Какво ви се носи?

  • 17 693
  • 153
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 459
Ей такова нещо-шлифер,или тренч както му е новото име,не съм носила никога,но имам голям мерак и на заплата мисля да направя нещо по въпроса Flutter

Оооо тва и аз бих го носила с кеф, пък и в комбинация с чантата е върха  Crazy

# 121
  • Мнения: 5 362
Носи ми се къса черна рокля и обувка с висок ток.Звучи нормално за някои от вас,но аз никога не съм носила,поради ред причини... Confused А така ми се иска...
Иначе с удоволствие си нося дънки-модели и цветове всякакви.Обожавам дънки Peace

# 122
  • Мнения: 880
Носят ми се тъмно сини дрехи,индиго...или тъмно сини на бели раета тип моряшки:

Малко широки ,увиснали дънки:

Интересно защото по принцип ходя все на токове и се обличам по скоро елегантно Thinking

Това ми хареса като идея,въпреки,че не ми е въобще в стила в момента.Но миналото лято бях много запалена по-моряшки блузки,така,че остава само дънки да си набавя. LaughingНосят ми се по-широки(но не от тези смъкнатите тип "рапърски" Wink,също широк бял панталон с ръб и висока талия,какъвто показах малко по-горе.Е,и едни такива за лятото с шарена фанелка и някакви  цветни сандалки на платформа Laughing:
http://content.nordstrom.com/ImageGallery/store/product/Gigantic/13/_5570253.jpg

# 123
  • София
  • Мнения: 3 390
къси, но не много къси, рокли
готин костюм за работа, черен
високи обувки-напоследък много ми се ходи на токчета....Искам да се науча да ходя на високи, тънки токчета!
червени обувки и чанта

# 124
  • София
  • Мнения: 1 176
И аз искам.Имах такава,скъсах я от носене,но понеже ми беше много любима реших да си я направя на мини. Simple SmileИначе миналата година имаше подобни в Adilisk,
Не се сещам за мястото ...
Аз отдавна си търся такава и няма, и няма.

# 125
  • Мнения: 880
И аз искам.Имах такава,скъсах я от носене,но понеже ми беше много любима реших да си я направя на мини. Simple SmileИначе миналата година имаше подобни в Adilisk,
Не се сещам за мястото ...
Аз отдавна си търся такава и няма, и няма.

Магазина е на Графа до Данаята.И срещу този на Carlo Fabiani.Имат и в подлеза на Плиска.А моята я бях купила от базар "София".Там където са пейките има един магазин за дънкови облекла.Ама то беше мноого отдавна така,че не знам сега дали ще имат нещо.

# 126
  • Paris
  • Мнения: 1 727
И на мена като на Beauty ми се носят високи червени обувки.

# 127
  • София
  • Мнения: 4 397
И аз искам.Имах такава,скъсах я от носене,но понеже ми беше много любима реших да си я направя на мини. Simple SmileИначе миналата година имаше подобни в Adilisk,
Не се сещам за мястото ...
Аз отдавна си търся такава и няма, и няма.

Магазина е на Графа до Данаята.И срещу този на Carlo Fabiani.Имат и в подлеза на Плиска.А моята я бях купила от базар "София".Там където са пейките има един магазин за дънкови облекла.Ама то беше мноого отдавна така,че не знам сега дали ще имат нещо.

Наскоро си купих такава пола, но по светла страхотно седи. За първи път обличам такава дължина и съм очарована  Peace
Иначе ми се носят сандали с висок ток имам ама с малко прохождащо човече няма да е това лято.
Носят ми се и хубави дънки с ниска талия ама никъде няма все едни с талия до под гърдите  Sick

# 128
  • София
  • Мнения: 1 176
Не се сещам за мястото ...
Магазина е на Графа до Данаята.И срещу този на Carlo Fabiani.Имат и в подлеза на Плиска.А моята я бях купила от базар "София".
Благодаря много  Grinning още във вторник ще потърся. Не държа и да е дънкова, искам модела.
тази много ми харесва
тази не е лоша
и тази

# 129
# 130
# 131
# 132
  • Мнения: 961
Много ми се носят светлосини прави дънки с ниска такия, обувки със среден ток и каишка отпред (любимите ми), туника на цветя и шапка с периферия.  Sunglasses

# 133
# 134
  • Мнения: 2 149
LaPerla внесе лятно настроение.Страхотни са нещата Crazy

Общи условия

Активация на акаунт