако се наложи, пак ще се прави.
 А операцията ще е при д-р Момчилов, много добри отзиви получих за него.

Къде правите изследването? Микционна цистография ли правихте или венозна урография?


# 17
  • Мнения: 93
 В педатрията лятото МЦГ

# 18
  • Мнения: 80
Жади, относно теста за алергии, можеш ли да ми кажеш къде приема д-р Мустаков-не разбрах какво точно означава абревиатурата МД.
Искам и още нещо да те попитам, и на нас ни предстои операция в "Пирогов", но нас за смъкване на задържан тестис, няма ли да ни предложат там да направим такъв тест за алергии?Или за никого няма да има значение, освен ако ние, родителите не настояваме?

# 19
  • Мнения: 506
и аз ще се намеся,защото днес се връщаме от операция на хипоспадия/лека форма и само ни махнаха качулката/ в Пирогов при Момчилов.
Отидохме там с ехография на коремната област/3та градска/да се видят евентуално други аномалии и тест при Мустаков.За втория ти трябва направление и нерви от корабни въжета.Прави се в Мед.академия-алергология,когато е за операция става в деня на отиването след няколкочасово висене и влизане и излизане от два кабинета.Също са необходими пълни изследвания,детето да е здраво и нещата описани в малкото картонче,което сте получили при насрочване на дата за операцията.Как мина денят на там описах тук
[url][http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=264831.80/url]
родителите се настаняват при децата/ние сме на вашата възраст/,но нямат право на легло и право да спят в леглото на детето нямат.Лекарите са ужасно заети м/у приемна,операционна и отделението и трудно се откриват ,,а сестрите не смеят да дават съвети дори от рода на *може ли вече вода*.
Това се сещам ,ако нещо друго те интересува питай,ако не успех  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 64
По принцип само анамнестично събират данни за наличие на алергии. Колкото до персонала и лекарите в урологията- определено са гадняри.
Сестрите предимно те овикват между пиенето на кафета, а докторите ако не си техен пациент ще те подминат дори и наистина да имаш нужда.

# 21
Здравей янамед,

Моето дете ще го оперира Кюркчиева.
Можеш ли да ми кажеш нещо за нея.Много се притеснявам.
Никой не ми е обяснил нищо за операцията.
Има ли неуспешни операции

# 22
  • Мнения: 506
здравей,mama_bs
за нея знам само това,което има тук във форума
нашия лекар е Д-р Момчилов и от него знам,че тази операция е козметична и рутинна,през цялото време ми звучеше като нещо ежедневно.Със сигурност знам,че е лека операция в сравнение с това,което видях в отделението.Но е операция с всичките му рискове и докато не мине,каквото и да ти кажат няма да спреш да се притесняваш  Hug
стискам ви палци и ви пожелавам кураж да преживеете това
/ако мога да помогна с друго питай/

# 23
  • Мнения: 506
сега се сетих,че Д-р Кюркчиева беше отпуск,когато нас ни оперираха

# 24
Здравейте мами,

някоя от вас може ли да ми каже дали е имала контакт с доктор Пандарев.
Ние имаме хипоспадия и искамме да отидем на преглед при него.
Има ли някое дете което е оперирано от него

благодаря ви предварително

# 25
  • Мнения: 93
mama_bs относно  д-р Пандарев не мога да ти кажа нищо. Ние също се оперирахме при Момчилов, но там всички доктори са добри по мой наблюдения. Страшно са натоварени и никой не ти обръща внинание, като попиташ нещо отговора е : Питай оператора си!
 Моето мнение е, че дали Кюркчиева, Пандарев, Пеев, Момчилов или който и да е доктор от там няма да има проблем.

Общи условия

Активация на акаунт