Чувствам ли се красива.....?

  • 4 965
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
.... ще ми прави кардиограма и доста ми стана неодобно като ми каза да навия дънките до колената ,ама какво да правя Embarassed зорът не пита!!!
Кардиограма не се ли прави на сърцето? newsm78
Що през колената? newsm78

# 16
  • Мнения: 216
Ами слагат ти едни щипки на ръцете и на краката и едни топчета на гърдите и така се прави кардиограма Peace

# 17
  • Мнения: 7 723
Ами слагат ти едни щипки на ръцете и на краката и едни топчета на гърдите и така се прави кардиограма Peace
Благодаря! Това не го знаех... Hug

# 18
  • Мнения: 487
Държа да съм обезкосмена и с  интим прическа,а за други работи изобщо не ми пука,то така ме е обвзел страха от прегледа ,ше ти мисля дали ми стърчи корема и дали съм се нацепила! Sick (ох,кво е това човече незнам ама ставам такава зелена като него на "магарето")

# 19
  • София
  • Мнения: 39 759
Нищо конкретно. Не отивам да ме избират за мис Simple Smile

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Нищо извън обичайните процедури.
Изобщо не ме тревожи как изглеждам, защото гинеколозите са се нагледали на всякакви неща.
Ако нещо ме смущава , то е че докторът  е приятел на мъжа ми, а не това, че е красавец.

# 21
  • Мнения: 2 196
Руске,вземи отиди най-накрая на гинеколог, кво се кумиш толкова време.  Laughing

Колкомаскирам се, лакирам се,айде от мен да мине,може и една спирала и гланц да си туря и се явявам.По рокля. Mr. Green

Ти на профилактичен мамологичен преглед ходи ли? Whistling

# 22
  • Мнения: 157
Руске, ти с тези подготовки все едно ще ходиш на ревю или конкурс.Мисля , че и на гинеколога ти му е все едно как изглеждаш, дали имаш корем ,дали си с тен и от сорта.На човека му е писнало да гледа .....

# 23
  • Мнения: X
Предпочитам като излезна да се чувствам здрава,а не както  съфорумка се беше оплакала в една тема,докторите да обсъждат гениталиите ми.Аз кола си правя така или иначе,но специално заради прегледа не бих, отделно,че понякога проблемът е спешен и най-малко ми се мисли за козметици в този момент.Чорапите си не ги махам,все пак няма да си лягам с доктора. Мисля,че е достатъчно просто да се измия добре преди прегледа.

# 24
  • Мнения: 1 095
Контра Simple Smile
И гледам да изглеждам добре, все пак гинеколога ми е много готин мъж  Blush

# 25
  • Мнения: 4 292
Подготвям се поне три дена предварително!!! Прилежно! Все пак гинеколога ми е жена, и то млада. Че и хубава и стилна / между другото, харесва ми прическата и/. Аз, разбира се, не мога да остана по-назад.  Mr. Green Обмислям варианта да се прехвърля при неин колега. От мъжки пол.
Уви, ще продължавам да не си събувам чорапите.  Twisted Evil

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз съм си изрядъчно обезкосмена и без да ходя на гинеколог, но имах един, който смених, защото ми оглеждаше дупето след като ставах от магарето. Хванах го като се обърнах рязко. Друг път пък ме бъзикаше "Айде сега да видим за колко време ще се съблечеш "  Tired  

# 27
  • Мнения: 2 926
Подготовка предварителна нямам за преглед при гинеколога ми.
И някак си не се чувствам красива там разкекерчена с гинеколог между краката,колкото и старателно да съм епилирана,изкъпана,парфюмирана и т.н.
 Mr. Green

# 28
  • Мнения: 452
темата ти звучи все едно гинеколога при който ще ходиш те привлича сексуално
щом планираш чак солариум - не ти е чиста работата
сещам се за един пирятел ,който ми разказваше ,че гаджето му обичало да ходи на гинеколог понеже се възбуждала като я човъркат с онези железа ...и тя така се докарвала - прически ,солариуми - ходела често щото гинеколога бил секси и и харесвал

# 29
  • Мнения: 1 095
лелеее кви жени имало   Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт