Новако-насърчителска

  • 6 989
  • 141
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 891
И аз това си помислих  Mr. Green Нищо, бирки да има!

# 121
  • Мнения: 5 228
Имаше една жестока тема, може би една от първите в клюкарника, няма я вече и в архива, в която Лиорена, Мама Кенга, Деяна и още някой, такъв чат удрят, че можеш да умреш от смях. Мама Кенга през цялото време убеждава един от участниците (май Деяна, но не съм сигурна), че мъжът й е у тях, а не в командировка.   Laughing

# 122
  • Мнения: 3 447
Да видите, че и аз съм човек.
Началото
Хахахаххххахахахахаха, печелиш новашкия медал  Joy

# 123
  • Мнения: 516
Да видите, че и аз съм човек.
Началото
Хахахаххххахахахахаха, печелиш новашкия медал  Joy
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 124
  • Мнения: 984
Аз си знаех! Тоз човек е за спамо-чата....нема се търкалям пък.

# 125
  • Мнения: 3 405
Хахаха, цитати-чаршафи, латиница, спамо-чат, бира  Joy
Всяко начало е трудно, ей  Grinning

# 126
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Да видите, че и аз съм човек.
Началото
Хахахаххххахахахахаха, печелиш новашкия медал  Joy

Какъв медал, бре?! Заслужава бан - не видяхте ли, че е с два акаунта! Mr. Green

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 23:10 от ДЕ ВАня

# 127
  • София
  • Мнения: 62 595
Еее, вие се скъсахте да се подмазвате!  hahaha

# 128
  • Мнения: 7 723
Да видите, че и аз съм човек.
Началото
Хахахаххххахахахахаха, печелиш новашкия медал  Joy

Какъв медал, бре?! Заслужава бан - не видяхте ли, че е с два акаунта! Mr. Green
.....и спами Mr. Green Joy

....сега по темата:

Здравейте, имам доста бебешки дрешки. Искам да ги дам нянъде, където има нуждаещи се. Кажете ми къде да ги занеса. Simple Smile

# 129
  • София
  • Мнения: 2 623
С комплименти към Бу  Hug

Бременност, майчинство / Кърмене и захранване на бебетата / Кои са кърмещите майки?       : събота, 12 февруари 2005, 13:40

Аз съм Юлето и се кърмим с Бобо още от родилния дом и така до днес вече 24 дни. Мисля да го кърмя докато имам кърма пък и моята педиатърка е против захранването със сокове и пюрета преди шестия месец така , че дано кърмата да не секва.
Малко от време на време и то главно нощем, когато спейки суче ме предъвква, което не е много приятно, но мисля , че и това ще отмине. Иначе засега имам кърма за целия китайски народ и понякога ми е мноооого съвестно когато я изсипя в мивката, а таткото се бъзика:
"Ами защо не направиш крем карамел ?"
На всички мами пожелавам да са ви живи и здрави съкровищата !  Very Happy

# 130
  • Мнения: 3 405
От кога откровеното забавление се счита за подмазване?  Wink
Не се научиха новаците да разбират постингите, тц,тц,тц  Mr. Green

# 131
  • Мнения: 6 029
Ау, Татти е бил спамър. Това е голям шок за мен Joy

# 132
  • Мнения: 5 940
Като гледам естественото развитие на подвизаващите се във форума преминава от загрижената за  бебето си майка към "мама е клюкарка". Само една Блонди е останала да дава съвети на нас, новаците, как да отглеждаме бебетата си. С плодово или зеленчуково да почнем, кога глутен и т.н. Не е новако- насърчителска, а направо си е обезсърчителна.

# 133
  • Мнения: 3 405
Хи, всеки има избор да се превърне в каквото му харесва.
А и в клюкарника мненията не се отчитат  Whistling

Блонди  Heart Eyes

# 134
  • Мнения: 3 447
Като гледам естественото развитие на подвизаващите се във форума преминава от загрижената за  бебето си майка към "мама е клюкарка". Само една Блонди е останала да дава съвети на нас, новаците, как да отглеждаме бебетата си. С плодово или зеленчуково да почнем, кога глутен и т.н. Не е новако- насърчителска, а направо си е обезсърчителна.
Ооо, ще те видя след една година, когато толкова ти писне от памперс и глутен, че ще си готова да говориш за какво ли не, стига да е различно от бебчо и храносмилателната му система Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт