Чувствам ли се красива.....?

  • 4 973
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 695
За мен единственото задължително нещо преди ходене на гинеколог е ... хигиенизирането, ако мога така да се изразя. Имам предвид непосредствено преди да тръгна за прегледа, не че не го правя ежедневно.
Иначе другите неща си ги вървят постоянно. Все пак една уважаваща жена едва ли ще се обезкосми само за пред гинеколога....

Peace

# 61
  • Мнения: 1 172
Интересна темичка,макар че отдавна не  е писано тук.

Аз също изпитвам някои притеснения и имам някои въпроси,но като искам да се консултирам с приятелки,всички казват,че не им пука от прегледа,ама не им вярвам съвсем.
Аз, примерно,ако е зимно време, се притеснявам да не ми миришат крачетата като се събуя и също се чудя дали да си свалям чорапите или не.
Преди години ходех на гинеколог в една модерна клиника и там също имаше престилки за еднократна употреба,които си навличаш за придвижване от банята(там се събличаш в банята,а не зад параван) до стола.Обаче сега ходя на друго място,където няма такива екстри и се смущавам лекинко.Забелязала съм,че доктора се обръща с гръб или излиза на терасата докато се оправя и наглася на стола,ама веднъж не се обърна и ме поизгледа отзад и аз така се притесних и засилих към паравана,че замалко да го съборя.

Накрая да кажа,че хора всякакви има,едни може да гледат на вагините като на 40 лв,ама други си ги гледат като вагини, и задниците като задници, и циците като цици.Имам един приятел хирург и той ми ги е обяснявал тия неща,колко се дразни като му дойдат неподдържани пациентки,как му е по-лек деня ако преглежда млади хубави девойки,вместо бабички...а той  е близък с гинеколога ми и преди раждането ми даваше съвети как да се подготвя,за да създам на доктора "благоприятни условия на труд"...
Все ми повтаряше "Доктора е доктор, ама преди това е мъж".

# 62
  • Мнения: 4 740
Контра Simple Smile С косми в какъвто и да е вид не се оставям никога баш там, че нищо не се знае Mr. Green

# 63
  • Мнения: 649
За мен единственото задължително нещо преди ходене на гинеколог е ... хигиенизирането, ако мога така да се изразя. Имам предвид непосредствено преди да тръгна за прегледа, не че не го правя ежедневно.
Иначе другите неща си ги вървят постоянно. Все пак една уважаваща жена едва ли ще се обезкосми само за пред гинеколога....


 Постоянно трябва да се замиват!  Козметичка ми е разказвала как красавици отиват да си барнат долната прическа, ама преди това отишли по голяма нужда и не се замили! Та не само гинеколога, а и козметиците забелязват тези неща! Все пак освен разни разкрасяващи процедури е хубаво да се наблегне преди всичко на хигиената!

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
За мен единственото задължително нещо преди ходене на гинеколог е ... хигиенизирането, ако мога така да се изразя. Имам предвид непосредствено преди да тръгна за прегледа, не че не го правя ежедневно.
Иначе другите неща си ги вървят постоянно. Все пак една уважаваща жена едва ли ще се обезкосми само за пред гинеколога....

Peace


аха така е и за мен  Peace

# 65
  • Мнения: X
За мен единственото задължително нещо преди ходене на гинеколог е ... хигиенизирането, ако мога така да се изразя. Имам предвид непосредствено преди да тръгна за прегледа, не че не го правя ежедневно.
Иначе другите неща си ги вървят постоянно. Все пак една уважаваща жена едва ли ще се обезкосми само за пред гинеколога....

Joy на тва му се вика :"На лайнян гъз -интимна прическа"

 Постоянно трябва да се замиват!  Козметичка ми е разказвала как красавици отиват да си барнат долната прическа, ама преди това отишли по голяма нужда и не се замили! Та не само гинеколога, а и козметиците забелязват тези неща! Все пак освен разни разкрасяващи процедури е хубаво да се наблегне преди всичко на хигиената!

