Моля ви возете си децата само в столчета!

  • 3 555
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Biba , благодаря!  Hug
Цялата идея да пусна първия си постинг беше да се включи някой като теб и даде най-доброто обяснение и решение.

# 61
  • sf
  • Мнения: 10 153
аз на мойта и казах"или се возиш на детската си седалка, закопчана или ходиш пеша", същото е и за бебето-реве, мрънка, закопчан  Crossing Arms

# 62
  • Мнения: 2
такова удобство си е,не разбирам какво толкова се противят хората ooooh!

# 63
  • Мнения: 311
Ще споделя личен опит. Септември преживях със семейството си свирепа катастрофа. Никой, който е виждал снимки на това, което е останало от колата не вярва, че сме оцелели. Дъщеря ми тогава беше на 3 г. Винаги е седяла в столче, здраво закопчана. Никога аз или мъжа ми не сме поставяли под съмнение ползата от столчето. И слава Богу! След катастрофата столчето й е било направо разцепено, изхвълили са го преди да го видя. Детето е нямало сериозни наранявания, а само няколко синини. Аз нямам ясни спомени от първия месец, така че вярвам на разказаното от родителите ни.
Писала съм и в друга тема, пиша го и тук - не обричайте децата си на страдание, само защото не Ви се занимава, бързате или си мислите, че нищо не може да се случи за 50 м. "Нещото" се случва, тогава, когато най-малко го очаква човек.

Общи условия

Активация на акаунт