Тези мили французи,тези свестни хора

  • 8 168
  • 177
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 6 993
Ео, Сарко е унгарец, бе, нищо, че е французин!
А бившата му жена има цигански жилчици.
А настоящата е италианка.
Егати  Mr. Green
Тъй и тъй сме на тази вълна, да ви питам:французите наистина ли са такива кавалери, както твърди мълвата?А французойките кокетни ли са?
Първото не знам - от близо познавам един.
Жените не са кокетни. Поне не в смисъла, който влагаме тук.

# 17
  • Мнения: 2 161
Жените са много сдържани и не се държат евтино.

# 18
  • Мнения: 274
Тони е прав. Съвремените франсета са дребни, носят прашки и карат колела. Последното всъщност не е лошо Simple Smile Само топ шефовете ми в големите си офиси в ла дефанс са ПИЧОВЕ!!! (това последното в случай че следят темата)

# 19
  • Мнения: 2 161
Аз обичам Карла Бруни.Много ме успокояват нейните песни.Вярно,няма кой знае какъв глас.Но пее по-добре от мен.

# 20
# 21
  • Мнения: 2 386
И аз знам френски, кво се пъчите тука.. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 274
Всеки момент ще се появи Жоза....с нейния гаменски марсилски жаргонSimple Smile

# 23
  • Мнения: 3 423
Струва ми се, че хората, които
говорят тук лошо за французите,
го правят само от безсилие, защото
не могат да имат стридите, които
имат французите на трапезата си.

# 24
  • Мнения: 274
Струва ми се, че хората, които
говорят тук лошо за французите,
го правят само от безсилие, защото
не могат да имат стридите, които
имат французите на трапезата си.


Лиси здравей Simple Smile

А те не могат да извадят БАХУРА, който ние вадим всяка вечер на вечеря Simple Smile Ти го знаеш Simple Smile

# 25
  • Мнения: 677
Ей тва е мъжка постъпка.

# 26
  • Мнения: 984
Жените са много сдържани и не се държат евтино.

Да, скъпо се държат! А кой е измислил к.рвалъка? А к.вите в обоза кой ги е измислил? А първият телешки презерватив? А поза 69 - скъпо поведение, със сигурност. Party

# 27
  • Мнения: 2 161
Ти курвите в обоза,курви ли ги наричаш?Не стига,че са повдигали духа на войниците...

# 28
  • Мнения: 5 370
Всеки момент ще се появи Жоза....с нейния гаменски марсилски жаргон:-)
Ей ма на. Mr. Green На марсилски акцента не мога да го докарам, а Южняк като ми говори се скъсвам от кодош.
Мене французи са ме "докарвали" на белгийка, не знам дали наистина така звуча.
Познавам ги много отблизо, горе, северняците са гадове и шовинисти. Особено ако са от областта Шампань. Там всеки втори едва ли не притежава заветните лозички и вади луди пари. Особено в Еперне, дето са всички по-известни изби на световноизвестните марки шампанско.
В събота цели автобуси англичани и белгийци пенсионери се изсипваха на алкохолно-образователен туризъм. Без напиване. Ако успея да си изровя отнякъде снимките, ще ви пусна.
Аз лично не бих отказала да живея в някоя МАС дооооолу, в Южна Франция, около Монпелие. Или Перпинян. Там зимно време Т под 10 градуса няма.

# 29
  • Мнения: 2 161
Наистина ли са измислили презерватива?Браво,Мишон,егати неблагодарницата.Значи на тях трябва да кажем merci,защото иначе щяхме да се бутаме деветчленно семейство под шарената черга на Чудомир.Аз от 69 не мога да се оплача,много лесно упражнение,тутакси го схванах.Ами да живее Франция,пък!

Общи условия

Активация на акаунт