# 66
  • Мнения: 1 310
Голяма простотия - аз като съм даскал и някои деца са неумити, повлеканчести и миришат и кво - трябва двойка ли да им напиша?! Всеки си има начин, по който си се чувства добре. Да се притеснявам от ластика на чорапите си?!!!!! Направо ме разбихте! Ами ако имаш миризлив теч?! Няма да отидеш на лекар за да не го притесниш ли?! Crossing Arms

# 67
  • Мнения: 2 448
Ами ако имаш миризлив теч?! Няма да отидеш на лекар за да не го притесниш ли?! Crossing Arms
Е, тъй де, ама за профилактичен преглед да не се измиеш преди това си е направо ужасТ.  Sick
И да се правя на непукист и да се бръсна през ден, а точно на такъв преглед да отида космясала, малко не върви.....  newsm78

# 68
  • Мнения: 649
Голяма простотия - аз като съм даскал и някои деца са неумити, повлеканчести и миришат и кво - трябва двойка ли да им напиша?! Всеки си има начин, по който си се чувства добре. Да се притеснявам от ластика на чорапите си?!!!!! Направо ме разбихте! Ами ако имаш миризлив теч?! Няма да отидеш на лекар за да не го притесниш ли?! Crossing Arms

Ти направо ме разби с твойто сравнение! Не говорим за миризлив теч,а за мръсно насрано дупе! Също така от гинеколог съм чувала как жена била преди два дни в цикъл и не се замила като отишла на преглед, та сестрата я поляла с топла водица. Ужасно е!

# 69
  • Мнения: 1 310
Голяма простотия - аз като съм даскал и някои деца са неумити, повлеканчести и миришат и кво - трябва двойка ли да им напиша?! Всеки си има начин, по който си се чувства добре. Да се притеснявам от ластика на чорапите си?!!!!! Направо ме разбихте! Ами ако имаш миризлив теч?! Няма да отидеш на лекар за да не го притесниш ли?! Crossing Arms

Ти направо ме разби с твойто сравнение! Не говорим за миризлив теч,а за мръсно насрано дупе! Също така от гинеколог съм чувала как жена била преди два дни в цикъл и не се замила като отишла на преглед, та сестрата я поляла с топла водица. Ужасно е!

 newsm09 Ми... хора всякакви! И в тролея се возят умирисници, и продавачката в магазина незнам колко пъти си мие ръцете, и в таксито шофьорите са мизерни, и съседите ми умирисват целия вход на пикоч - ама кво да направя! Въпрос на възпитание и ценностна система. Ма никога няма да си загубя времето да ги коментирам тия паплачи smile3527 Спирам даже да я чета тая тема, че вече прекалено много внимание и обърнах Crossing Arms

# 70
  • София
  • Мнения: 4 590
Контра и задължително измиване непосредствено преди прегледа, не че не го правя и иначе де. Wink

# 71
  • Мнения: 2 229
...Имам един приятел хирург и той ми ги е обяснявал тия неща,колко се дразни като му дойдат неподдържани пациентки,как му е по-лек деня ако преглежда млади хубави девойки,вместо бабички...

Е, това вече е несериозно! ooooh! *баси хирурга, младичките може, старите болни да си ходят, щот ще му развалят деня. Sick

А че бил мъж първо, ми мъж да си е, на мен ако ми има нещо сериозно (да чукам на дърво) хич няма да ми дреме какво ще си помисли, щото виж, първо бил мъж! Tired

# 72
  • Мнения: 3 830
Нищо специално за този случай! newsm78

 Peace

# 73
  • Мнения: 6 164
СпИциално си слагам и диамантената обеца там долу... Joy

# 74
Нищо специално не правя, освен обичайното измиване и обезкосмяване. Не е важно дали съм с модна прическа долу, важното е да е добре поддържано мястото. Аз от 15г ходя при един и същ гинеколог, едва ли има нещо с което да го впечатля или пък изненадам.

Общи условия

Активация на акаунт